Şimdi Ara

Ankarada iki dershane arasında kaldım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene istediğim bir yer olmayacağından ve bölüm değiştirmemden dolayı seneye bir daha hazırlanacağım..

İki dershane arasında kaldım Üçler dersanesi ve Ortadoğulular dersanesi

Eşit ağırlıktan hazırlanacağım,bilgisi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

• üçler eşit ağırlık için çok iyi diye duydum (sadece duydum bi bilgim yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tataraşanu

Arkadaşlar bu sene istediğim bir yer olmayacağından ve bölüm değiştirmemden dolayı seneye bir daha hazırlanacağım..

İki dershane arasında kaldım Üçler dersanesi ve Ortadoğulular dersanesi

Eşit ağırlıktan hazırlanacağım,bilgisi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi?

bence dershaneye gitme ama illaki gideceğim diyorsan üçleri seç derim
  • Dostum bu birazda durumuna bağlı aslında okul durumun , netlerin ve puanların ve , hedefin hakkında biraz bilgi verirsen sanırım sana daha çok yardımcı oluruz. Yalnız ortadoğuluları kesinlikle önermiyorum ordan tanıdığım çok adam var hiçbiri memnun değildi ama üçlere iyi diyen birçok arkadaşımı duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkadax

Dostum bu birazda durumuna bağlı aslında okul durumun , netlerin ve puanların ve , hedefin hakkında biraz bilgi verirsen sanırım sana daha çok yardımcı oluruz. Yalnız ortadoğuluları kesinlikle önermiyorum ordan tanıdığım çok adam var hiçbiri memnun değildi ama üçlere iyi diyen birçok arkadaşımı duydum

Hedefim hacettepe psikoloji
    Benim durumum çok karışık.3 sene boyunca meslek lisesinde okuduğum için alanım gereği mfden hazırlanmam gerekiyodu.O yüzden bu sene mfden hazırlandım.Fakat meslek lisesi temeli olduğu için fen derslerim inanılmaz kötüydü.Daha çok fen çalışmam gerektiği için matematiğide az çok boşladım.Ygs-1'den 275 aldım.Dersanedeki denemelerde eşit ağırlık puanım sayısal puanımdan sürekli daha fazla geliyordu.Benim yatkın ve iyi olduğum dersler daha çok eşit ağırlıktaydı(türkçe,tarih gibi) Bu yüzden bu sene böyle bir karar aldım.Benim istediğim dersanenin daha çok matematik üzerinde durması ve hocaların o derste daha iyi olması.Eğer etütleride rahatça alabiliyorsak öğrenci sayısınında önemi yok.

• Hem mezunsun hemde tmsin, bence semt dershanesi seç. Kızılaya gidiceksin geziceksin tozucaksın 1 senen daha heba olabilir. Nerede oturuyosun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: walker123

Hem mezunsun hemde tmsin, bence semt dershanesi seç. Kızılaya gidiceksin geziceksin tozucaksın 1 senen daha heba olabilir. Nerede oturuyosun?

Küçükesat.Bunu bende düşündüm fakat çevremde dersane yok.
  • Tataraşanu kullanıcısına yanıt
    Zafer,Jale Tezer bunlarıda düşün

• Benim ikisinde de arkadasim vardi bence Üçlere git fiyati da daha uygun sanirsam ortadogu da mat ağırlıklı oluyor yaz kursu vs ama arkadaşım bu olaydan da memnun kalmamisti.

• arkadaşlar uygun kitap satıyorum ilgilenenler mesaj atabilir. Başarılarhttp://forum.donanimhaber.com/m_85982570/f_//tm.htm#85982570
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.