Şimdi Ara

ankarada gok yuzu az once kirmizilik vardi (SS GELDİ!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
3
Favori
5.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ohalin yan etkileri arkadaşlar bişey olmaz
  • yarın işe gidecektim oldumu şimdi bu nasıl kalkıcam yarın ben, daha doğrusu nasıl uyanıcam (depremi yaşayan bilir)
  • Keçiören tarafı temiz tamam, biz kurtulduk tamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

buda yaklaşık 45dk önce bir kullanıcı tarafından paylaşılmış. başka bir açıdan  ankarada gok yuzu az once kirmizilik vardi (SS GELDİ!)

Digerlerinde belli olmuyor ama bu kara delik misali urkutucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keçiören'deyim sıkıntı yok.

edit: Keçiören'de acayip derecede köpekler havlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samed Bey -- 21 Temmuz 2016; 1:39:10 >
  • quote:

buda yaklaşık 45dk önce bir kullanıcı tarafından paylaşılmış. başka bir açıdan  ankarada gok yuzu az once kirmizilik vardi (SS GELDİ!)

Korkmayın, Daredevil Batmanden ödünç aldığı feneri test ediyor. Coming soon!!!

• Jetler ara sıra devriye uçuyor kontrol amaçlı, onlar olmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ayrıca şunu da belirteyim lazer olma ihtimali yok çünkü bulutların arkasında birşey olduğu kesin bulutlar hareket ediyordu ama ışık değil. lazer olsa yüzeysel olurdu ve yeşil 50mw lık yakıcı lazerim bile bulutun üzerinde ışığı düşmüyor.

50mv'lık dediğin lazer kibriti yakar balonu patlatır kardeşim, kendini tony stark mı zannediyon sen?

• Samed Bey kullanıcısına yanıt
    Köpeklerde havlıyor işte şimdi sıkıntı...

İstanbul'da olmaz umarım. Tabi hiç biyerde olmamasını umarım ama ankarayı deprem bekliyor gibi gözüküyor

Allah yardımcınız olsun

• Eskiden böyle konular ne tutardı be yerimizi alalım

• beyler gören duyan ya da başka sitelerden haber var mı gördünüz mü?
    tek kalmaktan tırsıyorum artık. Evim beştepe yakın, geçen gün bombalardan camlar titredi durdu, sesler de aynı şekilde. Şimdi de bu. Araştırıyorum bikaç şey her sonuç depreme çıkıyor tövbe yarappi.
    bu arada fotoğraflar nereden çekildi acaba?
  • Valla Ankara'daki o savaş filmi gibi olan geceden sonra deprem bile vız gelir, bir deprem eksikti, inşallah her şey düzelir de rahatlarız bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samed Bey -- 21 Temmuz 2016; 1:46:29 >
  • https://pbs.twimg.com/media/Cn1v952WcAAiLAT.jpg:large

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi et3rn4l -- 21 Temmuz 2016; 1:47:27 >
  • olağanüstü halin simgesi
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Samed Bey kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben istanbulda oturuyorum o geceyi tv den izlememe rağmen dehşete uğradım açıkcası. Allah yardımcınız olsun tekrardan. umarım bir deprem yaşanmaz bu gece.

Bu arada İstanbulda kuşlar çok kötü ciyaklıyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

beyler gören duyan ya da başka sitelerden haber var mı gördünüz mü?
    tek kalmaktan tırsıyorum artık. Evim beştepe yakın, geçen gün bombalardan camlar titredi durdu, sesler de aynı şekilde. Şimdi de bu. Araştırıyorum bikaç şey her sonuç depreme çıkıyor tövbe yarappi.
    bu arada fotoğraflar nereden çekildi acaba?

evet bir kişi daha yazmış sözlüğe. 99 depreminden önce herkes gökyüzünde böyle bir oluşumu tarif ediyorlar. herkes baksın camlardan arkadaşlar. tam bizim evin tepesine durmuştu işe bak

ne taraftasınız hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haarp ne ya , ütopyada değiliz arkadaşlar

Edit = mantıklı bir açıklaması vardır. Bulutlardan dolayı büyük duruyor. Aslında uydunun ışığı vs falandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 21 Temmuz 2016; 1:54:27 >
  • hava kirililiği..malum şehir okadar bomba yedi atık gazları halen alt atmosferdedir....
  • gok deliniyyyy

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.