Şimdi Ara

Ankarada ford tamircisi dürüst paragöz olmayan. ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
4.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birde ford yedek parcacisi hesaplı. Ön takım yaptiracam. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozas -- 1 Şubat 2017; 22:6:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2010 yıllarında Fiestamız varken Şaşmaz'da Vizyon Ford vardı Erdal Usta'ya götürürdük. Memnun kalırdık hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi humerus06 -- 1 Şubat 2017; 22:17:40 >
  • bende arıyorum takıp bu arada,, fordclub sıtesıne gırıp bıraz arastırabılırsın
  • Ankarada ford tamircisi dürüst paragöz olmayan. ?

Bilemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockboy -- 2 Şubat 2017; 12:24:51 >
  • Ford külüplerinde sık sık methedilen Tuncay usta var Hatta yoğun çalışıyormuş baya.bunun getirisi olarak belki civarda bulacağın her işi hallederizcilerden bir miktar pahalıya çıkabilir.
  • Şaşmaz da Can Oto var..sadece Ford a bakıyolar..İki kardeş, otokoç tan ayrılma..Paragöz değillerdir ancak orjinal parça takma konusunda çok hassaslar..Ama istersen istediğin parçayıda takarlar..7 senedir oraya gidiyorum..istersen bi bak..
  • http://www.azimfordservisi.com/

Çok titiz bir arkadaşım önermişti. Ben de memnun kaldım.

Tavsiye ederim.
  • https://www.facebook.com/St-Otomotiv-Tamir-Bakim-%C3%96zel-Servis-261817307485427/info
    http://www.otocase.com/servisgoruntuledetay/82/st-otomotiv-sedat-usta

Ford yetkili servisinden ayrılma baştekniksiyen. Giden birr daha vazgeçmiyor, gitmenizi tavsiye ederim.......

• Tuncay Usta(Öner Otomotiv) işini sahiplenerek yapar. Yalnız randevu alarak gitmekte fayda var.
  • YnS6166 kullanıcısına yanıt
    tuncay ustayı demek için girmiştim, benden önce 2 kişi daha yazmış :)

ya hafta içi çok erken saatte gidip lifti kapcaksınız yada randevu ile gitmeniz lazım
  • Ankara Şaşmaz da ST otomotiv Oto tamirden Sedat Usta'yı tavsiye ederim. Bu üçüncü gidişim oldu. Daha önce değişik bir distirbütör arızası ve bir kezde bakım için gitmiştim. Bu günde focus 2004 silecek arakol arızası için gittim. Arakol mafsal eklem yerinden çıkıp duruyordu.

Diyebilirim ki zor arızalarla tamirhaneye girdim. Sadece tamirci olmanın yetmeyeceği sorunu anlamanın ötesinde çözüm üretebilecek bir akıl gereken arızalardı. Zordu.

Başka tamircilerde yapılamadan parada ödeyerek çıktığım arızalardı. Silecek arakolu top başlı eklemine delik deldi ve klavuzla diş açtı. Civata taktı.

Civata başı karşı taraf plastik parçayıda delerek geçirdi. Bu takım halinde 1500TL ye satılan silecek motoru ve kolları parçasının onarımı. Kol yalnız satılmıyor. Zekice 30TL işçilikle halletti sağolsun.

Sadece bu arızayı eğer bilseler onlarca kişiye ilaç olur zira bu tip forda ait arızalar genelde kronik oluyor. Hepsinden de önemlisi bir usta arıza standardın dışına çıkınca anlaşılır.

Ezber bozulunca pek çok yerde ustalık bitiyor. onarım yapılmadan veya deneme yanılmayla oyalanıp duruyorsunuz. İşte burda usta farkı ortaya çıkıyor. Kısaca şiddetle tafsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankara' da iki yer önerebilirim.

Birisi Tuncay Usta
    Diğeri Sedat Usta

Tuncay usta çok yoğun çalışır. Rutin işler için Sedat ustayı tavsiye ederim.
    Zaten ileri seviye durumlar oluşunca Sedat Usta Tuncay Ustaya yönlendirir.

Sedat Usta Tel: 0532 407 01 44
  • Arkadaşlar Tuncay Usta (Öner Oto) şu aşağıda bilgileri olan yer midir?

Adres: Ergazi Mahallesi, Yıldırım Pazar Sitesi No:15, 06370 Altındağ/Yenimahalle/Ankara, Türkiye
    Telefon: (0312) 278 71 09

Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.