Şimdi Ara

Ankarada favori tavuk dönerciniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ankarada tavuk dürümü iyi olan bir yer önerebilir misiniz? birkaç yerde yedim ama pek beğenmedim. mesela en son hostanın tavuk dürümünü yedim bence çok kötüydü.
    var mıdır böyle güzel bir yer

• ben alpaya giderdim hep
  • Tavuk dürüm güzel olmaz, ekmek arası yiyeceksin. Ulus'ta azim piknik var, orası güzel. Bir de Kızılay'da bir yerde yemiştim, orası da güzedi ama yeri hatırlamıyrum.
  • ara sıra sakaryadaki öz gaziantep ten alırım patates kızartması turşu vs koyuyorlar fena değil hosta da güzel
  • Bende tavuk yemek istiyorum ama alerjim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Tavuk dürüm güzel olmaz, ekmek arası yiyeceksin. Ulus'ta azim piknik var, orası güzel. Bir de Kızılay'da bir yerde yemiştim, orası da güzedi ama yeri hatırlamıyrum.

Azim piknik kraldır ya
    ABA'daki tavuk güzel.Çok fazla tavuk döner yemem ama ordaki güzel gelmiştim.
    Hacıoğlu Læhmaaaaaacun iyi oluyo

• RIHTIM var kumrularda süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53

quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Tavuk dürüm güzel olmaz, ekmek arası yiyeceksin. Ulus'ta azim piknik var, orası güzel. Bir de Kızılay'da bir yerde yemiştim, orası da güzedi ama yeri hatırlamıyrum.

Azim piknik kraldır ya
    ABA'daki tavuk güzel.Çok fazla tavuk döner yemem ama ordaki güzel gelmiştim.
    Hacıoğlu Læhmaaaaaacun iyi oluyo

Ulus'ta mı okuyorsun yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: sefa çelik

ben alpaya giderdim hep

yükseldeki alpaya uğramadan tavuk dürüm yedim dememeli kimse...
  • kızılay sakarya caddesi girişi mola döner üstüne tanımam

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

ara sıra sakaryadaki öz gaziantep ten alırım patates kızartması turşu vs koyuyorlar fena değil hosta da güzel

İşte Ssadece Onları Koyuyorlar Tavuk Koymuyorlar...
  • @Tech.Türk

yok benim okul bitti.Meeeeezunuz,üniye hazırlanıyorum
    Sen yazınca aklıma geldi,5-6 kez yedim orda fiyatı ucuz ve güzel işte.
  • eskiden fantasylandın yanında bi tavuk dönerci vardı ucuza yapıodu ama kuyruk oluyodu resmen kapandımı orası
  • teşekkürler arkadaşlar ilk iş yazdıklarınızı denemeye başlıyorum
  • yayla tavuğu iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53

@Tech.Türk

yok benim okul bitti.Meeeeezunuz,üniye hazırlanıyorum
    Sen yazınca aklıma geldi,5-6 kez yedim orda fiyatı ucuz ve güzel işte.

Ben de mezun oldum. Sen hangi okuldaydın?
  • casablanca ve gözde pikniği unuttunuz arkadaşlar. 3 liraya tam takım yemek yersiniz buralarda
  • keçiören dutluk'ta alaturka var. ankara'nın en güzel döneri oradadır. parmağımı basar imzamı atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

kızılay sakarya caddesi girişi mola döner üstüne tanımam

aynen...

• benim favorim mithatpaşa caddesinde teknosanın karşısında küçük bir dönerci var orası. bir kere baya bir yorulmuş ve acıkmıştım ceptede 5 lira para var. en yakın dönercide buraydı. küçük oluşu biraz rahatsız etmişti ama zorunlu girdim içeriye. iyikide girmişim hayatımda yediğim en iyi lavaş döneri burada yemişimdir.

@auroras
    ahahaha gözde piknik ve casablanca :D dersane zamanı favorimizdi. casablancada bir adam vardı iğrenç esprilerine yalandan gülmeye dayanamayıp gitmeyi bıraktıydık. gözde piknik vazgeçilmezimiz olmuştu yani :) 2 TL döner + ayrandı, 3-4 tane döner yer öyle çıkardık ah ne günlerdi be :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.