Şimdi Ara

Ankara'da Alaşım Jant nerden alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Aralık gibi Ankara'da olacağım. Aracım yeni nesil Toyota Corolla. Alaşım jant almak istiyorum. Toyota amblemi olan ama orjinal toyota olmayan jantlar gördüm. Sanırım çin malıymış ama tasarımı orjinalinden bile daha güzel olanlar var. 700-750 tl civarına alınabiliyor muş. Ankara da seçeneğin bol olduğu fiyatın uygun olduğu biryer biliyor musunuz ?

• Kazım karabekir ve iskitler tarafını bakmanızı öneririm iskitlerde Jantcılar var zaten komple caddede
  • Ankara altindağ ilcesi ankamall koprusu cikısinda hemen euromaster yazan yer var ''Moda Jant Lastik'' kesinlikle buradan alısveris yapmayin.cok terbiyesiz sahipleri var ustelik asiri derece pahali.sadece milleti kandirmak uzerine ticaret yapıyorlar.internetten sahibinden bakip istediginiz janti bulup öyle gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mackali0661 -- 27 Ocak 2017; 14:1:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jant gibi hayati öneme sahip bir parçanın nasıl üretildiği bilinmeyen, kalite kontrolü yapılmayan versiyonlarını almak çok büyük risklerini de beraberinde getirir. Bununla birlikte ağır olan jantlar eylemsizlik direnci daha fazla olacağından yakıt tüketimini arttırdığı gibi, aracın hızlanmasını da kötü etkiler. Ayrıca daha ağır jant süspansiyon sisteminin çalışmasını daha da kötü etkileyecektir.

Tavsiyem en azından KM (Kormetal) CMS gibi yerli, beli bir kaliteye sahip jantlardan almanızdır. Satıcıların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.
  • Kesinlikle CMS almalısınız.Ne olduğu belli olmayan jantlara vs. para vermeyin.

Buradan arabanıza uygun bir jant beğenin :

http://www.cms.com.tr/tr/urunler/urun-katalogu

Sayfada aşağıya inerseniz CMS'nin Jant ürettiği markaları görebilirsiniz Toyota'dan Bentley'e kadar jant üretiyorlar :

http://www.cms.com.tr/tr

Petlas bayileri CMS bayiliği'de yapıyor ama hangisi iyidir bu konuda net bilgim yok.Ama 3-5 demeden kaliteli jant alın sonra başınız derde girmesin.Zaten CMS'lerde çok pahalı değil.
  • Selçuk ALAGÖZ kullanıcısına yanıt
    Km yada cms kullandınız mı önerir misiniz. bence cms almak istiyorum ama çok önyargılıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

Km yada cms kullandınız mı önerir misiniz. bence cms almak istiyorum ama çok önyargılıyım

Bentley'e AMG'ye jant üreten güzide İZMİR'imizin firmasına neden önyargılısınız hocam ?
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    Eski aracımı aldığımda üzerinde KM jant vardı. Arabayı kullandığım 6 yıl boyunca jantlardan hiç bir problem yaşamadım.

Şimdi yeni arabam için de jant araştırıyorum. Genel olarak KM ve CMS kullananlar memnun. Zaten OZ, Enkei, Konig gibi markaların kalitesini beklememek gerek. Ne kadar ekmek o kadar köfte durumu. Ama şu bir gerçek her türlü adı sanı belli olmayan Çinli fason markalardan iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.