Şimdi Ara

ANKARA Yerel Market Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
20
Favori
9.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip.Başlık iyi olmuş.Umarım faydalı olur...
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    Akyurt marketlerde yaklaşık 45 günde bir bilinen marka kaşarlarda 1 kg 20'dan satılıyor.ülker,sütaş,ekici..vb...Ben bu haftasonu olur diye umuyorum,kaşarlar suyunu çekmek üzere..
  • Akyurt marketlerde anavarza 220 gr bal. 6,95..Çok iyi fiyat..Kaçırmayın...Bence anavarza bal birçok markadan da kaliteli..Carrefourda 11,95 migrosta 450 gr.ı 20,95...
    http://www.akyurt.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/akyurt_insert_baski.compressed.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 14 Mayıs 2018; 8:36:53 >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Bu haftasonu bizim ordaki Akyurt'ta kaşarlarda %15 indirim vardı. Ekici 20.36, Sütaş 21.11'di. Kaşar fiyatları artınca piyasada kaşar bulmak zorlaştı ama bunlar kaşardı.
  • storm kullanıcısına yanıt
    Hangi akyurt hocam?Valla bir tek bu hafta sonu akyurta gitmedim,eğer kaşar indirimini kaçırdıysak kafamı duvara vuracam.Bir de sadece hafta sonu için mi geçerliydi?
  • Hocam detayını bilmiyorum. Sadece kiloluk paketlerde indirim vardı. Pursaklar şubesinde geçerliydi, diğer şubelerde durum neydi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm -- 14 Mayıs 2018; 11:53:30 >
  • storm kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim.tüm akyurtlarda bugün de geçerliymiş.Ben de dikmen akyurtu aradım.Hemen gidip 2 tane 1 kg ekici kaptım.Ekici 1 kg 20 lira,sütaş ve ülker 21 lira.Bu arada pınar süzme peynir 800 gr. 10 lira.Bugün son dediler...Fiyatı çok iyi...Başlığın faydasını şimdiden gördük.Umarım ankaradaki tüm arkadaşlar başlığa katkıda bulunurlar...
  • Yunus market maylo tuvalet kagidi 32li-21.90₺. RiZe turist cayi 21.90₺ Akyurt yudum 5lt 27.95₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbiersky -- 17 Mayıs 2018; 1:10:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altunbileklerde 20 mayısa kadar torku 1 kg tereyağı 36,45....
  • Dikmen caddesi No.428 makromarketin yanındaki A101'de sadece bugün için tarabya 1kg kaşar 17 küsür...SKT 09.2018
  • Akyurt marketlerde 18-24 mayıs arası beta kızıldem 1 kg 16,95;oba çay bergamot 1 kg 16,95....
  • Geçen yıl dünya süt gününe özel makro marketlerde süt ürünleri 1 alana 1 bedavaydı umarım bu yılda olur. Migros da ikinci süt alımına yüzde 50 indirim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Geçen yıl dünya süt gününe özel makro marketlerde süt ürünleri 1 alana 1 bedavaydı umarım bu yılda olur. Migros da ikinci süt alımına yüzde 50 indirim var.
    Makroya yakın olan haberdar ederse memnun oluruz. Migrosta kendi sütlerinde olmuyor. Bir anlamı kalmiyor o zaman da...

• Akyurtta içim 1 lt süt 2.35 TL, yörsan 700 gr taze kaşar peyniri 14.4 TL, bahçıvan 1 kg tereyağı 30 TL.

Bahçıvan tereyağı nasıldır, bilen var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avanta -- 19 Mayıs 2018; 16:9:0 >
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    Bahçıvanın nesi varsa uzak durun..Altunbileklerde torku 36,metroda sütaş 37 lira....
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hmm, o halde Kebir tereyağına devam edeyim
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    Bu nişantası pazarlarında yöresel gıda reyonlarında 30-35 lira arası gerçekten çok kaliteli yağlar var.Ben de tereddüt ediyordum,evdekileri bitirince artık marketten almayacağım...Kilosu 45'e kadar var.Ayrıca çok çeşitli peynirler de var.Tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbiersky

Yunus market maylo tuvalet kagidi 32li-21.90₺. RiZe turist cayi 21.90₺ Akyurt yudum 5lt 27.95₺
    Teşekkür ediyorum faydalandım.

• Bana çoook uzak olsa da keçiören,altındağ bölgesindekiler için Damla süpermarket haftasonunda
    sütaş süzme 500 gr 7,45
    yudum naturel sızma 1 lt 18,95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 24 Mayıs 2018; 19:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Bana çoook uzak olsa da keçiören,altındağ bölgesindekiler için Damla süpermarket haftasonunda
    sütaş süzme 500 gr 7,45
    yudum naturel sızma 1 lt 18,95
    Zeytin yağı 2 lt mi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.