Şimdi Ara

Ankara - Yeni Ortalama Hız Radarları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son 1-2 haftadır belediye sınırları dahilinde ve çevreyolunda inşa halinde direkler gördüm.

Biraz araştırdıktan sonra, 2014 Ocak itibariyle devreye girecek yeni ortalama hız radarları olduğunu öğrendim.

Çevreyolunun tamamında, Eskişehir, İstanbul, Konya, Samsun yollarında, Ankara ve Anadolu Bulvarı'na kurulmakta şu an.

Önümüzdeki yıl için yeni cezalara hazır olun.

Özellikle Anadolu Bulvarı'na kurulan tam tuzak şeklinde. Ostim istikametine doğru giderken, PO'yu geçtikten sonra ilk direk, sonra yokuşu inmeye başladıktan kısa bir süre sonra, Ankara Bulvarı'na dönmeden ikinci direk mevcut.

Şimdiden geçmiş olsun, dikkatli olmakta fayda var. Anlık da olsa hız sınırlarını geçmemeye özen göstermek gerekiyor bundan sonra.

• Siklastirilan denetimler hiz sinirlarinin yukseltilmesine sebep olacaktir . Yetersiz zaten, iyice trafik tikaninca anlasilacak durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.

Son 1-2 haftadır belediye sınırları dahilinde ve çevreyolunda inşa halinde direkler gördüm.

Biraz araştırdıktan sonra, 2014 Ocak itibariyle devreye girecek yeni ortalama hız radarları olduğunu öğrendim.

Çevreyolunun tamamında, Eskişehir, İstanbul, Konya, Samsun yollarında, Ankara ve Anadolu Bulvarı'na kurulmakta şu an.

Önümüzdeki yıl için yeni cezalara hazır olun.

Özellikle Anadolu Bulvarı'na kurulan tam tuzak şeklinde. Ostim istikametine doğru giderken, PO'yu geçtikten sonra ilk direk, sonra yokuşu inmeye başladıktan kısa bir süre sonra, Ankara Bulvarı'na dönmeden ikinci direk mevcut.

Şimdiden geçmiş olsun, dikkatli olmakta fayda var. Anlık da olsa hız sınırlarını geçmemeye özen göstermek gerekiyor bundan sonra.

Anadolu bulvarına çok önce koymuşlardı sonra kaldırdılar. Sonra yol, köprü yapımı falan oldu zaten. Bilgilendirme için teşekkürler. Artık 70 70 gideriz napalım.
  • o direkler yeni konulması düşünülen YÖN direkleri olmasın..
  • Yahu nerde basacaz biz şimdi. Tın tın gideriz şimdi, çevre yolununda bir anlamı kalmayacaksa
  • Anadolu bulvari dediğimiz hangisi ?

• Traktör fabrikası nin olduğu yermi

• yeni yer bildiren tabelaları kastetmiyorsunuz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

yeni yer bildiren tabelaları kastetmiyorsunuz değil mi?

büyük ihtimal o direkler.. yaw zaten samsun, istanbul, eskişehir yollarında istenirse çok rahat ortalama alacak şekilde radarlar mevcut.. ama berbat olan trafik iyice ağırlaşır diye yapmıyorlar sanırım..
  • bugün cezalara da zam geldi tam şenlik olur artık
  • Bu direklerden park oran civarında trt ve çevre yolu taraflarında var ama yön tabelası takılacak diye biliyorum ben.Hatta yalnış hatırlamıyorsam park oran evlerinin yanındaki direğe tabela asılmıştı
    Bu arada trt yi geçince çevre yoluna döndükten sonra bazen gidişde bazen gelişte hep araçlı radar oluyo.Geçenlerde şahincinin teki yanımdan bastı gitti ilerde baktım polis çevirmiş.Eskiden bu kadar sık olmazdı orada kontrol.Gerçi gönül isterki heryerde olsunda şu bana bişey olmaz zihniyetiyle araç kullananlar yesin cezayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 19 Kasım 2013; 20:58:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Bu direklerden park oran civarında trt ve çevre yolu taraflarında var ama yön tabelası takılacak diye biliyorum ben.Hatta yalnış hatırlamıyorsam park oran evlerinin yanındaki direğe tabela asılmıştı
    Bu arada trt yi geçince çevre yoluna döndükten sonra bazen gidişde bazen gelişte hep araçlı radar oluyo.Geçenlerde şahincinin teki yanımdan bastı gitti ilerde baktım polis çevirmiş.Eskiden bu kadar sık olmazdı orada kontrol.Gerçi gönül isterki heryerde olsunda şu bana bişey olmaz zihniyetiyle araç kullananlar yesin cezayı

doğukent caddesini mi kasttetin tam emin olamadım ama doğukent caddesinde de özellikle haftasonu banko radar oluyor. . hatta temmuzda ceza yolladılar bana şubatta yemişim 86 ile üçyüz küsür tl yazıp 5 ay sonra da gönderme zahmetine girmiş çok değerli trafikçi abiler. .
  • quote:

quote:

Bu direklerden park oran civarında trt ve çevre yolu taraflarında var ama yön tabelası takılacak diye biliyorum ben.Hatta yalnış hatırlamıyorsam park oran evlerinin yanındaki direğe tabela asılmıştı

doğukent caddesini mi kasttetin tam emin olamadım ama doğukent caddesinde de özellikle haftasonu banko radar oluyor. . hatta temmuzda ceza yolladılar bana şubatta yemişim 86 ile üçyüz küsür tl yazıp 5 ay sonra da gönderme zahmetine girmiş çok değerli trafikçi abiler. .

Ikea ya doğru gidiyo hani trt yi,msb lojmanlarını geçip ilerden sağa giriyosunuz çevre yolu diye biliyorum adını bende Evle iş arası gidip geldiğim yol ama tenezzül edip adını öğrenmedim hiç

• quote:

Ikea ya doğru gidiyo hani trt yi,msb lojmanlarını geçip ilerden sağa giriyosunuz çevre yolu diye biliyorum adını bende Evle iş arası gidip geldiğim yol ama tenezzül edip adını öğrenmedim hiç

doğukent bulvarı orası :) benim de kastettiğim ve hayatımın cezasını yediğim yer. . bu arada bu caddedeki o kalın direklere yön levhaları asılmış. .
  • quote:

quote:

doğukent bulvarı orası :) benim de kastettiğim ve hayatımın cezasını yediğim yer. . bu arada bu caddedeki o kalın direklere yön levhaları asılmış. .

İlk polis gördüğüm günden beri hep yavaş geçerim ordan :) Yediğiniz ceza az bişeyde değil geçmiş olsun

• teşekkürler, gerçekten çok koydu o ceza hala da duruyor henüz ödemedim seneye elim genişlediğinde artık inşallah :)
  • m.C.k. kullanıcısına yanıt
    Ben de diyorum bu Anadolu bulvarını sabit radar konusunda neden es geçtiler. Demek ki radarlar yolda. O yolun tek sıkıntısı Gimat'taki ışıklar, oraya kadar millet basıp geliyor, orada trafik tıkanıyor.
  • Yeni bulvar köprüler vs yapıldı ama daha tabela yok doğru düzgün. Büyük ihtimalle tabeladir.

Ya anadolu Bulvarı kaymak gibi su an. Sol seritten 100 le cok rahat akıyor orası. Ama yeni alt gecite yaklaşınca millete biseyler oluyor en soldaki en sağa wn sagdaki en sola falan geçmeye çalışıyor hakikaten yavaşlamak gerekiyor. Orada 70 iyidir diyorum ama sadece orada :) isin asli tüm trafik akışı 70 olsa hepimiz alisacagiz... cezalar da malum. Yemeyiz en azindan...

• Tabela direkleri de olabilir, ancak çevreyolunda en yakın kavşağa 4 km mesafede olan aralıklı direklere akıl sır erdiremiyorum.
  • Direkler L seklinde ise tabela direkleri.Ama anadolu bulvarina kesin dikerler bitane,onceden vardi cunku.

Hiz sinirinin 80kmh cikma durumu vardi birde ne oldu o is
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.