Şimdi Ara

ANKARA - Yemek Mekanları -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
4
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar. Ankara'da oturanlar, bu konuda gidilecek yerleri listeli şekilde maddeler halinde güncelleyerek, sizlerinde katılımıyla geniş bir konuya çevirmek istiyorum. Örneğin başlıklar şu şekilde;

- Önerilen Fast Food Mekanları -
    * Big Bang Burger - Bahçelievler
    * ....

- Önerilen Bar/Mutfak -

* New Castle - Tunalı
    * ...

gibi gibi.. Burada incelemeler, fotoğraflar ve öneriler ile birlikte skorlama da yapılabilir. Bu çıkarım sonuçlarında

- Bayan ile gidilecek nezih mekanlar -

şeklinde daha alt kategorilere girilebilir. Böyle güncel rehber tarzı birşeye girişsem destek çıkar mı ki forumdaşlardan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 24 Kasım 2016; 11:34:14 >

• Benimde ankarada 20.yılım ama nereleri biliyorsun diye sorarsan hiçbir yeri bilmiyorum bu arada bu new castle bar nasıl bir yer gittin mi? tek kişi alıyorlarmı? sen büyük ihtimal arkadaşlarla gidiyorsundur bu arada nerede okuyorsunuz?Tanışalım Çukurambar taraflarındaki cafeler restaurantlar güzelde pahalı ankarada ortası yok sanırım ucuzu çok kalitesiz pahalısıda can yakar.Bu arada bu konuyuda canlı tutalım faydalı bir konu

New Castle Pub and Restaurantmış sadece bar sandım o değilde hakkanten hiç mekan kültürüm yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 24 Kasım 2016; 12:1:15 >

• Big bang eskisi gibi degil gitmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmbrg Homemade Burger. (Bahçeli-Gordion) Ben pek sevmedim ama seveni çok.
    Düveroğlu (Sakarya) Kızılay'ın eski kebapçılarından.
    Back House (Sakarya) Oturacan balkona bira içip Kızılay'ı seyredecen.

Fazla aklıma gelen yer yok bi de dersen hep pahalı yerler olmasın.
    Germeç (Dikmen-Dikimevi) En iyi tavuk döner adamlar tavukla ilgili aklına gelen her şeyi yapıyor. Kokereç dahil.
    Korykos tantuni (Tandoğan) Tantuninin hası ağa babası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyourakuShunsui -- 24 Kasım 2016; 23:41:43 >
  • Yani saat 8 den sonra eğlenceli bir gece geçirmek için Kızılay karanfil sokak,sakarya meydanı gibi yani basitçe AVM nin yukarı kısımlarında çokda pahalı olmayan kafe&bar türleri yerlerde zaman geçirilebilir. :)
  • Tunalı Hilmi'deki Pizza il Forno için de epey iyi diyorlar.
  • Aspava için benim için sadece Tunalıdakı Mşhur Özçelik Aspava var.
    Tunalı ve bahçelide pub olarak Varuna çok iyidir. Bigos'larda fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

Aspava için benim için sadece Tunalıdakı Mşhur Özçelik Aspava var.
    Tunalı ve bahçelide pub olarak Varuna çok iyidir. Bigos'larda fena değil.

aynen bigosun kajun baharatlı tavuguyla bira çok iyi gidiyo
  • Acity'nin karşısında Zigana Pide var. Karadeniz pidesi yapıyor. Yolunuz düşerse oraya kesinlikle deneyin, harika bir lezzet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.