Şimdi Ara

Ankara Waffle Severlere İndirim :) ( 1 TEMMUZ Pazar 2018 'e Kadar Devam Ediyor ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
13
Favori
31.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankarada abbas vs dahil en kaliteli waffle Tahmis tir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt-cento

Ankarada abbas vs dahil en kaliteli waffle Tahmis tir.

Saygı duyariz :) LeventWaffle 'ı denemenizi tavsiye ederiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeventCelik kullanıcısına yanıt
    Olgunlukla karşılamanız takdireşayan. Benim diğer yerleri beğenmememin sebebi waffle hamur olması .Tahmis dememin sebebi biraz daha içi pişmiş kek gibi hafif kıtırımsı oluyor.En kısa sürede deneyeceğim . kaça kadar açıksınız
  • Arkadaşlar Abbas Tahmis diyenler olmuş :) Siz hiç Leventte yediniz mi? Açık ara Ankaradaki en güzel Waffle'ı yapan yer. Bana kalırsa tadı Tahmis gibi ama bir tık üzeri. Abbası falan hiç değerlendirmeye bile katmıyorum. Ayrıca işletmecisi/sahibi artık orda ilgilenen kimdi bilmiyorum ama gayet sıcak kanlı ve çaylar ikram :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 13 Aralık 2016; 21:54:49 >
  • Waffle severim ama yapımından anlamam. Hazır sizi de yakalamışken bir şey sorayım. Waffle'ın orjinali Belçika'da maya ile yapılıyormuş, Türkiye'de ise kabartma tozu ile. Türkiye'de maya ile waffle yapan mekan var mı, siz nasıl yapıyorsunuz? Maya mı, kabartma tozu ile mi? Bilgi verirseniz çok makbule geçer.

Bu arada hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.
  • En kaliteli waffle
    1. Müslüm
    2. Levent
    3. Abbas

• quote:

Orijinalden alıntı: tt-cento

Olgunlukla karşılamanız takdireşayan. Benim diğer yerleri beğenmememin sebebi waffle hamur olması .Tahmis dememin sebebi biraz daha içi pişmiş kek gibi hafif kıtırımsı oluyor.En kısa sürede deneyeceğim . kaça kadar açıksınız

Teşekkur ederiz en erken 00.30 da kapatiyoruz sizleri misafie etmek isteriz iyi akşamlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

Waffle severim ama yapımından anlamam. Hazır sizi de yakalamışken bir şey sorayım. Waffle'ın orjinali Belçika'da maya ile yapılıyormuş, Türkiye'de ise kabartma tozu ile. Türkiye'de maya ile waffle yapan mekan var mı, siz nasıl yapıyorsunuz? Maya mı, kabartma tozu ile mi? Bilgi verirseniz çok makbule geçer.

Bu arada hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

Belćikaya gidip bizzat yerinde de yedim ama onlarin waffle kulturu tamamen hamur odakli oldugundan dediginiz gibi mayali yapiyorlar daha tok ve doyurucu bir hamur cikiyor ortaya biz kabartma tozu kullaniyoruz . Turkiyede maya kullanan duymadim ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Arkadaşlar Abbas Tahmis diyenler olmuş :) Siz hiç Leventte yediniz mi? Açık ara Ankaradaki en güzel Waffle'ı yapan yer. Bana kalırsa tadı Tahmis gibi ama bir tık üzeri. Abbası falan hiç değerlendirmeye bile katmıyorum. Ayrıca işletmecisi/sahibi artık orda ilgilenen kimdi bilmiyorum ama gayet sıcak kanlı ve çaylar ikram :)

Ne mutlu bizlere :)

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    moda ya git orda vardı bi tane meşhur dayı benimde canım çekti şimdi yaaa
  • arkadaşlar tat puanı bekliyorum, istanbuldayım yüzde 10 indirimi duyunca montumu giydim bekliyorum yola çıkacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamyatin

arkadaşlar tat puanı bekliyorum, istanbuldayım yüzde 10 indirimi duyunca montumu giydim bekliyorum yola çıkacağım

Hahahah sen gel ; sana bedava

• Konuyu açan bülent abimi oğlu leventmi :)) bülent abiyse saygılar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: logizoom

Konuyu açan bülent abimi oğlu leventmi :)) bülent abiyse saygılar :))

Konuyu acan Levent :) ama babamada mesajinizi ilettim selam soyluyor :)

• A.selam arkadaşlar muhakkaak gidin yiyin pişman olmassınız nutellası beni baymayan tek yer burası. Bir çok yerden yedim abbas dahil. Baska yerde 1 taneyi bayıla bayıla bitirmeye calısırken leventwaffleden nerdeyse 2.cisini yerim. Gidin deneyin pişman olmassınız

• lox ile karsilastiran olursa ugrarim

• Bende gitmeyi dusunuyorum ilk kez waffle yiyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

lox ile karsilastiran olursa ugrarim

Herkesin damak tadı başkadır :) buyrun gelin karari siz verin ...

• Bol kazançlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Bende gitmeyi dusunuyorum ilk kez waffle yiyeceğim

Memnun oluruz :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.