Şimdi Ara

Ankara Waffle Severlere İndirim :) ( 1 TEMMUZ Pazar 2018 'e Kadar Devam Ediyor ) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
13
Favori
31.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asemihc

fiyat zaten uygun ekstradan 1 lira indirimin de zararı yok sıcaklık bir lirada değil çevredekilere göre uygun olmasında, ve çayın diğer yerlede 3 lira iken burda ücretsiz olmasında. Nacizane fikrim.

hocam güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz
  • Diyetten Önce Son Çıkış ✌️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeventCelik kullanıcısına yanıt
    Waffle fiyatınız nedir şuan? Keşke şu sıcak fırsatlarda hep DH deki işletmecilerin reklamları olsa üstte. Buradakilere yardımımız olsun en azından. Sizi orda sürekli bulabiliyor muyuz girdiğimizde ne dememiz gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 19 Ağustos 2017; 14:48:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Waffle fiyatınız nedir şuan? Keşke şu sıcak fırsatlarda hep DH deki işletmecilerin reklamları olsa üstte. Buradakilere yardımımız olsun en azından. Sizi orda sürekli bulabiliyor muyuz girdiğimizde ne dememiz gerekiyor?

Waffle fiyatımız DH Özel Sandwich 11 Servis 12 TL Sıcak içecekler ikramımız . bende genelde dükkandayım ben olmasamda babam ve amcaoglu dükkanda oluyor . DH den geldiğinizi söylediğiniz anda ev sahibi konforunu yaşıyorsunuz hocam

Sıcak içecek olarak sadece çay mı var yoksa kahve seçeneği de var mı? Bir de şu kampanyayı sürekli yapsanız DH üyelerine?
  • Sonunda oğlum ile uğrama fırsatı buldum Levent'e,güleryüzlü karşılamasına memnun oldum.Waffle'ı gerçekten çok beğendik,ilk fırsatta tekrar gitmeyi düşünüyoruz.Bu arada eşimin de kuzenleriyle birkaç defa Levent'e gittiklerini öğrendim bu sayede,bir dahakine hep beraber gideriz umarım.

Güleryüzü ve Harika waffle'ı ile bol kazançlar diliyorum Levent kardeşime

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Sıcak içecek olarak sadece çay mı var yoksa kahve seçeneği de var mı? Bir de şu kampanyayı sürekli yapsanız DH üyelerine?

Sıcak içecek çay , nescafe ve bitki çaylarımız var, hepsi ikram ... DH 'nin canı sağolsun hocam ne zaman isterseniz buyrun gelin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Sonunda oğlum ile uğrama fırsatı buldum Levent'e,güleryüzlü karşılamasına memnun oldum.Waffle'ı gerçekten çok beğendik,ilk fırsatta tekrar gitmeyi düşünüyoruz.Bu arada eşimin de kuzenleriyle birkaç defa Levent'e gittiklerini öğrendim bu sayede,bir dahakine hep beraber gideriz umarım.

Güleryüzü ve Harika waffle'ı ile bol kazançlar diliyorum Levent kardeşime

Güzel yorumlarınızı okumak bizlere mutluluk ve çalışma azmi veriyor . Çok teşekkür ederiz her zaman bekleriz :)
  • Üniversite için 21 Eylül'de Ankara'ya geleceğim. Fırsat olursa en yakın zamanda gelmek isterim (Yolu bulabilirsem )
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextr7

Üniversite için 21 Eylül'de Ankara'ya geleceğim. Fırsat olursa en yakın zamanda gelmek isterim (Yolu bulabilirsem )

Bekleriz kardeşim yol tarifi sorun değil sen ara bizi yardımcı oluruz :) hayırlı olsun bu arada ...

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextr7

Teşekkür ederim

Rica ederiz Burası Ankara 'daki 2.eviniz

• Epey bir vakit geçti gideli, fırsat bulup yorum atamamıştım konuyu görünce bir teşekkür edeyim dedim.

Meyveleri çok tazeydi, önemli bir artı benim için. Fazla şekerleme istemedik bir tek kestane şekeri eklettik. Waffle hamuru diğerlerinden bir tık daha büyük, kenarlarda biraz boşluk bile olsa meyve dizilimi açısından bu kesinlikle daha az malzeme anlamına gelmiyor. Ben hamuruna çok bayılmadım, fazla sade geldi yani bana. Ancak evimde de waffle yaptığım için olabilir; kendim yaparken yumurta-tereyağı biraz bol kullanıp çikolata hiç sürmeyip sadece meyve ile tüketiyorum ve aslında bana dışarda yediğim waffle hamurlarının hepsi çok sade geliyor. Forumdan geldiğimi söyleyince kendisi daha da bir ilgi gösterdi, fazla vakit yoktu ikinci çayları kabul edemeyip ayrıldık mekandan. Bahçeli malum, park sorunu sıkıntılı. Bol kazançlar diliyorum kendisine, yolum düşünce tekrar uğrayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 16 Ekim 2017; 11:5:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belanir

Epey bir vakit geçti gideli, fırsat bulup yorum atamamıştım konuyu görünce bir teşekkür edeyim dedim.

Meyveleri çok tazeydi, önemli bir artı benim için. Fazla şekerleme istemedik bir tek kestane şekeri eklettik. Waffle hamuru diğerlerinden bir tık daha büyük, kenarlarda biraz boşluk bile olsa meyve dizilimi açısından bu kesinlikle daha az malzeme anlamına gelmiyor. Ben hamuruna çok bayılmadım, fazla sade geldi yani bana. Ancak evimde de waffle yaptığım için olabilir; kendim yaparken yumurta-tereyağı biraz bol kullanıp çikolata hiç sürmeyip sadece meyve ile tüketiyorum ve aslında bana dışarda yediğim waffle hamurlarının hepsi çok sade geliyor. Forumdan geldiğimi söyleyince kendisi daha da bir ilgi gösterdi, fazla vakit yoktu ikinci çayları kabul edemeyip ayrıldık mekandan. Bahçeli malum, park sorunu sıkıntılı. Bol kazançlar diliyorum kendisine, yolum düşünce tekrar uğrayacağım.

Teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için hocam . her zaman elimizden gelen en iyisini yapmak için uğraşıyoruz . Hamurumuzda biz yağ kullanmıyoruz kesinlikle :) bu tarz eleştirili yorumlar bizler için kendimizi görme ve hatalarımızı inceleme fırsatı sunuyor tekrardan teşekkür ederiz :) görüşmek üzere . . .
  • DH 'den gelen tüm misafirlerimize teşekkür ederiz :) Umarım memnun kalmışsınızdır ?
  • Kendisi güler yüzlü sıcakkanlı birisi. Bugün gittik ve gayet memnun kaldık. Hayırlı işler bol kazançlar sakallı arkadaş ben :)

• istda dandik avv lerde bile 15-16 lira olmuş waffle be vay arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: smrp_06

Kendisi güler yüzlü sıcakkanlı birisi. Bugün gittik ve gayet memnun kaldık. Hayırlı işler bol kazançlar sakallı arkadaş ben :)

teşekkür ederiz sakallı hocam :) memnun kaldıysanız ne mutlu bizlere :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

istda dandik avv lerde bile 15-16 lira olmuş waffle be vay arkadaş.

Malesef öyle hocam . Waffle 'ın maliyeti mevsime göre çok değişiyor ama biz o oranda zam yapamıyoruz . İstanbul'da ise dediğiniz gibi almış başını gitmiş fiyatlar ...
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.