Şimdi Ara

Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
177
Favori
43.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahçelievler 7. cadde de Kahveci Efendi 2 kişilik serpme kahvaltı 26 tl sınırsız çay ile
  • Güzel konu, takip
  • Güzel konu üstte kalmalı daima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Yanlış bir düşünce.. herkes bu forumdaki çoğunluk gibi kalantor olmayabilir bütçesi yetmeyebilir halk ekmekte ki simit poğaça çayla da gayet değerlendirebilir durumu..

yani ille de, bir bardak çaya 5 lira verince mi oluyor ambians

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Eskişehir varuna gezginde haftaiçleri 22.00 a kadar bavyera 16tl, haftasonu ve cuma günü akşamüstü 18.00a kadar.
  • bu konuyu takip etmek lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Podium avm de köfteci Yusuf var. Porsiyon köfte 12 tl gayet lezzetli ama asıl sıcak fırsat kaymaklı ekmek kadayıfı. Resimde gördüğünüz şu kadayıf sadece 4 tl.
     Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları

sadece kadayıf o fiyat. kaymaklı yada dondurumalı olunca 7 lira . ikisi 10 lira. bu arada kaymak gerçek kaymak değil. bayağı çok koyuyorlar. o koydukları kaymak olsa tek başına 7 lira eder. tadı değişik böyle yapışkan kremamsı bişi. kaymak değil ona yüzde yüz eminim

Hayır sadece kadayıf 4 lira değil. O fotoğrafta gördüğünüz ürün komple 4 lira kaymağı ile birlikte. Yarım porsiyon dediğiniz zaman bu geliyor. Tek kat ekmek tam kaymak geliyor ve 4 lira ödüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: catamaranoo

Bahçelievler 7. cadde de Kahveci Efendi 2 kişilik serpme kahvaltı 26 tl sınırsız çay ile

Aynen hocam bunh yazmak icin girmistim bende, baya güzelti kahvaltisi.

• El Paso Atlantis'de hafta içi 12.00-18.00 nakitte %25 indirimli.
  • quote:

quote:

quote:

Podium avm de köfteci Yusuf var. Porsiyon köfte 12 tl gayet lezzetli ama asıl sıcak fırsat kaymaklı ekmek kadayıfı. Resimde gördüğünüz şu kadayıf sadece 4 tl.

sadece kadayıf o fiyat. kaymaklı yada dondurumalı olunca 7 lira . ikisi 10 lira. bu arada kaymak gerçek kaymak değil. bayağı çok koyuyorlar. o koydukları kaymak olsa tek başına 7 lira eder. tadı değişik böyle yapışkan kremamsı bişi. kaymak değil ona yüzde yüz eminim

Hayır sadece kadayıf 4 lira değil. O fotoğrafta gördüğünüz ürün komple 4 lira kaymağı ile birlikte. Yarım porsiyon dediğiniz zaman bu geliyor. Tek kat ekmek tam kaymak geliyor ve 4 lira ödüyorsunuz.

valla ben geçen gün gittim kaymaklı + dondurmalı yedim 10 lira yazdı fişte. hatta kapıda kaymaklı ekmek kadayıfı dondurma veya kaymak 7 lira yazıyordu. yeni mi indirim oldu siz en son ne zaman gittiniz. ben 10 gün önce gittim

• en son 1 ay önce Ankara'ya gittiğimde uğradım ; gimsanın bütün şubelerinde restaurant katında kıymalı pide 5,5 lira, kuşbaşılı pide 7,5 lira, lahmacun 2,5 liraydı. (fiyatlar +/- kuruş farkeder zam vs... geldiyse). gidip alışverişinizi yapıp üst katında tıka basa karnınızı doyurabilirsiniz. ayrıca köfteci yusufu söylemiş arkadaşlar, onlara ilave olarak kahvaltı+sınırsız çay 14 lira gibi bir fiyatı vardı. birde burada ne yerseniz yiyin, istemeniz halinde Türk kahvesini ücretsiz olarak ikram ediyorlar. ayrıca köfteleri öyle çok ahım şahım lezzetli değildir ama doyurur, yanında verdikleri turşu biber salçalı sos vs... iyi gidiyor. tavsiyem kasap reyonundan parça et alıp pişirttirmeniz. kilosu 60 liraydı sanırım pişirmesi içinde, 300 gr bonfile 18 liraya geliyor. kasap kendisi verirse ve kafasına göre pişirirse, her zaman aynı doku tutmuyor, bazısı ince bazısı kalın bazısı kurumuş olabilir, seçerken siz seçerseniz ve nasıl pişmesini isterseniz gerisini onlar hallediyor.

• quote:

quote:

quote:

Ben bunun uzerine bolca tahin ve findik döktürüyorum.

Yarim porsiyon olarak gectigi icin 4 lira aliyorlar. Yaninda sinirsiz cay da var.

Ankara da en iyi F/P diyebilirim tatli olarak.

• Favori butonunu göremedim mini sürümde. Takip

• Çok güzel başlık olmuş gerçekten, ben de rastladıkça eklerim. Gerçek Ankaralıları da görmüş olduk forumda, yardımlaşma had safhada
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

quote:

quote:

Ben bunun uzerine bolca tahin ve findik döktürüyorum.

Yarim porsiyon olarak gectigi icin 4 lira aliyorlar. Yaninda sinirsiz cay da var.

Ankara da en iyi F/P diyebilirim tatli olarak.

Adam soruyor ister misiniz diye ama ben tahin ve fındığı tatlıda sevmiyorum. Tahini neye döktürsem sadece tahin yiyormuş gibi oluyorum

• izmirden ankaraya 6 ay önce taşınmış biri olarak böyle bir konunun açılması beni çok mutlu etti. happy hours anlamında çoğu mekan izimirin en az 1,5-2 katı neredeyse. o yüzden böyle devamlı gidilebilecek yer önerileri yapılması güzel olur.
  • kizilay avmnin en alt katindA kahve fincan cesitlerini 2-2,5 tlden satan bir kahveci var makro marketn karsisinda.fiyatlar ayniysa kizilay icin iyi fiyat guzel secim.

• sabah akşam baba parasıyla pahalı kafelere giden berkecanlara, pelinsulara inat böyle yerlere sahip çıkmak lazım.

aynı konu istanbul için de açılır umarım
  • Maltepe reyhan pastanesi. Her gun 5 ogun yemek 13.5. Bugunku menu. Az once aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 28 Mart 2017; 12:23:38 >
  • Baslik sahibi arkadas uygun olanlari ilk mesaka eklerse güzel olur Yeni bişey eklendi mi diye arka sayfalara bakmayalim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.