Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Öğrencileri (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
15
Favori
67.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Güz/Bahar Dönemi Derslerine ait Bütünleme Sınavları 23 Ağustos-07 Eylül 2012 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.
  • Ankara Üni BÖTE nasıl arkadaşlar bilgilendirebilecek var mı?
  • İngilizce bilgim fazla değil, sizce kursa gidip hazırlığı atlayabilir miyim? Bir de AÜ hazırlığın eğitimi güzel mi gerçekten ingilizce öğretiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Ankara Üni BÖTE nasıl arkadaşlar bilgilendirebilecek var mı?

Bırak Ankara Üniversitesi'nde Böte okumayı, Oxford Üniversitesi'nde kazansan bile yazma-gitme-okuma.

Bu devirde üniversite tercihleri arasına Böte yazanın aklına çüş derim. Üniversite okuma daha iyi Böte okuyacağına.

Not: Ankara Üniversitesi Böte-4 öğrencisiyim.
  • Öncelikle seneye Ek ders sınavları kalktı. Mezuniyette dersiniz kalırsa anlarsınız.

Büt sınavlarına sadece başarısız öğrenciler girecek.

Öğrenci Bilgi Sistemi değişti ben ve benim gibi hocası Çan yapanların hepsi kaldı. Sistem yüzünden oldu bu.

Tavsiye etmiyorum. Gelecek olanlara listenizde son sıraya yazın. (Hukuk ve diğer bazı kaliteli bölümler hariç)
  • Yeni sistemle ilgili yanlışınız var, çan eğrisi halen yapılmaktadır sadece notlama sisteminin nasıl çalıştığını o dersin hocasının bilmesi gerekir. Daha yeni (son dönem) 60 not ortalamasıyla CB ile geçtiğim dersler oldu. Aynı şekilde bir çok tanıdığımda çan sayesinde verdi birçok dersini.

Bütünleme sınavlarının amacı zaten başarısız öğrenciler, sınav zamanı sınava girememiş öğrenciler için tanınan bir hak olmuştur hep.

3 ders sınavları, ek sınav hakkları içinse, halen birçok söylenti mevcut ama henüz kesin bir karar yayınlanmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lirva

Yeni sistemle ilgili yanlışınız var, çan eğrisi halen yapılmaktadır sadece notlama sisteminin nasıl çalıştığını o dersin hocasının bilmesi gerekir. Daha yeni (son dönem) 60 not ortalamasıyla CB ile geçtiğim dersler oldu. Aynı şekilde bir çok tanıdığımda çan sayesinde verdi birçok dersini.

Bütünleme sınavlarının amacı zaten başarısız öğrenciler, sınav zamanı sınava girememiş öğrenciler için tanınan bir hak olmuştur hep.

3 ders sınavları, ek sınav hakkları içinse, halen birçok söylenti mevcut ama henüz kesin bir karar yayınlanmamıştır.

Bizde de bu sistem yüzünden tüm sınıf kaldı nerdeyse

Ek ders sınavları bu sene var seneye yok fakültenizle konuşunu
  • LÜTFEN BİRİNİZ YARDIM EDİN benim ilk dönem ortalamam 1.80 in altında ama genel ortalamam 1.98... İlk dönemi tekrardan okuyacağım mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lirva

Yeni sistemle ilgili yanlışınız var, çan eğrisi halen yapılmaktadır sadece notlama sisteminin nasıl çalıştığını o dersin hocasının bilmesi gerekir. Daha yeni (son dönem) 60 not ortalamasıyla CB ile geçtiğim dersler oldu. Aynı şekilde bir çok tanıdığımda çan sayesinde verdi birçok dersini.

keşke olsa vallaha bizim hocalarda öyle bişey yok 4 ders aa gelirdi yapsalardı
  • Gelin çaylaklar gelin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Gelin çaylaklar gelin.

Çaylak tanımı bence oldukça yanlış...mesela benim ikinci üniversitem.. ama güzel konu elinize sağlık...oldukça faydalı...fakülte Ilahiyat - bölüm Ingilizce Ilahiyat....teşekkürler :) 2012-2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 18 Ağustos 2012; 10:29:16 >
  • Ankara Hukuku kazandım bu sene hayırlı uğurlu olsun.
  • Hazırlıkta tüm bölümler karışık mı eğitim görüyor ? Birde bizim fakültenin dekanı zamanında İngilizce ilahiyat için Amerikadan 3 hoca getirttik dedi de bende o yüzden Ankarayı tercih ettim. Nerede hazırlık okuyacağımı bilmiyorum gölbaşında mı yoksa kendi fakültemde mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransız dili ve edebiyatı
  • ankara eczacılık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackingmem

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Gelin çaylaklar gelin.

Çaylak tanımı bence oldukça yanlış...mesela benim ikinci üniversitem.. ama güzel konu elinize sağlık...oldukça faydalı...fakülte Ilahiyat - bölüm Ingilizce Ilahiyat....teşekkürler :) 2012-2013

Hoşgeldiniz okula. Siz çaylak sayılmazsınız tabi ki.

• Ankara Siyasal İşletmeeee !!!!!!!!!! mülkiyeliyizz!!
  • DTCF hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz..
  • ingilizce bilgisayar mühendisliği kazandım.

Ekşi sözlükte birkaç kişiye sordum da hiç iyi şeyler söylemediler. Adam akıllı ingilizce eğitimin olmamasına rağmen harcı fazla aldıklarını, keçiören'de sosyal imkanın ve olanaklarının sıfır olduğunu, şimdiki akıllarıyla tercih listesine bile koymayacaklarını anlattılar. Çok güzel moral oldu.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.