Şimdi Ara

Ankara üniversitesi bilgisayar mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fakültenin hocalarının bazıları alakasız bölümlerden mezun ve çoğu yaşlı insanlardan oluşmasına rağmen sıralaması neden bu kadar yukarıda? Bilmediğim bir yönü mü var üniversitenin okuyan yazabilir mi arkadaşlar?

• Ben okuyup bitirdim ben de merak ediyorum. Kimseye tavsiye etmem, gidin başka yerde okuyun. Gölbaşı da berbat bölüm de komedi kampüsü görmek dahi istemezsiniz.

Kaça çıkmış bu arada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Return to Monke kullanıcısına yanıt

13 k ya gelir muhtemelen, bölüm çok mu kötü biraz açar mısın?

• Alpry A kullanıcısına yanıt

Hocam bizim pandemiye denk geldi belki ondan da olabilir fakat benim memnun olmadığım hocalar vardı. Bir şeyler öğrenmek istedikten sonra öğrenebilirsiniz elbette fakat top okullardaki gibi eğitimler beklemeyin. Hocalarımızın bir kısmı dediğiniz gibi bizim bölümden lisans okumamışlar.

Genel olarak okulun gerek ekipman olarak gerek de kampüs olarak da çok eksiği vardı. Ayrıca Gölbaşı da benim sevdiğim bir yer değildi.

Fakat okulun Ankara'da olması çok işinize gelir. Özellikle savunma sanayisi şirketlerine girmek için çok iyi bir konumda. Bizde mezun olan çoğu kişi ya savunma sanayisine girdi ya da Tübitak'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 30 Temmuz 2022; 19:42:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.