Şimdi Ara

[Ankara]Ücretsiz Su Kaplumbağası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 senedir beslediğim su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum ücretsiz verilecektir akvaryumu,filtresi,ısıtıcı olan kişiye yemi ile birlikte elden teslim edilecektir.

• Güncel.
  • polatlı daysan alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: C10H15N

polatlı daysan alırım

Sincan tarafındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thecrow.

quote:

polatlı daysan alırım

Sincan tarafındayım.

Hmm neyse kısmet değilmiş bana yaklaşık 100 km uzaktasın
  • quote:

quote:

quote:

polatlı daysan alırım

Sincan tarafındayım.

Hmm neyse kısmet değilmiş bana yaklaşık 100 km uzaktasın

Sağlık olsun
  • Güncel yok mu isteyen?
  • quote:

Güncel yok mu isteyen?

Akvaryumforum'da bulursun burada pek alacak kişi çıkacağını sanmıyorum
  • quote:

quote:

Güncel yok mu isteyen?

Sukaplumbası.com'da konu açtığımda akvaryumforum aklıma gelmemişti olmadı birde orada deneyim bakalım teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Güncel yok mu isteyen?

Sukaplumbası.com'da konu açtığımda akvaryumforum aklıma gelmemişti olmadı birde orada deneyim bakalım teşekkürler.

Rica ederim akvaryum.com veya akvaryumforum.com 'da mutlaka biri çıkacaktır.
  • Bnce en iyi hemstr beslemek acsndan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shozprenic

Bnce en iyi hemstr beslemek acsndan

Hocam, Hemstr kaç paraya patlar.
  • Bn kafesle 40tlye aldm ama adam baya baya indrm yapti ama blki snada yapan olr 70 80 ciwari kafesle filan ama buyuk kafes istersen 120 tl 50 60 da bulablrsn

• quote:

Bn kafesle 40tlye aldm ama adam baya baya indrm yapti ama blki snada yapan olr 70 80 ciwari kafesle filan ama buyuk kafes istersen 120 tl 50 60 da bulablrsn

Hemstr küçük sevimli kafes yaklaşık 50*50 var ikisi 25 liraya buldum almadım onların dışında başka ihtiyaç var mı yemek falan ilaç
  • quote:

quote:

Bn kafesle 40tlye aldm ama adam baya baya indrm yapti ama blki snada yapan olr 70 80 ciwari kafesle filan ama buyuk kafes istersen 120 tl 50 60 da bulablrsn

Hemstr küçük sevimli kafes yaklaşık 50*50 var ikisi 25 liraya buldum almadım onların dışında başka ihtiyaç var mı yemek falan ilaç

Sadece ozel yemi war oda ucuz meywe sebze ne werrsn yer ama yagli yiyecekler dokunur birde talaşi war talasin icinde uyuyo talasa yiyecek felen saklio oyuzden talas al 9tl felandi bide hemstri 3 hFtalik felen alsn dha iyi cnku o dha kolay egitilir arti talaslar hm kadesin kokmamasinida salior kafesn icinde carki filan olsn..

• quote:

quote:

quote:

Sadece ozel yemi war oda ucuz meywe sebze ne werrsn yer ama yagli yiyecekler dokunur birde talaşi war talasin icinde uyuyo talasa yiyecek felen saklio oyuzden talas al 9tl felandi bide hemstri 3 hFtalik felen alsn dha iyi cnku o dha kolay egitilir arti talaslar hm kadesin kokmamasinida salior kafesn icinde carki filan olsn..

Bizim burada pek çeşit yok kafes şubatta Ankara'ya gitmeyi düşünüyorum o zaman iki katlı kafeslerden almayı düşünüyorum

• İyi günler dilerim ben sahiplenmek istiyorum bana 05537318060 whatsapdan ulaşabilirsiniz şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.