Şimdi Ara

ANKARA TERCÜME BÜROSU 0312 419 95 61 - 0545 889 86 00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Site Tanıtımları >> ANKARA TERCÜME BÜROSU 0312 419 95 61 - 0545 889 86 00
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • ANKARA TERCÜME BÜROSU

  Websitesi

  YAZILI ÇEVİRİ HİZMETLERİMİZ

  Noter Onaylı Tercüme

  Noter onayı gerektiren Sertifikalar, Uluslararası Sözleşme Metinleri, Mahkeme Evrakları, Anlaşmalar, Nüfus Cüzdanı Sureti, Evlilik Cüzdanı, Vasiyetname, Boşanma Evrakları vb. evraklar için tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmeti vermekteyiz.

  Website Çevirisi

  Dijital ortamların yaygınlaşmasıyla birlikte websiteleri, şirketlerin, kişilerin ve de kurumların kimlikleri haline geldiler. Günümüz küresel dünyasında yalnızca kendi pazarları ile yetinmek istemeyen şirketler ürünlerini, ticari markalarını ve de en önemlisi kendileri hakkında sunmak istedikleri tüm bilgi ve deneyimlerini, websiteleri aracılığıyla dünya ile paylaşmaya başladılar. Websitelerini hedef kitlere yönelik şekilde yerelleştiren şirketler, bu sayede uluslararası müşteri potansiyellerini, buna paralel olarak da kazanç ve bilinirliklerini artırdılar. Siz de websitenizi dünyanın tüm dillerinde yayınlayabilir, milyonlarca insana tek bir merkez üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Teknik Çeviri

  Başta elektrik, elektronik, inşaat, tekstil gibi alanlar olmak üzere; kullanım kılavuzları, kataloglar, broşürler, teknik makaleler, tse belgeleri, ihale başvuru evrakları, kitapçıklar, sertifikalar, tescil sertifikaları, ISO – CE belgeleri, elektrik, elektronik, mühendislik alanlarına dair çizimler ve projeler, raporlar, garanti belgeleri, teknik yazışmalar, ihale doyaları vb. alanlarda sizlere profesyonel teknik çeviri hizmetleri sunmaktayız.

  Hukuki Çeviri

  Hukuki çeviride esas olan, çevirinin yalnızca hukuk alanında deneyim kazanmış tercümanlar tarafından yapılması olup, hukuki çeviri esnasında hukuk literatüründe kullanılan tüm terimlerin doğru ve aslına en uygun şekilde ele alınması gerekmektedir. Sertifikalar, Uluslararası Sözleşme Metinleri, Mahkeme Evrakları, Anlaşmalar, Nüfus Cüzdanı Sureti, Evlilik Cüzdanı, Vasiyetname, Boşanma Evrakları, Boşanma kararı, Kefaletname, Yönetmelikler, Yetkilendirme Belgeleri, Lisans, Taahhütnameler, Denizcilik Sözleşmeleri vb. alanlarda bünyemizdeki deneyimli tercümanlarımız ve de işbirliği içerisinde bulunduğumuz hukuk bürolarımız sayesinde çevirinin tüm aşamalarında kusursuz hizmet anlayışını görev edinmiş bulunmaktayız.

  Medikal Çeviri

  Uzman Raporları, Tıbbi Ürün Lisans ve İlaç Patentleri, Ruhsat Dosyaları ve Kısımları,Tıbbi Yazılımlar, Prospektüsler, Bilimsel Makale, Araştırma ve Tezler, Tıbbi Tanıtım Metin ve Broşürleri, Kullanım Talimatları, Akademik ve Bilimsel Tezler, Farmakoloji ile ilgili Klinik Deneyler, Biyokimyasal Araştırmalar, Laboratuar Testleri ile Medikal Cihazlara ait Kullanım Kılavuzları, Kataloglar, Teknik Özellikler, Patent ve Lisans Belgeleri, Tıbbi Cihazlar, Dişçilikle ilgili Cihazlar ile bunların Kurulum ve Bakım, Onarım ve Teknik Özellik dosyaları vb.alanlarda bünyemizdeki deneyimli tercümanlarımız ve de işbirliği içerisinde bulunduğumuz hekim ve medikal uzmanlarımız sayesinde çevirinin tüm aşamalarında kusursuz hizmet anlayışını görev edinmiş bulunmaktayız.

  Akademik Çeviri

  Başta yabancı yayınlar, kitap, dergi, tez, makale, rapor, bildiri, proje, sunum, web kaynakları gibi akademik manada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kaynaklara ilişkin söz konusu metinler, kaynak ve hedef dile hakim, konularında uzman, deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir.

  SÖZLÜ ÇEVİRİ HİZMETLERİMİZ

  Simultane (Eş Zamanlı) Çeviri

  Simültane ya da eşzamanlı çeviri, özellikle Grup, Kongre, Seminer, Konsey, Konferans ve Resmi toplantılar esnasında hayati önem taşıyan ve de bu toplantılarda yer alan kimselerin yapmış oldukları tüm konuşmaların, herhangi bir kesintiye uğramaksızın aynı anda tercüme edilmesidir. Gerek şehir içi/dışı gerek dünya ülkelerindeki iş ortaklarımız sayesinde, simultane çeviri ihtiyacınızlarınızda size hizmet vermekten onur duyarız.

  Ardıl Çeviri

  Ardıl çeviri, daha ziyade kısa teknik, gizli veya resmi İş Toplantıları, Mihmandarlık ve Refakat Hizmetleri, Karakol, Adli Dava ve Duruşmalarda ihtiyaç duyulan; konuşmacının bir kaç cümle söyledikten sonra ara vererek, tercümanın o ana kadar aldığı notlardan da faydalanarak tüm söylenenleri erek dile aktarmasından ibarettir. Ardıl çeviri, yazılı çeviriye göre daha fazla dikkat ve de hedef dile daha fazla hakimiyet gerektirir.

  BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

  Adres:
  Meşrutiyet Caddesi No: 15/14 (13. NOTER ÜSTÜ) Kızılay ÇANKAYA/ANKARA

  Ofisimiz Ankara'nın tam merkezinde Meşrutiyet Caddesinde bulunmaktadır. Otobüs veya Metro ile Kızılayâ€a geldiğinizde Meşrutiyet Caddesi 13. ofisimizi bulmanız oldukça kolaydır.

  Telefonlarımız:
  0 (312) 419 95 61 & 0 545 889 86 00

  E-posta:
  [email protected]

  Websitesi:
  http://tercumeburolariankara.com/  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.