Şimdi Ara

Ankara servis tavsiyesi Toyan-Akota-Reis (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
8.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bir defasında Toyan arabamı 2 ayda verdi, bunun 1 ayı parça beklemeyle geçti, 1 ayı onarımla ki o kadar abartı bir şey yoktu. Arabayı aldığımda bazı sağlam parçaları artık çalışmıyordu ve daha çok masraf çıktı. Aklıma gelmeyen daha bir sürü macera. Toyota'ya bile şikayet ettim. O ara Toyota Yücellerle tanıştım.
    Akota ile de çok kısa süreli maceramda ise, arka farını değiştirmek için gittim, arabanın ABS'si bozuktu çıktığımda. biraz diş gösterince düzeldi ilginçtir. yoksa bir dolu para ödeyecektim değişim için.

Yüceller de üç beş kuruş hesabın peşinde olduğu için beni kaybetti.

Şimdi Reis'i deneyeceğim.

ve bir daha araba alacak olsam sanırım toyotadan uzak dururum sırf bu sebeple. yoksa toyota en süper marka.
  • hort
    ankarada park sensörünü ucuz ve temiz taktırabileceğim yetkili servis önerebilir misinizZ?
    Araç avensis
  • quote:

Orijinalden alıntı: gakbas

TOYAN a gidiyorum, güleryüzlü karşılama, aracın bakımı bitti mi telefonla bildiriyorlar, arabayı yıkayıp teslim ediyorlar, arabada olan eşyalarınızı not alıyorlar, aracın etrafında dolaşıp çizik çarpık var mı onları tespit ediyorlar ki serviste çizilme olursa hatalarını gidermek için veya müşteri çamur atamasın arabamı çizdiniz diye bilemiyorum. Bekleme salonunda internet, playstation, çay kavhe sınırsız.
    Servise aracınızı bıraktığınızda isterseniz sizi istediğiniz noktaya bırakıyorlar, özellikle sabahları bırakıp işe geçmek kolay oluyor.

Diğer servisleri hiç denemedim, çünkü aracımı buradan aldım ve memnunum, şimdilik. Gelecek ne getirir bilemem...
    Sahtekar bir firma. Sıfır aracı söylemeden boyalı olarak satıyorlar. Komşumuzun başına geldi. Facebookta da benzer vakalar var aynı bayi adına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.