Şimdi Ara

[ANKARA] SATILIK IPAD4 16GB WiFi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün hep kılıfla kullanılmıştır, oldukça temizdir.

iPad'in kutusu tamdır, hatta kulaklıkları fln açılmamıştır bile. Yanında kılıfı ile birlikte verilecektir.

İlan eski bir ilan. O zaman satmaktan vazgeçmiştim, şimdi tekrar satmaya karar verdim.

Fiyatı 550TL'dir.
    [ANKARA] SATILIK IPAD4 16GB WiFi[ANKARA] SATILIK IPAD4 16GB WiFi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralhasanyigit -- 26 Nisan 2017; 1:49:2 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam ipad4 yazmışsınız sanırım fakat cihaz ya The New iPad(ipad3) ya da benim bilgim yanlış çünkü lightining şarj soketi göremedim?
  • EVET BU (ipad3)
  • Hayır iPad3 değil, iPad4 cihaz.

• PM attın cevaplayın lütfen
  • p.m.
  • hocam 9 ay kadar önce yazmışım sanırım. tekrar sormak istiyorum fotoğrafta cihazın şarj yeri 30pin konnektör olarak görülüyor. Belkide kılıf ipad2/3/4 uyumlu olsun diye geniş bırakmışlardır. cihazın şarj giriş yerini çekip koymanız mümkün mü acaba? iPad 4 arayışları içerisindeyim şu aralar eğer cihaz lightning girişli ipad4 ise görüşmek istiyorum
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Dostum tabiki de lightning girişli iPad 4 cihaz. Senin gördüğün resimde, cihaz değil, slikon kılıf üzerinde eski connector gibi boşluk bırakmışlar. iPad3 ve iPad4 arasında tasarımsal bir farklılık olmadığı için elemanlar aynı case'i satıyorlar. Yoksa bendeki cihazda lightning connector var.

• Pm attım cevap gelmedi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam son oluru ile birlikte PM atar mısın? Faturası felan duruyor mu, kaç yıllık cihaz. Donanımsal bir sıkıntısı var mı? Detaylı PM atarsan konyadan hızlı trene atlayıp geleceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.