Şimdi Ara

Ankara-Samsun Yakıt Tüketim Verileri (5 farklı araç, farklı koşullarda 14 gidiş 14 dönüş verisi ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
10.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuyamayanlar icin Ortalama hız 107 km ortalama tüketim 5.6 litre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun bir aradan sonra bu karda kışta bir kez daha samsundan ankaraya bu araçla bu lastiklere geldik risk almak istemediğini için 100 km yı gecmeden geldim. Kışlık ug8 ler takılı olmasına rağmen (yakıt etiket degerleri kötü bir lastik tir) 0 dan 900 rakıma çıkan bir araç için bence mükemmel değerler.(araçta sadece ben ve 30 kg kadar yük var)
    Ankara-Samsun Yakıt Tüketim Verileri (5 farklı araç, farklı koşullarda 14  gidiş 14 dönüş verisi )Ankara-Samsun Yakıt Tüketim Verileri (5 farklı araç, farklı koşullarda 14  gidiş 14 dönüş verisi )Ankara-Samsun Yakıt Tüketim Verileri (5 farklı araç, farklı koşullarda 14  gidiş 14 dönüş verisi )

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Astra alasım geldi abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Astra alasım geldi abi

Benimde aracı hiç satmayasim geldi o kadar iyiki veri dönüşte araçta misafirlerin olacak bu kadar yavaş gelmem yoksa aynı kullanim tarzıyla gelebilsem 4 litre yakmak işten bile değil. Sonuçta su anda depoda yarımin üzerinde yakıt var anakarada biraz kullanacağım ve hiç yakıt almadan samsuna geri dönebileceğim gibi, bakalim evdeki hesap çarşıya uyacak mi

Bence uyacak.1.4 Ecotech isminin hakkını veriyor
  • Benim de aracım c200d w205 kasa bagaj tamamen dolu ( 50 kilo vardır ). Araçta 4 yetişkin 1 bebek vardı ( 78 76 76 62 ) kilo birde bebek işte 12 kiloluk.Depo tam dolu. 130 minimum hız olarak geldim . Ama yolun çoğunu 140-150 geldim. Yol mersin-afyon arası ( konya yolu üzerinden ) .. Tüketim 7.0 litre . Aracın boş ağırlığı 1655kg. Hatta bir ara 2 tane 520d nin arkasına takılıp daha da hızlı gittik :)

• Valla çok az yakıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

Benim de aracım c200d w205 kasa bagaj tamamen dolu ( 50 kilo vardır ). Araçta 4 yetişkin 1 bebek vardı ( 78 76 76 62 ) kilo birde bebek işte 12 kiloluk.Depo tam dolu. 130 minimum hız olarak geldim . Ama yolun çoğunu 140-150 geldim. Yol mersin-afyon arası ( konya yolu üzerinden ) .. Tüketim 7.0 litre . Aracın boş ağırlığı 1655kg. Hatta bir ara 2 tane 520d nin arkasına takılıp daha da hızlı gittik :)

Güzel veri hocam fotoğrafı varsa şuradan paylasirsaniz iyi olurhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=81129574&p=27#114002672

• ankara samsun yolu nasıl buzlu mu ? trnin en işlek yollarından biri bu güzergah. umarım kaza felan olmuyordur soguk havalarda. çarşamba günü bende gideceğim de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

ankara samsun yolu nasıl buzlu mu ? trnin en işlek yollarından biri bu güzergah. umarım kaza felan olmuyordur soguk havalarda. çarşamba günü bende gideceğim de ?

Yol açık yolda sıkıntı yok ancak gizli buzlanma ihtimali olabilir dikkatli gidin surat yapmayın derim. Kuvvetle ihtimal bende çarşamba döneceğim. yolda 2 araç yoldan çıkmıştı bir tanede ankarada otoyol Viyadüğunde kaygan yoldan kaynaklı focus spin atıp bariyelere girmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 29 Ocak 2016; 19:27:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

ankara samsun yolu nasıl buzlu mu ? trnin en işlek yollarından biri bu güzergah. umarım kaza felan olmuyordur soguk havalarda. çarşamba günü bende gideceğim de ?

Yol açık yolda sıkıntı yok ancak gizli buzlanma ihtimali olabilir dikkatli gidin surat yapmayın derim. Kuvvetle ihtimal bende çarşamba döneceğim. yolda 2 araç yoldan çıkmıştı bir tanede ankarada otoyol Viyadüğunde kaygan yoldan kaynaklı focus spin atıp bariyelere girmişti.

sagolun tesekkur ederim. dikkatli dönün hız yapmayın kasmayın bu yollarda yakıtı o kadar. hangi hız guvenlı ıse oyle gelin.
    Bende saat 3 Civarı Kirazlık/Samsun merkez güzergahında Spin atan accent era gördüm abi hasarlı ve çekciye çekiyorlar idi.Ekstra dikkatli olmakta fayda var gibi..
  • Şehir içi yakıt verilerini de paylaşsanız, o zaman objektif yorum yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Şehir içi yakıt verilerini de paylaşsanız, o zaman objektif yorum yapılabilir.

Konunun ilk mesajını okursanız konunun amacı hakkında bilginiz olabilir. Şehir içi verilerini hemen az ustte paylaştigim linkte var. Ama samsun ankara yakıt verileri konusunda şehir içi yakıt değerleri ile nasıl bir objektif değerlendirme yapacaksınız gerçekten merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 29 Ocak 2016; 20:43:24 >
  • Şehir içinde çok yakmasından dolayı opel aracımı sattım , yıllar önce bile şehir içi 40 krş yakıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Şehir içinde çok yakmasından dolayı opel aracımı sattım , yıllar önce bile şehir içi 40 krş yakıyordu.

vee bu sebeple şehir içi tüm opeller en az 70 kuruş yakmalı.. Doğru mu anladık? Referans noktamız sizsiniz sanırım..
  • Maşallah güzel değer daha da güzel olur inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 cdti olaniyla asagi yukari bu degerleri yakaliyordum ben. Valla tebrikler.

• hocam benzinli olmasına rağmen değerler çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.