Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ozel mesajlari otu boku burda yayinlamana gerek yok.bi de uzun uzun mesaj yazmissin onemli biseymis gibi okuyorum.boyle cingene agzi kokusmus tipler yuzunden insanlari isinden soguturlar.hayir bu tipleri biliyorum parasini alincaya kadar her turlu tantanayi yaparlar bazen parasini alsalar bile aynen devam ederler konusmaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus bey selamlar,

aracımı bakım için yakın zamanda getireceğim. Sunroof bölgesinden çıt çıt ses gelmekte aracın yetkili servisine defalarca götürmeme rağmen ses tespit edilemedi yada tespit edildi yapılamadı.

sunroof perdesinden yada tavan döşemesi altında boşta kalmış bir mekanizmanın temasından ses yaptığını düşünüyorum.Bu sorunuma geldiğimde çare bulabilir miyiz?
  • Çok çok teşekkür ederiz.😀 Biz cevap yazdığımızda yanlış anlaşılıyor nedense. İnanın sizler de olmasanız hakikaten yaptığımız işten soğuturlar. Allah herkese kazancın helalini versin. Biz doğru bildiğimizi yapmaya devam edeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

yunus bey selamlar,

aracımı bakım için yakın zamanda getireceğim. Sunroof bölgesinden çıt çıt ses gelmekte aracın yetkili servisine defalarca götürmeme rağmen ses tespit edilemedi yada tespit edildi yapılamadı.

sunroof perdesinden yada tavan döşemesi altında boşta kalmış bir mekanizmanın temasından ses yaptığını düşünüyorum.Bu sorunuma geldiğimde çare bulabilir miyiz?
    Merhaba. Geldiğinizde detaylı bakalım. Ses için elimizden ne gelirse yaparız.

• Sevgili dostlarımız ücretsiz olarak antifirizinizin derecesini ölçüyoruz. Kışa girmeden çaya bekleriz. 😀

• Sevgili dostlarımız Kaporta boya işleriniz için bizden fiyat alabilirsiniz.

• batkent B kullanıcısına yanıt
    Yazınız için teşekkür ederiz. Periyodik bakım için bir yer arıyordum. Buraya götürmeyi de düşünüyordum. O yüzden yorumları okudum, biraz araştırdım. Siz ve sizin gibi arkadaşlar paylaşmışlar. Google yorumdaki arkadaşlarda bir şeyler yazmış. Şunu da belirteyim olumlu yorum yazan arkadaşların sayısı da az değil. Ama bu kadar sorun varsa sıkıntı çıkma olasılığı az değil. Buradaki yazılarınız çok güzel ve araç sahibine güven veriyor. Maalesef yaptığınız işin öyle olmadığını anladım o yüzden uygulamalarınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Evet hata olunca her seferinde telafi edelim yazmışsınız ama insanlar 1 gün ayırıp size geliyorlar ve belirli kmlerden geliyor. Size insanlar gelirken, amaçları sorunlarının çözülmesi ya da sorun çıkmaması için bakımının eksiksiz olmasıdır. Burada yazdığınız yorumları işinize uygularsanız karşı karşıya kaldığınız sorunlar çözülecektir. Not: Kimsenin ekmeği ile oynama amaçlı bir yazı değildir. Sadece bu kadar çok şikayet varsa kendinizi gözden geçirmeniz için bir öneridir.

• original_life kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yazınız için teşekkür ederiz. İnsanoğlu maalesef kusursuz değil. Yetkili servisler hakkında şikayetvar.com da ufak bir araştırma yaparsanız demek istediğim çok daha iyi anlaşılır. Ufak tefek yanlışlar mutlaka olacaktır. Önemli olan ders çıkarıp, telafi edip tekrarlanmamasını sağlamaktır diye düşünüyoruz. Özelden açık açık tehdit edip para koparmaya çalışan, istediğini alamayınca da saçma sapan yorumlar yazanlar olduğunu bilmenizi isterim.
    Sonuçta biz ekmeğimizi helalinden kazanmaya çalışan insanlarız. Laf dalaşına girme lüksümüz yok. Çok haklı olduğumuz durumlarda dahi başka insanların yanlış anlamasına neden olabiliyor.
    Müsait zamanınızda çay içmeye bekleriz. Bizi yakından tanıdığınızda eminiz çok daha farklı düşüneceksiniz.
    Saygılarımızla

• Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.
    Öncesi sonrası 😀

• Sevgili dostlarımız. Pm ya da whatsapp dan herkese mutlaka cevap yazıyoruz. Arada kaçırdıklarımız varsa özür dileriz. Tekrar yazarsanız mutlaka döneriz.
    Saygılarımızla

• kolay gelsın oncelıkle

aracım 1.3cdti opel astra 2011 model baskı balata değişim fiyatınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

kolay gelsın oncelıkle

aracım 1.3cdti opel astra 2011 model baskı balata değişim fiyatınız nedir?
    Merhaba teşekkür ederiz. Aracınız astra h mı astra j mi. Mümkünse şasi numarasını yazarsanız net rakam vereyim

• ynssk kullanıcısına yanıt
    Astra h hocam 1.3cdti 90bg 6 ileri

• quote:

Yarın sabah net rakam vereceğim size.

• quote:

Aracınızın baskı balatası orjinal parçayla işçilik dahil 900 tl olur. Şanzıman açılmışken krank ön ve arka iki tane keçenin de değişmesi tavsiye edilir. Değişmezse ilerde yağ kaçağı olduğunda tekrar şanzumanın açılması gerekir. O iki keçenin toplam fiyatı 120 tl. Hepsini yapalım derseniz 1000 tl ödersiniz.
    Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Aracınızın baskı balatası orjinal parçayla işçilik dahil 900 tl olur. Şanzıman açılmışken krank ön ve arka iki tane keçenin de değişmesi tavsiye edilir. Değişmezse ilerde yağ kaçağı olduğunda tekrar şanzumanın açılması gerekir. O iki keçenin toplam fiyatı 120 tl. Hepsini yapalım derseniz 1000 tl ödersiniz.
    Saygılarımızla

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim baskı balata içinde volant bilya felan da var mı yoksa ayrı mı oluyor onlar?
  • quote:

çok teşekkür ederim baskı balata içinde volant bilya felan da var mı yoksa ayrı mı oluyor onlar?

Alıntıları Göster
    Volant yok. Diğer hepsi var. Volant kolay kolay bozulmaz. Ama bozulursa da fiyatı oldukça tuzludur😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Motor yenileme işlemimiz. Yeni olmaz ama yeni gibi olur😀

• Buradan okuduğum yorumlarla bugün yunus beyin dükkanına gittim. Geç saat olmasına ve yoğun olmasına rağmen yardımcı oldu sağolsun. Ön diskler torna yapıldı ve fren balataları değiştirildi. Çok memnun kaldım. Yunus bey ve ekibine gönül rahatlığı ile aracınızı emanet edebilirsiniz. Tüm çevreme de tavsiye edeceğim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.