Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deneyici23

Selamlar,

2007 Fiat Punto aracım var.

120.000 kilometreye geldi. Yakın zamanda triger ve v kayışlarını değiştirdim. Ayrıca alternatör kayışı kapağı kırıldı. Ben de internetten satın aldım ama takamadım. Triger ve v kayışları haricinde ağır bakım yaptırmayı düşünüyorum. Ağır bakım + alternatör kayış kapağı takmak için bir fiyat alabilir miyim?
    Merhaba Müsait zamanınızda uğrayın. Ağır bakım olarak ne lazımsa kontrol edelim. Size öncesinde marka ve fiyat verelim. İsteğinize göre hareket ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili dostlarımız Kaporta, boya, tamir ve bakım hizmetlerimiz vardır. Olmasın ama kaza durumunda da mutlaka bizi arayın. Her türlü işlemlerinizi biz takip edelim. Yunus 05418968852

• yeniden merhaba.
    aile ile ilgili bazı sağlık sorunlarından dolayı güncel durumu yazamadım.
    aracın son durumunu forumun kabul ettiği ölçüde resimler ile göstermek isterim.
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.

şahsen yapılan işlemlerden ve aracımın yeni halinden memnunum.
    aracımın bakım, arıza ve kaporta sorunları konusunda fikir alabileceğim, yardımcı olabileceğine inandığım bir usta edinmek benim için en güzel alışveriş olmuş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluecolor

yeniden merhaba.
    aile ile ilgili bazı sağlık sorunlarından dolayı güncel durumu yazamadım.
    aracın son durumunu forumun kabul ettiği ölçüde resimler ile göstermek isterim.

şahsen yapılan işlemlerden ve aracımın yeni halinden memnunum.
    aracımın bakım, arıza ve kaporta sorunları konusunda fikir alabileceğim, yardımcı olabileceğine inandığım bir usta edinmek benim için en güzel alışveriş olmuş oldu.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. 😀😀 Aracınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

• Merhaba 2012 model passat 2.0 dizel aracımın 195.000 bakımı yapılacak. Mazot filtresi değişimi ile ne kadar tutar. Bilgi verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dmyildirim

Merhaba 2012 model passat 2.0 dizel aracımın 195.000 bakımı yapılacak. Mazot filtresi değişimi ile ne kadar tutar. Bilgi verirseniz sevinirim.
    Merhaba. Normal bakımınız 4 litre yağ ile 330 tl olur. Aracınızın ne kadar yağ aldığına göre üzerine ekleriz. Mazot filtresi için yarın net rakam verebilirim.

• ynssk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sizden haber bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmyildirim

Teşekkür ederim. Sizden haber bekliyorum.
    Mazot filtreniz işçilik dahil 160 tl olur.

• merhaba ford focus 2011 model aracım var, rutin yağ bakımını ne kadara yapıyorsunuz, sürpriz ücretlerle karşılaşmak istemiyorum.
  • Yunus beye 3 adet arac götürdüm. Mercedes e200 1994 model, Focus 2011, toyota yaris 2000 bu araclarin periyoduk bakımlar ve bizi rahatsız eden konuları dile getirdik saolsun Yunus bey kendi araçları gibi ilgilendi . Abartısız sanayide böyle bir tamirci zor çıkar kendi dukkaniniz gibi.Parca lazım olduğunda sizin adiniza pazarlık yapıyor minimum maliyetle sizin işinizi çözüyor .Degismemesi gereken parçaları gereksiz yere değiştiren esnaflardan hic degil.Bosuna dükkan dükkan gezmeyin en azindan arayip bi fiyat alın pişman olmazsınız. Dukkanda 3 usta var 3 u de birbirinden değerli hepsine kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: burak3406

Yunus beye 3 adet arac götürdüm. Mercedes e200 1994 model, Focus 2011, toyota yaris 2000 bu araclarin periyoduk bakımlar ve bizi rahatsız eden konuları dile getirdik saolsun Yunus bey kendi araçları gibi ilgilendi . Abartısız sanayide böyle bir tamirci zor çıkar kendi dukkaniniz gibi.Parca lazım olduğunda sizin adiniza pazarlık yapıyor minimum maliyetle sizin işinizi çözüyor .Degismemesi gereken parçaları gereksiz yere değiştiren esnaflardan hic degil.Bosuna dükkan dükkan gezmeyin en azindan arayip bi fiyat alın pişman olmazsınız. Dukkanda 3 usta var 3 u de birbirinden değerli hepsine kolay gelsin
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle😀

• quote:

Orijinalden alıntı: DevilKingtr

merhaba ford focus 2011 model aracım var, rutin yağ bakımını ne kadara yapıyorsunuz, sürpriz ücretlerle karşılaşmak istemiyorum.
    Merhaba Castrol 5\30 yağ ile bakımınız 330 tl ye mal olur. Ekstra olarak aracınızı lifte kaldırıp ücretsiz olarak tüm kontrollerini yaparız. Eğer sıkıntılı birşey varsa önceden size fiyatlarını söyleriz. İsteğinize göre hareket ederiz.

• Ford fiesta model aracımı bugun rutin muayene götürdüm. Daha onceleri hep yetkili servise götürürdum. O yüzden cekinerek gitmistim ama gercekten hiç öyle bir yer değil. Yunus bey olsun ustalar olsun cok iyiler, ilgililer. Yaptiklari her seyi anlatiyolar gösteriyolar ve oldukca hizlilar. Kullandıkları ürünler orjinal,kaliteli ürünler. Normalde ücretli yapilan bir cok islemi ( motor yikama, başka bir sıkıntı var mi araçta gibi seyler) de ucretsiz yapiyolar. Fiyat da tabiki diğer yerlere göre daha ucuz. Esas amaçları müşteri memnuniyeti ve kesinlikle memnun kalırsınız. Bu devirde böyle esnaf bulmak gercekten zor. Arabayla ilgili bir sıkıntımda ilk gidecegim yerdir. Bakımları da burda yaptircam bundan sonra kesinlikle tavsiye ederim. Her sey için tesekkurler Yunus bey :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Abidinpass

Ford fiesta model aracımı bugun rutin muayene götürdüm. Daha onceleri hep yetkili servise götürürdum. O yüzden cekinerek gitmistim ama gercekten hiç öyle bir yer değil. Yunus bey olsun ustalar olsun cok iyiler, ilgililer. Yaptiklari her seyi anlatiyolar gösteriyolar ve oldukca hizlilar. Kullandıkları ürünler orjinal,kaliteli ürünler. Normalde ücretli yapilan bir cok islemi ( motor yikama, başka bir sıkıntı var mi araçta gibi seyler) de ucretsiz yapiyolar. Fiyat da tabiki diğer yerlere göre daha ucuz. Esas amaçları müşteri memnuniyeti ve kesinlikle memnun kalırsınız. Bu devirde böyle esnaf bulmak gercekten zor. Arabayla ilgili bir sıkıntımda ilk gidecegim yerdir. Bakımları da burda yaptircam bundan sonra kesinlikle tavsiye ederim. Her sey için tesekkurler Yunus bey :)
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sevgili dostlarımız işçilik fiyatlarımızı Nisan ayından beri aynı tutuyoruz. Yağ fiyatlarında ufak değişiklikler oluyor. İlk sayfamızda güncel olarak paylaşıyoruz. Saygılarımızla

• Merhabalar Yunus Bey

2013 Ford focus 1.6 tdci periyodik bakım zamanı gelmiştir. mazot pompası dahil kaç liraya yapabilirsiniz? bu sebeple motor yağı değişimyazsıda çıktı. bunu silebiliyor musunuz?

bir de bir kaç elektrik işim var, onalr içinde yardımcı oluyormusunuz? yönlendireceğiniz güvenilir ustalar mevcut mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

Merhabalar Yunus Bey

2013 Ford focus 1.6 tdci periyodik bakım zamanı gelmiştir. mazot pompası dahil kaç liraya yapabilirsiniz? bu sebeple motor yağı değişimyazsıda çıktı. bunu silebiliyor musunuz?

bir de bir kaç elektrik işim var, onalr içinde yardımcı oluyormusunuz? yönlendireceğiniz güvenilir ustalar mevcut mudur?
    Merhaba. Aracınızın bakımını Castrol magnatec 5\30 tam sentetik yağ ile 350 TL ye yaparız. Ekstra olarak orjinal mazot filtreniz işçilik dahil 210 tl olur. Toplam 560 tl ödersiniz. En son motor temizliğinizi de yapıp sizi uğurlarız. Elektrik işleriniz için de yardımcı oluruz. Servis uyarısını da sileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 20 Eylül 2019; 14:33:45 >
  • Kolay gelsin usta.2012 yaris sağ ön farı kırdı hanım.çıkma veya yan sanayi getirsem birşey yapabilirmisiniz?bu tarz bir hizmetiniz var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Yaklaşık 1 ay önce Yunus Bey'in dükkanına arabayı kaportadaki ezikler, boya ve genel bir kontrol için götürdüm. Nişanım vardı, acil yetişmesi gerekiyordu sağolsun dar vakitte yetiştirdi.

Fiyat olarak fena değil, ortalama sayılır ama bir kere klasikleşmiş sanayi esnafı gibi değil. Gayet nazik, kibar, dürüst, yardımcı olmaya çalışan biri Yunus Bey. Sanayide bazı kötü niyetlerin yaptığı gibi fazla para almak için gereksiz masraflar çıkaran ustalar yok, bunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Arabayı öğle arası işten geldim bıraktım, sağolsun Yunus bey beni metroya bıraktı, yemeğe davet etti fakat vaktim yoktu. Yine arabanın işi bittiğinde de metrodan araçla aldı. Bu esnada yaptığı işlemleri whatsapptan aşama aşama fotoğraf olarak gönderdi.

Yapılan işin düzgün yapıldığı bir yer. Ben kendi adıma gayet memnun ayrıldım.

Allah yolunu açık etsin, Yunus Bey gibi nazik ve yaptığı işleri şeffaf yapan işletmelerin sayısı artar inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitya karamazov -- 20 Eylül 2019; 17:12:39 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.