Şimdi Ara

ANKARA PETLAS YAZ LASTİĞİ KAMPANYASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
44.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben de ankara kazım karabekirde bir bayi arkadaşımı aradım bu fiyatların altını verdi müsait vaktimde buraya giriş yapacağım,
    ayrıca 12 taksitli fiyatlar da verdi, bir de 16" üzerine araba var, hemen teslim,
    en kötü yarın paylaşmaya çalışacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

beyler ben de ankara kazım karabekirde bir bayi arkadaşımı aradım bu fiyatların altını verdi müsait vaktimde buraya giriş yapacağım,
    ayrıca 12 taksitli fiyatlar da verdi, bir de 16" üzerine araba var, hemen teslim,

bekliyoruz hocam. mümkünse konuda yazılmış tüm ölçülerin fiyatlarını yazın
  • quote:

beyler ben de ankara kazım karabekirde bir bayi arkadaşımı aradım bu fiyatların altını verdi müsait vaktimde buraya giriş yapacağım,

Bekliyoruz Seviyorum bu forumu
  • quote:

Bekliyoruz hocam,mümkünse 195/50/15 için de fiyat alabilir mısınız.
  • quote:

Bilgileri girerken lastiklerin üretim tarihini de girerseniz sevinirim.

• Orijinalden alıntı: muspro

Orijinalden alıntı: irresistible86

Biraz önce aradım Velox Sport 711 721 731 serileri için , 205-55-16 için 157 TL fiyat verdiler . Gerçekten ilgililerdi . Benim başka bir servisten aldığım fiyat 165 tl idi . En düşük .

Taktırmayı düşünüyorum fakat 711 721 731 hangisi karar veremedim . Ne gibi farkları var ki acaba

Arkadaşın sorusuna cevap veren olmammış.
    Ben de merak ediyorum.
    Bilen yok mu acaba?

petlasdan aldığım bilgilere göre;
    711 spor modelmiş. simetrik desenli ve yönlü lastik. 721 ve 731 e göre sesli.
    721 ve 731 arasında pek fark yokmuş. asaimetrik desenli. normal kullanım için daha iyiymiş. 711 e göre daha sessiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muspro -- 22 Nisan 2012; 21:48:41 >
  • İstanbul da bir hafta lastik aradım. 215 x 60 x 16 lastik 4 mevsim 99 yük ile v hız standardında 4 adet alacaktım. PETLAS bulamadım. LASSA Competus HP aldım..Bu ölçüde Petlas üretimi yok..Çokta üzüldüm..Kışlık çıkarsa alırım inş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 22 Nisan 2012; 16:28:08 >
  • 195-60-15 imperium için Eskişehir de bile daha iyi fiyat veriyor bayii. Yani öyle aman aman sıcak fırsat değil. Daha ciddi bir indirim yaparlarsa forum için güzel bir kıyak olur.... İpucu, ebatını verdiğim lastikte 120 nin altına inerlerse....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

arkadaşlar firmayı aradım birkaç lastik için: donanımhaberden aradığımı ona göre fiyat vermelerini söyledim.

185/55/15 imperium 112 lira
    185/60/15 imperium 124 lira

bana çok uygun geldi, haftaya gidip 4 adet alacağım.

Fiyatta bir terslik olmasın? 55 ebatı cins ebat olduğundan, 60 tan herzaman daha pahalıdır. Burda tam tersi bir durum var. orjinal ebatım 55 ama 60 takıyordum fiyat farkından dolayı. Verilen fiyat çok iyi. Hele michelin 200 olduğunu düşünürsek. Umarım kalitede iyidir.
  • dostlar yoğunum 5 gibi giricem fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: effida

quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

arkadaşlar firmayı aradım birkaç lastik için: donanımhaberden aradığımı ona göre fiyat vermelerini söyledim.

185/55/15 imperium 112 lira
    185/60/15 imperium 124 lira

bana çok uygun geldi, haftaya gidip 4 adet alacağım.

Fiyatta bir terslik olmasın? 55 ebatı cins ebat olduğundan, 60 tan herzaman daha pahalıdır. Burda tam tersi bir durum var. orjinal ebatım 55 ama 60 takıyordum fiyat farkından dolayı. Verilen fiyat çok iyi. Hele michelin 200 olduğunu düşünürsek. Umarım kalitede iyidir.

ben de öyle bekliyordum fakat telefonun diğer ucundaki bayan yazdığım fiyatları söyledi. aynı ebatlar için comiser nickli arkadaşın vereceği fiyatları bekliyorum.
  • arkadaşlar bahar günü sormak garip olabilir ama kışlık lastik bu dönemde uygun olacağını düşünüyorum. Kışlık lastikle ilgili herhangi bir indirim, kampanya vs. olabilir mi bu dönemde?
  • quote:

215-45-17 acil fiyat bekliyoruzzz :)
  • geçen yıl 4 adet 175*65*14 aldım toplamda 300 tl ödedim. kargo bedavaydı, aracım toyota corolla çok memnunum. alacak olsam; yine petlas alırım. hamuru yumuşak bir lastik aşınmasıda geç oluyor haliyle %50 daha fazla verip bilinen markaları almak bence gereksiz çünkü petlas diğer lastiklerin verdiği konfor ve güveni veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camit

arkadaşlar bahar günü sormak garip olabilir ama kışlık lastik bu dönemde uygun olacağını düşünüyorum. Kışlık lastikle ilgili herhangi bir indirim, kampanya vs. olabilir mi bu dönemde?

Kışlık lastik bulmanız çok zor bulsanız bile önümüzdeki yıl kullanacaksınız ve lastik bir sene yatacak. Biliyorsunuz hiç kullanmasanız dahi lastiğin bir ömrü var. Siz o ömürden 1 seneye götüreceksiniz, lastikte geçen sene üretimi olsa en kötü ihtimal 1.5 senelik ömrü gidecek lastiğin. Kar edeyim derken zarar bile edebilirsiniz.
  • fiyatlar iyi ama petlas yazıp birde Abdulkadir Özcan Holding yazını görünce 20-30 Tl/ adet fazla vermenin pek de önemli olmaycagını düşünüyorum..
  • quote:

dostlar yoğunum 5 gibi giricem fiyatları

bekliyoruz
  • Petlasın yarısını Abdülkadir Özcan, yarısını Amerikalı bir şirket aldı.
    İki senedir yazlık lastiğini kullanıyorum, bir sıkıntısı yok.
  • Beyler kusura bakmayın vakit bulamadım sizler için fiyatları giriyorum;

Fiyatlara sökme+takma+balans ve sibop dahil. Ayrıca 2 lastik alana 6 ay, 4 lastik alana 1 yıl ücretsiz yol yardımı var. Bu fiyatları alabilmek için donanımhaber'den aradığınızı belirtmeniz gerekiyor.
    Bu fiyatlar üzerinden Card Finans'a 12 taksit +3 ay erteleme, Bonus'a 8, World'e 6 taksit yapıyor.

Ebat -----Petlas Elegance
    175x70x13----- 85 - 83
    175x65x14----- 95 - 90
    185x65x14----- 100 - 98
    185x65x15----- 000- 115

Ebat----- Petlas Imperium
    175x70x13----- 95 - 90
    175x65x14----- 100 - 98
    185x65x14----- 105 - 103
    185x65x15----- 120 - 119
    195x60x15----- 127.5 - 125
    195x65x15----- 120 - 119
    205x55x16----- 130 - 129 lira hediyesiz, 135 lira araba hediyeli
    215x55x16----- 160 - 159 lira hediyesiz, 165 lira araba hediyeli

Gökçe Lastik
    Mutlu Gökçe
    05303447676
    0312 341 98 01

Petlas sitesinde Altındağ bayileri altında yetkili bayii olarak görülmekte

Aslanbey caddesi 47 ve 67 numara, iskitler endüstri meslek lisesinin olduğu cadde, kazım karabekir civarı
    iskitler ankara
  • Anaa bu benim lastikçi bana 205x55x16 için son 140 demişti :))

Tavsiye ederim 3 yıldır lastikçim ama 9lu rakamlar biraz şey olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knn06 -- 24 Nisan 2012; 14:50:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.