Şimdi Ara

Ankara oto pazarı nerede hangi gün? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
146.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler gittim baktim iki üç araba begendim golf 4 vardi siyah dusunuyorum almayi cok güzeldi, arabamla gittim
  • Teşekkürler gittim baktim iki üç araba begendim golf 4 vardi siyah dusunuyorum almayi cok güzeldi, arabamla gittim, etlik forumun oradaymis:), ataparktan asagi dogru indim o şekilde ulaştım
  • Etlik forumun oraya mı gelmiş. Aselsan'ın yanındaydı.
  • Evet , ankara oto pazarı yazıyordu, :) cok sıcaktı ama gezdik her yeri güzeldi
  • etlik Forumun oradaki devamlı orada(açık manasında) sanırım.
    Esas pazar aselsanın oradaki,
    ayrıca bende aracımı pazardan almıştım, önemli olan iyi araca ve satıcıya denk gelmek..

quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

Evet , ankara oto pazarı yazıyordu, :) cok sıcaktı ama gezdik her yeri güzeldi
  • Acaba Batıkent'teki Aselsan'ın ordaki acaba oraya mı geliyo ki?
  • Etlik forumun oradaki pazarda kuşçular birbirlerine kuş satıyorlar Doğru düzgün araba görmek neredeyse imkansız. Zaten halk arasında da o pazar için başka bir tabir kullanılıyor, ben söylemeyeyim

Asıl pazar aselsanın orada, gimat kavşağında. Yağmur çamur bayram dinleniyor. Her pazar araç oluyor.
  • 2005'te Broadway satmaya gittiğimizde 8 YTL vermiştik girişte. Yer bulmak işkence orda zaten.
  • Aselsan önü, Gimat kavşağı..(Google tesadüfen pazar resim almış..)

Ankara oto pazarı nerede hangi gün?
  • Alt geçidin olmadığı zamanda çekmişler
  • hala aynı yerde mi arkadaşlar?
  • galericilerden uzak durun...
  • Bir kere gittim. Galericilerin ellerindeki haşat arabaları getirdiğini düşünüyorum. Baktığımız minibüslerin içinde sağı solu ezik olmayan tek araç bulamadık. Biz de piyasanın 2 lira altına sahibinden kazasız, piyasadakilerin yarı kilometresinde bulunca atladık. Testini yaptırıp satın aldık.
  • Bugun gidicem araba satmak icin saat kacta gitmek gerekiyodu? Gecen sene sabahin korunde gitmistim yine de cok doluydu, bilgisi olan varsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Bugun gidicem araba satmak icin saat kacta gitmek gerekiyodu? Gecen sene sabahin korunde gitmistim yine de cok doluydu, bilgisi olan varsa sevinirim.

hala bu söylenen yerde mi pazar ?
  • Konuyu hortlatıyorum ama pazar hala aynı yerde mi ?
  • pazarın olduğu yer panellerle çevrilmiş ve burada bauhaus olacak yazılmış yeni bir yere taşındı mı bilmiyorum ama mevcut sincan ve etlikteki pazarlar daha büyüyecek sanırım.
  • Eyvallah hocam. Bende inşaat olduğunu ve avm yapılacak diye duydum ama taşınıp taşınmadığını öğrenmek için yazdım. Etlik pazarında genellikle eski model arabalar var. Sincan pazarını hiç bilmiyorum.
  • gimat acik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gimata AVM yapilacagi icin otopazarini sutladilar ama nereye gitti ben de bilmiyorum. ovacika gitmis olablirler ama orasi genis degil..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.