Şimdi Ara

Ankara'nın cenneetti ÇAYYOLU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara çöp? dalga mi geliyorsunuz? Venedik desen neyse...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    Dünyanın cenneti demedim zaten Ankara'nın cenneti dedimki bence Çayyolu'nda yaşamadan Ankara için çöp diyemezsin burda yaşayan herkes sever Ankara'yı
  • ALPK. A kullanıcısına yanıt
    cop diyen ben değilim ki!... 😬
  • ALPK. A kullanıcısına yanıt
    Çayyolu psikopatları ile tanışmamışsın kardeş 4-5 yıl Çayyolunda yaşadım. Gel tanıştırayım ruh hastası tayfa ile
  • Bollizard kullanıcısına yanıt
    7 veya 8 yaşımdan beri çayyolunda yaşıyorum herkesin tanıdığı biriyse %90 tanışmışımdır burda herkes herkesi tanır en kötü, isim olarak tanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPK. -- 19 Haziran 2014; 18:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPK.

7 veya 8 yaşımdan beri çayyolunda yaşıyorum herkesin tanıdığı biriyse %90 tanışmışımdır burda herkes herkesi tanır en kötü, isim olarak tanır

İsmileri burada ifşa etmeyelim ama Uğurcan var onu tanıyorsan eyvallah ama onu tanımıyorsan daha birşey görmemişsin
  • Paran varsa çayyolu tabiki cennet olur
  • Bollizard kullanıcısına yanıt
    Vallaha 1 uğurcan biliyorumda onunda piskopat bi tavrı yok :D isim ne senin bu çevredensen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPK. -- 19 Haziran 2014; 18:39:05 >
  • Orta halliysende idare ediliyor yav aşırıya kaçmazsan
  • Çayyolu'nda oturunca sidiğiniz daha uzağa gidiyor heralde.
  • Aynen bizim bir arkadaş keçiörenden gelmiş orda 1.5 metre ileriyi vuruyormuş buraya geldi 2.5 metreyi rahat vuruyor şimdi
  • Bahçelievler iyidir
  • Çayyolu ayrı bişey ya bi yandan çok sakin bir yandan dikkatli dinlersen çok gürültülü, hep bir aksiyon hep bir olay
  • İncek 5-10 sene içinde çayyolunu geçer bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Emir kullanıcısına yanıt
    Beyler beni yanlış anladınız Ankara'nın en zengin yeri demiyorum, en güzel yeri diyorum insanları olsun parkları mekanları olsun çok hoş bi ortam var burda
  • Keçiören varken çayyoluda neymiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cayyolu Ankarada en iyi semtlerden bir tanesi.13 senedir oturuyorum.Park Caddesini bilmeyen yoktur.2 gunde bir aksamlari arkadaslarimla giderim harikadir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Park Caddesi aman aman değilde çayyolu mükemmmell
  • quote:

Park Caddesi aman aman değilde çayyolu mükemmmell

Genel anlamda dedim hocam herseyiyle iyi zaten.Sadece zenginlik degil elit insanlarin yasadigi bir yer.Ailemde dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: Bollizard

quote:

İsmileri burada ifşa etmeyelim ama Uğurcan var onu tanıyorsan eyvallah ama onu tanımıyorsan daha birşey görmemişsin

Tanriverdimi soyadi ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.