Şimdi Ara

Ankara Mamak - Otopark?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mamak'ta aracımı birkaç hafta bırakabileceğim bir otoparka ihtiyacım var ve google ne yazık ki derman olamadı. Altmışevler tarafında bildiğiniz bir yer var mı?

• Askerlik?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Askerlik?
    Evet hocam.
  • Mamak belediyesinin karşınında yeni yapılan tren yolunun altı açık otopark olmuş bildiğim kadarıyla. Bi bakmanızı öneririm.

Veya Muhabere okulunun karşısında KOSGEB in yanında boş bir bahçe vardı, asker ziyaretine gidenler aracını oraya koyabiliyordu, oraya da bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

Mamak belediyesinin karşınında yeni yapılan tren yolunun altı açık otopark olmuş bildiğim kadarıyla. Bi bakmanızı öneririm.

Veya Muhabere okulunun karşısında KOSGEB in yanında boş bir bahçe vardı, asker ziyaretine gidenler aracını oraya koyabiliyordu, oraya da bakabilirsiniz.
    Teşekkür ederim hocam. 21 gün sonra arabayı yerinde bulamama ihtimalini sıfıra indirmeye çalışıyorum :) Kapalı olursa daha iyi olur sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Teşekkür ederim hocam. 21 gün sonra arabayı yerinde bulamama ihtimalini sıfıra indirmeye çalışıyorum :) Kapalı olursa daha iyi olur sanki.

Alıntıları Göster
    Mamak pazar yeri var onun alt katı ücretsiz otopark olarak kullanılıyordu.son zamanlarda gitmedim bir bakın isterseniz.kapalı otopark pazarın kurulduğu yerin alt katında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecegelen06 -- 20 Kasım 2018; 11:8:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ankara dışından geleceksiniz muhtemelen. Mamak bölgesinde kapalı otopark yok maalesef. Ulus istikametinde kapalı otoparklar mevcut, anlaşmalı olarak bırakabilirsiniz.

Merkezdeki otoparklar;

1. Altındağ belediye başkanlığı binasının altı
    2. Eski adı ile Beğendik mağazası yeni adı sanırım kocatepe sosyete pazarı mağazasının altı
    3. Kocatepe kültür merkezi altı

2. ve 3. otopark yan yanadır. Kocatepe camisinin altında bulunur

Bunlara anahtar bırakmadan 21 gün süreli ücretli bırakabilirsiniz.

Bu adreslerden Mamak muhabere okulu çıktı ise oranın yakınından geçen vasıtalar mevcut.

Kocatepe, herkesin bildi kızılay meydanına yürüyüş mesafesindedir.
    Altındağ belediyesi ise gayet merkezi ulaşımı kolaydır.

• quote:

Evet hocam.

Alıntıları Göster
    Çoluk çocuğun çizmeyeceğini bilsem, getir binanın parkına koy diyeceğim de kendi aracıma bile bakamıyorum, bisikletini kapan otoparkta.

@Prokizya Arkadaşımızın dediklerine ilave olarak Maltepede var otopark, günlük 10 tl. Hem kapalı, hem sakin. Yerinizde olsam oraya bırakırdım. Hemen aşağısı da durak, Mamak otobüslerine binerseniz, Askeriye yakınında indirirler.

Konumu;
    https://goo.gl/maps/EDsW4Adferk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 20 Kasım 2018; 11:23:38 >

• Hocam Nata-Vega veya Anatolium alışveriş merkezlerinden birinin kapalı garajına koy. Kimse birşey demez zaten. Kapalı 3 katlı garajları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackall13

Hocam Nata-Vega veya Anatolium alışveriş merkezlerinden birinin kapalı garajına koy. Kimse birşey demez zaten. Kapalı 3 katlı garajları var.
    Gece araç kalmasına müsaade ediyorlar mı o tarz yerlerde?
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Gece orada kalan araçlar var. Kimindir değildir bilmiyorum. Araç orada kalıyor diye çekiciyle alıp götürecek değiller diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackall13

Hocam Nata-Vega veya Anatolium alışveriş merkezlerinden birinin kapalı garajına koy. Kimse birşey demez zaten. Kapalı 3 katlı garajları var.
    20 gün az değil.

Bildiğim kadarıyla Ankamall de müsaade etmiyorlar. Kalan araçlar çalışanlar veya AVM güvenliğinin bilgisi dahilindedir.

Ki aracın başına bir şey gelirse sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.
  • Getir bizim siteye koy bende aynı yerde yapacam askerliği para verme gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackall13 kullanıcısına yanıt
    Tekere şu sarı zımbırtılardan takıyorlar kilit gibi kocaman. Bi kaç kere denk geldim ankamall otoparkında falan.
  • Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Hepsini not aldım. Aslında avm otoparkı da mantıklı. Taksınlar sarı teker kilidini, ekstra güvenlik olur
  • direkt ulusa bırakma ne gerek var, uzak da olsa, git doğru düzgün içine sinen bir otopark bul, parasını peşin öde anahtarı yanına al, oradan taksiye atla teslim ol.

çıkışta da aynısını yap, taksiyle otoparka git yağmur ve dolu yememiş arabanı kapalı otoparktan al.

300-400 liraya takılma araban dolu filan yerse veya çizilirse/çalınırsa daha fazla üzülürsün bence

temiz iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunbird -- 20 Kasım 2018; 16:24:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunbird

direkt ulusa bırakma ne gerek var, uzak da olsa, git doğru düzgün içine sinen bir otopark bul, parasını peşin öde anahtarı yanına al, oradan taksiye atla teslim ol.

çıkışta da aynısını yap, taksiyle otoparka git yağmur ve dolu yememiş arabanı kapalı otoparktan al.

300-400 liraya takılma araban dolu filan yerse veya çizilirse/çalınırsa daha fazla üzülürsün bence

temiz iş
    Parasından ziyade güvenilir ve düzgün bir yer arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz otoparklar varsa geldiğimde dolaşıp otopark aramamak için tavsiyelerinizi rica ediyorum hocam. Teşekkür ederim.
  • Mamak otopark yazınca google da ilk sıraya yerleşmiş konu. Bu sebeple güncellemek istedim.

Sıhhiye çok katlı otoparkı kapatılmış, internette bir bilgi yazmıyordu. Gidince beton bloklarla karşılaştım.

Mamak pazar alanı full dolu, boş yer bulsanız bile pazar günleri pazar yeri kuruluyormuş. Bu sebeple araçları çıkarttırıyorlar.

Kocatepe kültür merkezi otoparkı full doluydu, günlüğü 1 lira olduğu için herkes arabayı buraya bırakıp gitmiş. Ellerinden gelse arabaları üst üste bırakacaklar.

Kocatepe camii otoparkına aylık üyelik yaparak bırakmıştım aracımı. 260 lira aylık üyelik, 45 lira rfid etiket ücreti toplam 305 lira. Son derece güvenli bir otopark. Taksi mamak'a 30 lira yazıyor buradan.

Bunlar baktığım yerler, diğer otoparkları bilmediğim için yorum yapamıyorum.
  • quote:

Mamak otopark yazınca google da ilk sıraya yerleşmiş konu. Bu sebeple güncellemek istedim.

Sıhhiye çok katlı otoparkı kapatılmış, internette bir bilgi yazmıyordu. Gidince beton bloklarla karşılaştım.

Mamak pazar alanı full dolu, boş yer bulsanız bile pazar günleri pazar yeri kuruluyormuş. Bu sebeple araçları çıkarttırıyorlar.

Kocatepe kültür merkezi otoparkı full doluydu, günlüğü 1 lira olduğu için herkes arabayı buraya bırakıp gitmiş. Ellerinden gelse arabaları üst üste bırakacaklar.

Kocatepe camii otoparkına aylık üyelik yaparak bırakmıştım aracımı. 260 lira aylık üyelik, 45 lira rfid etiket ücreti toplam 305 lira. Son derece güvenli bir otopark. Taksi mamak'a 30 lira yazıyor buradan.

Bunlar baktığım yerler, diğer otoparkları bilmediğim için yorum yapamıyorum.
    merhaba, bıraktığınız otopark anahtarı istiyor mu? rfid ücreti nedir?

• Avm otoparkları aracı çekmezlerse bile tekere kilit takarlar sonra uğraşırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.