Şimdi Ara

ankara laptop temizleme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ankaraya okulum dolayısıyla bu yıl taşındım laptop masaüstündeyken 55-65 arası geziyor bu kısım çok anormal sayılmaz fakat oyun oynarken(bad company 2 lowda) 10 dk içinde 80 leri aşıyor 20-30 dk böyle devam ediyor sonra kapanıyor model dell n5010(i3, hd5650 ekran kartı olanı) genel olarak bir ısınma sorunu var laptop 2 yıllık garanti yeni bitti fan 1 yıldır temizlenmedi 1 yıl önce bozulmuştu değiştirttim garantiyle onun haricinde temizlenme görmedi ankarada termal macun ve fan temizliğini yaptırabileceğim hesaplı bir yer var mı yoksa laptop elimde kalacak sen yap demeyin bir video izledim bir ton işlem var daha zararlı çıkarım kesin

• dostum Laptop arka kapaklarını sök Fan kısmına bi kürdan sok fan dönmesın sonra elektirikli süpürgeyle cek tabı bunu yapmadan önce laptop kapa bataryayı cıkar 10-15 sn kapagını söktügün kısımda elını gezdir laptop üzerinde statık elektrigi al ondan sonra süpürgeyle cek eger faqyda etmezse temızletirsin zaten 40 tl felan tutar fazla tutmaz en fazla 40 tl haberın olsun..
  • fan temizliğinin yanında termal macunun da değişmesini istiyorum laptop çok yoğun kullanıldı internette yeni ürünlerde 3 yıl sonr devamında 2 yılda bir değişsin falan yazıyor da benim macun etkisini yitirdi gibi geliyor bana
  • var mı önerilen iyi ve ucuz bir yer?

sanırım 4 yıldan sonra fan temizliği yaptırma vakti geldi.Uzun kullanımdan sonra kasılmaya başladı

bilgisayar samsung r522
  • bildiğiniz iyi bir yer varsa bende yaptırmak istiyorum
  • Merhaba ; Laptoplara notebook soğutucu şart hocam . TX Ergo 500 modeline göz atmanı öneririm . Ekstra olarak da fan temizliği yaptinmi bir sıkıntı kalmayacagindan eminim

İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelin beraber yapalim. Kendi laptoplarimi sokup yapiyorum. Profesyonel degilim. Ogrenciyim programim yogun oluyor. Musait bir zamanda bulusur yapariz. Veyahut verirsiniz ben yaparim. Yani 2 3 saatte biten isi ben 1 gunde yaparim. Sonucta isim bu degil. Ucret olayina gelince beraber soker yapariz bu ise nekadar deger derseniz okadara yapariz. Para cok sikinti degil. Maksat is gorulsun.

• Ankara Dikmen'de Hlm Bilgisayar var. İnternetten bulmuştum. fan temizleme ilgili konulara bakarken. Sahibi Hilmi Bey. Adaş abim.
    Ben böyle laptop açıp toplayan görmedim. Benim laptopumu götürdüm. Fan temizliği için. Daha önce ilk kez açan 8 vida arttırmış. haberim yok. vidaları eksik takmış. Hilmi abi Fazladan 8 tane vida daha attı. Fanı üç parçaya ayırdı öyle temizledi. Özel yağlar solusyonlar kullandı. Çok memnun kaldım. Şİmdi makinam ısınmıyor.
    Bu arada kendisini bulduğum fan temizleme sayfası. ordada detaylı bilgi var.http://www.hlmbilgisayar.com/toz-bakimi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmicannn -- 8 Haziran 2016; 20:06:15 >
  • Merhaba Hocam Ankara'da Tüm markalara hizmet veren 06 SERVİS BİLGİSAYAR HASTANESİ var..

İyi derecede Notebook Garantili Laptop tamiri yapıyorlar.

Arızalı cihazları ücretsiz alıyorlar. Servise girip 1200 TL isteyen cihazmı çok uygun fiyata tamir yaptılar.

www.06bilgisayar.comwww.ankarabilgisayarhastanesi.com  ankara laptop temizleme?

• Ankara Yenimahalle ye gelebilen arkadaşlarlara kendim temizleyip 1 çay içene kadar teslim edebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.