Şimdi Ara

Ankara Karakalem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben Ankara'da okumakta olan ve aynı zamanda da küçüklüğümden beridir uğraştığım karakalem çalışmalarımı da sürdüren bir mühendislik öğrencisiyim. Özel günler için karakalem çizim hediyeleri arayanlar sayfama da göz atarsa eğer çok mutlu olurum, internette çok uçuk çizim fiyatları gördüm benim amacım tamamen elime geçecek para ile daha çok boya satın alabilmek, desteğiniz karşısında çok mutlu olurum
    https://www.instagram.com/asena.art.page/

• up
  • Guzel cizimler. Ozellikle audrey hepburn portresini begendim. Kadinin o kadar guzel estetik bir yuzu var ki cok yakisiyor karakaleme.

Bu arada boyalarini kendin uretebilirsin aslinda. Ben pastellerimi ve komurlerimi kendim yapiyorum genelde. Pigment(ki dogal pigment dahi kullanabilirsin toz haline getirebiliyorsan) ve birazcik sivi sabunlu su ile iyi kotu pastel cubugu cikartabiliyorsun. Ingilizcen varsa kaynak bulursun.

Ayrica ankarada sanat namina etkinlikler cok oluyor sergiler falan. Takip etmeni oneririm.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genccizer -- 28 Aralık 2017; 14:39:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiverr.com dan iş gelebilir kalemin iyi
  • Karakalem sanatını öğrenmeye sıfırdan başlayacak biri ilk olarak neler yapmalı nasıl başlamalı?
  • Guzel cizimler elinize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.