Şimdi Ara

Ankara kadar sıkıcı berbat bi şehir yok (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
6
Favori
4.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChainFrost

quote:

Orijinalden alıntı: Hidroian

Deniz olmayan yerde nasıl yaşıyorsunuz arkadaş?

bi bitmediniz ha.3-5 şehir hariç deniz olan çoğu şehirden daha canlıdır ankara.

O kadar kişi alıntı yapmış madem anlamadınız açıklayayım; Sağ taraftaki ifadeyi görüyor musun?
  • quote:

quote:

quote:

O kadar kişi alıntı yapmış madem anlamadınız açıklayayım; Sağ taraftaki ifadeyi görüyor musun?

5 sayfayı okumaya üşendim.kusura bakma görmemişim

• quote:

quote:

quote:

Nayır görmüyoruz sen ankaraya laf edemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• denizi olan şehirde yalnız başınıza oturup denizi mi izliyonuz napıyonuz anlamıyorum. şehri yaşanabilir kılan içindekilerdir. ha deniz olması çok çok büyük bi artı ama hiç arkadaşınız yoksa bi sığır gibi yaşicaksanız istiyosa şehrinizde red light district gibi bi yer olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Ben de Ankara'yı sevmem, ama Samsun'da yaşayıp Ankara'yı böyle karalamak mantıksız. Yahu samsun'da yaşıyorsun. New Zellanda da değil. Samsun kadar kasvetli bir şehir yoktur gözümde.

• evet,iç anadolu insanının ben de sevmiyorum,canım ege'yi tek geçerim.
    ankara'yı da sevmiyorum.
    bikaç istisna yerleri hariç.
  • Yok bu mesaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranamasaha -- 1 Eylül 2014; 0:26:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skiboart

Bayram tatili nedeniyle gurbetçiler başka şehirden insanlar geldi konyada kaza oranı arttı yani trafik berbat rezalet durumda. Araba az olmasına rağmen geniş yolda trafik tıkanabiliyor halbuki İstanbuldaki arabanın 100 de 1 i bile olmamasına rağmen. O sizin küçüklüğünüzdeki şahinlerin hepsi filan nereye gitti diye merak ederseniz hepsi konya da ve ayrıca konyada en uzak durulması gereken arabadır şahin. kızları desen bi tarafları hep havada otobüste filan kızın yüzüne bakınca neredeyse sapık muamelesi görüyorsun ve bi havalara bi triplere giriyorlar insanı genel olarak çok saygısız ve kaba özgüvenleri çok düşük esnafıda alırsan al almazsan defol git ayarında unutmadan yazayım çingene diye tabir ettiğimiz teröristler var sakın yanlış anlaşılmasın bunlar roman değiller kesinlikle bunlar serseri yolda giderken her an karşına çıkma olasılıkları var ve çıkıncada para istiyorlar.Konyanın havası çok pis. Yazın İstanbula 1 haftalığına gittim geri geldiğimde ise nefes almak daha da zorlaştı. Kışın kar yağmaz ama buz gibi soğuk olur. Ankaraya hızlı tren ile sık sık gidip geliyorum siz ise Ankarayı beğenmiyorsunuz. Tamam daha iyisini istemek hakkınız ama biraz da halinize şükredin.

İçimi döktün be hocam.

• aynısı bana oluyo kırıkkaleye gittigimde ama gerçekten ankarada pek iyi sayılabilecek bir şehir degil sincandayım gözünüzü seveyim atın şu oyun havası dinleyip sokakta müzik açanları optimum vardı barzolar bastı göz zevkimizi bozuyolar.Ankamall kentpark o civarlarda allaha şükür yok oraya gitmeye gözleri yemiyo ama eger sincan tavsiye eden olursa arkadaşşlıgınızı bitirin amele mekanı küfürler havada uçuşuyo. Kaç kaç kaç

• Düşük nemin insan beyninde yaptığı etki...:D...ama doğrusu kızılay merkez tarafları hariç sıkıcı gelebilir...bu şehri sevebilmek için bozkır manzarasını sevebilmek gerekir...ben her sene 10 kasım'da giderim önce Anıtkabir'e sonra da dikmen vadisine ordan Oran'a manzara seyretmeye çıkar aynı gün akşamı Kocaeli'ye dönerim...birde yazın istanbul'a nazaran çok daha yaşanılası bir yerdir...:D Bence herkez Ankara'yı sevmeyi bir denesin pişman olmayacaktır
  • Ankarada genclik hevesinizi yasayamazsiniz. Ama ise baslayip aile kurunca tam yasanacak sehir genclik hevesi yasiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ZarAdam0

quote:

Orijinalden alıntı: msnnsm

konya diye bir şehir var biliyon mu Şükret sen oraya

Orasi hepten beter ya yasiycaksan deniz olacak anadolunun bagrinda yaşanmaz :D herkes çarşafli

sen git hollandada yasa arkadasim senin gibi genisler cok orda.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbzlim

quote:

quote:

Orasi hepten beter ya yasiycaksan deniz olacak anadolunun bagrinda yaşanmaz :D herkes çarşafli

o çarşaflar sana batıyo mu

dostum o sahsiyet baya genis ben ona hollandada yasamasini tavsiye ettim onun gibi genisler cok orda.
    ayni muameleyi ailesine yapilsa aslan kesilir.

• Dünya'nın en kötü çalışan başkent belediyesi
    Trafik kuralı diye bir şey yok. Herkes kendi kuralını ilan etmiş. Kimse ne ayna kullanıyor ne de sinyal. Trafikte kimsenin kimseye zerre kadar saygısı yok. Özellikle modifiye edilmiş şahinler terör ettiriyor. Yayalar öyle atlıyor ki yola bazen kendimi Zombi film setinde zannediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

oldum olası sevmemişimdir ayrı bi iticiligi var zaten denizi yok izmir istanbul antalya üstüne tanımam

• quote:

Orijinalden alıntı: saint42

quote:

quote:

quote:

dostum o sahsiyet baya genis ben ona hollandada yasamasini tavsiye ettim onun gibi genisler cok orda.

Bunlarda saygi bu kadar milletin hersryine karisirlar kendilerine gelince laiklik ozgurluk derler

• Malatya var hicbisey yok kanal boyundan başka

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saint42

quote:

quote:

quote:

Bunlarda saygi bu kadar milletin hersryine karisirlar kendilerine gelince laiklik ozgurluk derler

Cok haklisin kardesim gecen birine franfurt limonu sever misin dedim kayseri limonuna degismem dedi. Aslinda bacaklar kamyonsa yeni cikan arabalarda niye hediye havuc yok?Kanepe alirken gazete okuyan zihniyete zorla kek yedirmek nasil bir gaddarlik? Peynirli kek icine sehpa dilimleri koymak da tadini guzellestiriyor.rendelenmis corap da marul tadi veriyor

• Lan Ankarayi beğenmeyenlerde sanırsın Pariste veya Londrada yaşıyor.Ankaradan daha yasanilabilirler olarak bana yabancı milletler geliyor Türkiyede belki İzmir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FirariAdam

Slayerious sen şükret dostum Çanakkale'ye bana göre mükemmel bir şehir ve emin ol Ankara oradan daha kötü halde :)

fatihhilal; İzmit herşeyi ile bu ülkede yaşanabilecek sayılu kaliteli şehirlerden bence bir süre kaldım bence İstanbul'da yaşamaktansa orayı tercih ederim

kamil611; Trabzonun nesi var ki?

goddftr16; Dostum sen Karabük Üni de okuyanlara şehri anlatan ben gelmeyin deyince üniversite falan iyi diyen kişi değil misin yanlış mı hatırlıyorum. Karabük ömrümü çürüttü şu an Ankara bile gözümde şu Ankara'yı sevmeyenleri Karabük'e davet ediyorum

Hocam üniversitesi iyi ona lafım yok.Ama şimdi Karabük ile Ankarayı kıyaslayamazsın.Ankara nerede Karabük nerede.Zaten puanı Ankaraya yeten adam Karabük'ü düşünmez.Karabük'e puanı yeten adam anca doğuyu ya da standart anadolu şehirlerini tutturur.Karabükte standart bir anadolu şehri.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.