Şimdi Ara

Ankara, İzmir, İstanbul Gitti !, Şimdi Sırada Ne Var Gidecek?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU SEÇİM SONUÇLARININ ORTAYA KOYDUĞU TEK KONU ŞUDUR !

SON 17 SENEDİR YAPILAN SEÇİMLERİN TAMAMI YENİLENMELİDİR !

Önce muslukları kapansın bak, nasıl nefesi kokacak bunların ?!

Bu güruhun üretime hiçbir katkısı yok !

Hepsi tüfeyli, hepsi parazit bunların !

Çok sürmeyecek.. çorap söküğü gibi gidecek bunlar...

Kaçınılmaz son başlamıştır beyler... RAHAT OLUN !!! ama biraz çabuk olmak lazım..

• AKpnin çözülüşü başlayacak derken? Ahali partiden isim say desek en kral akpli bile RTE BY damat soylu der gerisi dersin düşünmeye başlar. Akp için deniz biteli çok oldu sahilde kumsalda sürükleniyordu gemileri. Gemi bugün itibariyle artık karaya oturdu bakalım kimler tüyecek ilk süreçte.

Bu saydığımız 4 isimden BY de hem akpde hem de parti dışında kredisini bitirmiştir artık, Meclis Başkanlığından İst İBB adaylığına düştüğünde siyaseti bırakıyorum gençlerin önünü açmak gerek bunları bunları yaptım artık görev sırası başkasında deseydi RTE kadar kredisi olacaktı muhtemelen. Fakat böyle olmadı her zamanki gibi emir eri oldu gel ali, aday ol ali oldu kendi kendine yaptı ne yaptıysa. RTE ile kötü olmak istememiştir derseniz RTE istanbul için kendisi aday olmadığı müddetçe kimi çıkartsa sonuç böyle olacaktı kendinsen sonraki en güçlüyü sürdü.

Suriyeliler, miyarlarca liralık yardımlar, vakıflar bunların raporları üstelik bunlara göz göre göre aynen devam edeceğiz diye sabah akşam açıklama yaparsan kaybedersin tabii ki. Akp de RTE den sonra gelen adamı da bu şekilde sildiler tarihten kaldı 3 kişi RTE Soylu, damat. Soylu da çok göze batıyor damatta, sıra bunlarda artık sivrilen çivi kafasına çekici yiyor akpde.
    gerçeği göremiyorsunuz şu son seçim muhalefeti hataya düşürüyor İstanbum'da alınan yüzde 45 oy yüksek bir oydur, bunun yüzde 2 civarı mhp ye ait geri kalanı ak parti oyu şuan bu oy oranında hiçbir parti yok, yüzde 54 oyun içinde 11-12 hdp, 7-8 iyi parti 2-3 diğer partilerin oyu mevcut bu şartlar altında muhalefet erken seçimde başarılı olamaz, kaldı ki İstanbul ile Anadolu farklıdır İstanbul ülkücüsü ile Anadolu ülkücüsü aynı değildir, yani İstanbul seçimi inanılmaz bir hava yaratmış durumda ancak ben olayın çok daha farklı olduğunu düşünüyorum.
  • Ülke elden gidiyeah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heykel diyerek tüp yağ kuyruğu diyerek milleti korkutarak iktidarda kalıyorlardı. Az kaldı düşecekler.

• Akp nin çözülüşü başlayacak. İmamoğlu başarısını sürdürürse bir sonraki CB seçimlerinde güçlü bir aday.
  • AKpnin çözülüşü başlayacak derken? Ahali partiden isim say desek en kral akpli bile RTE BY damat soylu der gerisi dersin düşünmeye başlar. Akp için deniz biteli çok oldu sahilde kumsalda sürükleniyordu gemileri. Gemi bugün itibariyle artık karaya oturdu bakalım kimler tüyecek ilk süreçte.

Bu saydığımız 4 isimden BY de hem akpde hem de parti dışında kredisini bitirmiştir artık, Meclis Başkanlığından İst İBB adaylığına düştüğünde siyaseti bırakıyorum gençlerin önünü açmak gerek bunları bunları yaptım artık görev sırası başkasında deseydi RTE kadar kredisi olacaktı muhtemelen. Fakat böyle olmadı her zamanki gibi emir eri oldu gel ali, aday ol ali oldu kendi kendine yaptı ne yaptıysa. RTE ile kötü olmak istememiştir derseniz RTE istanbul için kendisi aday olmadığı müddetçe kimi çıkartsa sonuç böyle olacaktı kendinsen sonraki en güçlüyü sürdü.

Suriyeliler, miyarlarca liralık yardımlar, vakıflar bunların raporları üstelik bunlara göz göre göre aynen devam edeceğiz diye sabah akşam açıklama yaparsan kaybedersin tabii ki. Akp de RTE den sonra gelen adamı da bu şekilde sildiler tarihten kaldı 3 kişi RTE Soylu, damat. Soylu da çok göze batıyor damatta, sıra bunlarda artık sivrilen çivi kafasına çekici yiyor akpde.

• Bursa 48 bin ile Balıkesir 10 bin oy ile kaybedilmişti. Sıra onlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 23 Haziran 2019; 20:22:58 >
  • "Saati durdurarak zamanın akışını durduramazsınız... "

• benim en gıcık olduğum şey "31 mart seçiminde fetö müdahalesi var" demeleri.

Yahu bu fetö seçimlerin sonucunu değiştirebiliyorsa,
    2016'dan önce fetö sizden yanayken o seçimlerin sonucunu sizden yana değiştirmiş olamaz mı?

Bal gibi de olur, ve bence kesinlikle olmuştur.
  • Bir sonraki seçimde eğer chp iyi yönetirse bursa, balıkesir,giresun u alır.Daha başka illeride alacaktır ve akp ilk defa çoğunluğa sahip olamıcaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan cumhurbaşkanlığı seçimi olsa imamoğlu ile rte aday olsa sadece 2 aday ile imamoğlu kazanır bence bu havayla
  • Nasıl geldilerse, öyle gidecekler.
    Zirve, düşüşün başlangıcıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu millete seni yedirmeyiz dillerde çöp dağları mehterle birlikte gidiyorlar :D
  • hiçbir parti sonsuza kadar iktidarda kalamaz, partiler ve devletler çocuk gibilerdir, doğar büyür gelişir ve ölürler, ak parti de bitecek 17 yıldır iktidar olan bir partinin yıpranmaması imkansızdır, ayrıca halk sıkılır herşey dört dörtlük olsa bile farklı yüzler ister işte girilen süreç budur ancak imamoğlunun yaşı itibari ile 2023 de aday olmayacağını düşünüyorum, tayyip erdoğan 2028e kadar başkanlığı yürütür sonra imamoğlu ve farklı bir aday kapışır benim ön görüm bu parti olarak da yeni kurulan Ali Babacan vs ön plana çıkabilir önümüzdeki süreç birçok yeniliğe gebe olacaktır ancak ömür olursa erdoğan 2028 e kadar başkan olarak kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigers615

hiçbir parti sonsuza kadar iktidarda kalamaz, partiler ve devletler çocuk gibilerdir, doğar büyür gelişir ve ölürler, ak parti de bitecek 17 yıldır iktidar olan bir partinin yıpranmaması imkansızdır, ayrıca halk sıkılır herşey dört dörtlük olsa bile farklı yüzler ister işte girilen süreç budur ancak imamoğlunun yaşı itibari ile 2023 de aday olmayacağını düşünüyorum, tayyip erdoğan 2028e kadar başkanlığı yürütür sonra imamoğlu ve farklı bir aday kapışır benim ön görüm bu parti olarak da yeni kurulan Ali Babacan vs ön plana çıkabilir önümüzdeki süreç birçok yeniliğe gebe olacaktır ancak ömür olursa erdoğan 2028 e kadar başkan olarak kalacaktır.
    Bence sen, ya hayal ya da rüya görüyorsun...

Erken seçim en az 1 yıl içinde gündeme gelir...

tabi birileri milleti maceraya atıp bir yerlere savaş ilan etmezse...

• Ve bu açıklama fetöye güç katar yabancı basın bizle alay eder ama bunların tek derdi rant seçimi fetöcüler falan hiç umurlarında değil serbest bırakmalarından belli.

• Re-Atum R kullanıcısına yanıt
    muhalefet erken seçim istemeyecek bence çünkü imamoğlunun biraz parlatılması gerekiyor var güçleri ile İstanbul'da iyi şeyler yapmaya çalışacaklar bunun içinde 3 4 seneye ihtiyaç var izleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigers615

muhalefet erken seçim istemeyecek bence çünkü imamoğlunun biraz parlatılması gerekiyor var güçleri ile İstanbul'da iyi şeyler yapmaya çalışacaklar bunun içinde 3 4 seneye ihtiyaç var izleyip göreceğiz.
    En fazla 1 yıl yeter.

Ne kadar uzarsa Türkiye için o kadar kötü olur.

Problemi yaratanlar, o problemin çözümünü üretemezler.

Tarihte bu görülmemiştir.
  • sırada CB lığı var inşallah.
  • Gençlik var
    Ankara, İzmir, İstanbul Gitti !, Şimdi Sırada Ne Var Gidecek?!

• Re-Atum R kullanıcısına yanıt
    1 yol çor erken bir zaman daha davutoğlu ve ali babacan ayrı parti kuracaklar bu partilerinde parlatılması gerekecek erken seçim çok zannetmiyorum olursa da 2021 den önce olmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.