Şimdi Ara

Ankara-istanbul Eski Yol ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 gün 2 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • otuz3 (5 mesaj) suleyman11 (4 mesaj) SYE35 (3 mesaj) balci1987 (1 mesaj) deserthawk (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (14 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11685 Mesaj

Radara girme ihtimaliniz çok yüksek. Kaç para zaten yol, dümdüz mis gibi maceraya gerek yok.

|
    |
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj

Eski yoldan giderken şehire giriş çıkşlarda radar mutlaka oluyor.

Bir çok yerde de EDS var.

Şehir yakınlarında 90 içinde ise 50 km hız sınırı olmaktadır.

|
    |
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    Su yolu bi tarif etseniz istanbukdan ankaraya kadar da deprem oncesi anilarimizi tazelesek. Haydi moruklar uyanin hergun sosyal medyaya bakiyorsunuz birazda forumlara bakin da su yolu tarif edin 90lardaki guzergah olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj

Boludan sonra ankara yolu kızılcahamam yolu oluyor çok sıkıntı değil

|
    |
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    Otoban hgs gidis gelis 88lira olmus bu neya araba tek gidiste 88yakiyor

|
    |
  • Yarbay
    6246 Mesaj

Otobandan şaşmayın

|
    |
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    Nerde o eski anamur yollari oralarida tunel yapmislar

• Binbaşı
    1342 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

Nerde o eski anamur yollari oralarida tunel yapmislar

gülnar taraflarını mı diyorsunuz hocam? 2 sene önce geçtim. bir kısım yeni yoldan gitmiştik. rahattı valla kısa sürsede. mut gülnar anamur arası güzel de araba eski olunca çekilmiyor hiç   yeni yaptıkları yolla baya kısalacak sanırım gidiş süresi.

|
    |
  • Binbaşı
    1729 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Sık sık Ankara-İstanbul gidip gelirim, senelerdir eski yola girmedim. Akıbetini sizlerden öğreniyorum..

Zamanım olduğu bir gün kullanacağım tekrardan bu yolu heves ettim..

Yorumlari okuyunca evden garaja inip eski yoldan İstanbul'a gidip, sonrasında hemen eski yoldan Ankara'ya donesim geldi.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 14 saat 36 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

Su yolu bi tarif etseniz istanbukdan ankaraya kadar da deprem oncesi anilarimizi tazelesek. Haydi moruklar uyanin hergun sosyal medyaya bakiyorsunuz birazda forumlara bakin da su yolu tarif edin 90lardaki guzergah olsun

Biraz üzerime alındım 😊

Kıbrıs'tan Ekim 1997'de askerden teğmen rütbesini şeklen alarak ortaklaşa İngiliz tarzı Kıbrıs tırı tutarak eşyalarımızı getirirken İstanbul'a yolculuk yaptık.

Girne-Silifke yolu Deniz Otobüsü, Silifke-Konya yolu Otobüs, sonrası TIR ile Ankara ve İstanbul.

Ankara'da arkadaşların eşyalarını dağıtırken Kızılay'da akşam vakti Kadın Trafik Polisinin bana kavşakta heyecanlı

çabuk çabuk işareti ile şaşkınlığımı unutamam. Solda oturduğum için beni doğal olarak Tır şoförü sanmıştı.

Bayram günü olduğu için Otoban bedavaydı ve biz boş olur diye eski yolu kullanmıştık. Ankara'dan Gerede, Mengen (eşya bırakma), Bolu, Dağ Yolu, Kaynaşlı, Düzce, Adapazarı, İzmit, Gebze, Kavacık. O zaman radar ve eds yoktu ve rahatlıkla boş yolda hızlı gidebilmiştik. Şoför o koca tırı İstanbul Beykoz'da ara sokaklarda nasıl gezdirmişti hala şaşarım. Geri vites de bebek ağlaması sesiyle bütün mahalleyi balkonlara çıkarmıştı. Velhasıl eski yol eski haliyle ve bayramda çok keyifli bir yoldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 6 Kasım 2020; 19:42:2 >

• Binbaşı
    1527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Biraz üzerime alındım 😊

Kıbrıs'tan Ekim 1997'de askerden teğmen rütbesini şeklen alarak ortaklaşa İngiliz tarzı Kıbrıs tırı tutarak eşyalarımızı getirirken İstanbul'a yolculuk yaptık.

Girne-Silifke yolu Deniz Otobüsü, Silifke-Konya yolu Otobüs, sonrası TIR ile Ankara ve İstanbul.

Ankara'da arkadaşların eşyalarını dağıtırken Kızılay'da akşam vakti Kadın Trafik Polisinin bana kavşakta heyecanlı

çabuk çabuk işareti ile şaşkınlığımı unutamam. Solda oturduğum için beni doğal olarak Tır şoförü sanmıştı.

Bayram günü olduğu için Otoban bedavaydı ve biz boş olur diye eski yolu kullanmıştık. Ankara'dan Gerede, Mengen (eşya bırakma), Bolu, Dağ Yolu, Kaynaşlı, Düzce, Adapazarı, İzmit, Gebze, Kavacık. O zaman radar ve eds yoktu ve rahatlıkla boş yolda hızlı gidebilmiştik. Şoför o koca tırı İstanbul Beykoz'da ara sokaklarda nasıl gezdirmişti hala şaşarım. Geri vites de bebek ağlaması sesiyle bütün mahalleyi balkonlara çıkarmıştı. Velhasıl eski yol eski haliyle ve bayramda çok keyifli bir yoldu.

Alıntıları Göster

Sen de bana kibris a gittigim gunu hatirlattin gemiynen gitmistim tek basima oturacak yer yoktu actim cadiri kurdum garajin ust kismina uyudum velhasil kelam anlat anlat bitmez de iste iyi hatirlattin yani

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,619
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.