Şimdi Ara

Ankara için çarpıcı iddia: AK Parti adayı Mehmet Özhaseki belediyede atamalara başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara için çarpıcı iddia: AK Parti adayı Mehmet Özhaseki belediyede atamalara başladı
    Yerel seçim için geri sayım sürerken Ankara'da Mansur Yavaş ile Mehmet Özhaseki arasında kıran kırana bir yarışın geçmesi bekleniyor. Partiler ve adaylar hazırlıklarını hız verirken, AK Parti adayı Mehmet Özhaseki'nin şimdiden belediye içinde atamalar yaptırdığı iddia edildi.

Kaynak:https://m.mynet.com/ankara-icin-carpici-iddia-ak-parti-adayi-mehmet-ozhaseki-belediyede-atamalara-basladi-110104675484

Not: bu ne demek arkadaş ya seçilen şimdiden belliymiş gibi kime sorsam Mansur Yavaşa oy verecem diyor bu akp adayı nasıl oluyorda şimdiden seçileceğini zannediyor bunların kafadan lazım banada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meco06 -- 28 Aralık 2018; 10:12:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence mantıklı

Seçimden sonra,hizmet anlamında zaman kaybetmez

Şimdiden hayırlı olsun başgan

Selam ve dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oylar yetmezse bile kediler trafoya girer, ileri demokrasi devreye girer illaki kazanırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Oylar yetmezse bile kediler trafoya girer, ileri demokrasi devreye girer illaki kazanırlar.
    Hileyle hurdayla kazanacaklarsa oy vermeye gitmeye gerek varmı

• Adam kendinden emin, hizmet etmeye geliyor, 3 ay boşa vakit geçireceğine şimdiden başlamış çalışmaya helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco06

Hileyle hurdayla kazanacaklarsa oy vermeye gitmeye gerek varmı

Alıntıları Göster
    Sen hala verdiğin oyun sonuçları değiştireceğine inanıyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Sen hala verdiğin oyun sonuçları değiştireceğine inanıyor musun?

Alıntıları Göster
    1 oy ile sonuç değişeceğini sanmıyorum ama elimizden geleni yapmalıyız yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meco06 -- 28 Aralık 2018; 10:11:7 >
  • Adamlar oylar sisteme girerken yapacaklarını yapıyor.Tabi fazladan oy pusulası basanlar da var.
  • son seçimde oy çaldıkları gibi yapacaklar demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveless122

Bu mesaj silindi.
    Ne alaka forumdaş...

Çabuk donan betondan habersizsin galiba.

Dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mansur YAVAŞ' ın da bellidir kadrosu. Atamak değilde kazanırsa kimi nereye koyacağını planladıysa bence normal. Yok garanti alırız gözüyle bu işleri yapıyorsa yanlış.
  • Oylar bile hazırdır, sanal sandıklar , sanal seçmenler , sanal sandık başkanları , sanal müşahitler (bunların ödemeleri gerçektir) , gerçek oylar , gerçek çuvallar hazır diye bir his var içimde.
    Gereken yere gereken kadar kaydırıldığından şüpheleniyorum.
    Soruları çalan adamlar bunlar , seçimi mi şansa bırakacaklar.(O sorulardan sadece fetöcülerin faydalandığını da inanmıyorum , ortaklarının faydalanmaması mantık dışı).
    Nasılsa atı izliyoruz.
  • Her seçim aynı muhabbet hatta artık olayı aşıp her seçim öncesi bile aynı muhabbet.

Saygı duydum vallahi insan 16 17 yıl sıkılmadan aynı şeyi nasıl tekrar eder ben olsam sıkılırdım şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Adam kendinden emin, hizmet etmeye geliyor, 3 ay boşa vakit geçireceğine şimdiden başlamış çalışmaya helal olsun.
    Demek ki bir yerlerden garanti almış.Ulan şu dünyada fazlasıyla hakettiğimiz iş bile hüsran oldu,kimse bize hakettiğimizi vermedi.
  • Kimse kusura bakmasın Mansur Yavaş Özhaseki'nin tırnağı olamaz belediyecilik anlayışında. Adam bu ülkenin başına gelen en düzgün belediye başkanlarından.
    Bir de "kime sorsam Mansur Yavaş'a verecek" lafı var. Herhalde sadece Çankaya'dakilere soruyorsunuz.

Melih Gökçek'ten belediyeyi alamayan Mansur, bu sefer o oranı bile yakalayamaz. Boşuna hayal kurup suçu kedilere atmayın.
  • Cumhurbaşkanımız kimi isterse o gelir, tartışmaya kapalı bir konu bu.
  • 33 yaşındayım. Doğma büyüme Ankaralıyım. Her seçim oy verdim. Artık oy vermeye gitmiyorum. Ne hali varsa görsün millet. Umurumda bile değil.
  • Şaşırmayız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.