Şimdi Ara

Ankara hukuk 2013 Girişliler [ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.041
Cevap
21
Favori
32.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bişey olmuyo benimde 1.50 falan gelcek eskiden 1.80 altı olunca sınıf tekrarı oluyomuş ama şimdi galiba o kalkmış rahatız o yüzden :D
  • of of bir sene daha beklicem hukuk için
  • 1-A medeni açıklanmış. Yalnız geçip geçmediğimiz belli değil daha değil mi?
  • GM yazıyor medeni girmediğim için olabilir
    Öğrenci işlerine sordum not sınırı yokmuş heha ortalamanın düşüklüğü etkilemiyormuş. Rahat bir nefes aldım. Şu an memleketteyim ama temmuzda aühf beni bekler
  • Bütlerde final notunun etkisi oluyo mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Bütlerde final notunun etkisi oluyo mu acaba?

Oluyosa yuzde kac etkiliyo medeniden kesin kalacam da mesela gabno 50 olsa butlerden kac almak gerekiyor onu daha cozebilmis degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melisa81

Nasıl oldu bilmiyorum ama 5 dersten 3'ü kesin olarak büte kaldı.
    Medeni sınavına sabahlara kadar çalışınca sınava uyanamayıp gelemedim alarmı kurmamışım
    diğerleri de çok çok kötü geçti
    benim merak ettiğim ortalama 2.00 altında olursa ne oluyor?
    Şaka gibi resmen bunu hesaplar hale geldim

edit: sanırım bölüm bana uygun değil

Klise haline geldi artik bu konu c sinifiyiz yani sorunlar fazla notlar konusunda
    bu ortalama konusunda da bi arkadas kac ders birakirsan birak geciyosun falan dedi ama daha dogrulatmis degilim bunu

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenac-iousD -- 30 Temmuz 2014; 16:39:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert Bulut

Tüm derslere son 4-5 gün kala çalıştım ve ilk senem mahvoldu.Şu an 6 ana dersten 4ü açıklandı ve 4ünden de F1-F2 falan almışım , sadece yarıyıllık dersleri verdim :D
    Bu durumda bütte de veremezsem , en kötü ihtimal tüm dersler 2. seneye kalacak demek . Fakat nasıl olur ders seçimi , bilen var mı ? İlk önce 2nin derslerini alıp , üzerine kredi kalırsa 1den mi alıcam , bilen yardımcı olsun lütfen :)) Hep oyunlar yüzünden işte ahhh...

Ve öğrenci işlerine ulaşabilen var mı , soracaktım bunları ama açmıyor kimse , herhalde tatildeler ??

Öğrenci işleri kendi halinde her zaman Ön şartlı dersler var, Medeni Hukuk'u geçmeden Borçlar Hukuku'nu alamazsın, Anayasa Hukuku'nu geçmeden İdare Hukuku alamazsın. Onun dışında kredi limiti işini pek bilmiyorum.

Bu arada bütünleme notu final notunun yerine geçer.

• Silent Enigma S kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenac-iousD -- 30 Temmuz 2014; 16:40:23 >
  • Evet ikisini alacaksın Borçlar ve İdareyi seçemiyorsun zaten. Başka ön koşullu ders yok.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenac-iousD -- 30 Temmuz 2014; 16:41:03 >
  • İstediğini sorabilirsin sorun yok^^ 2. sınıfta geçtin diyelim 3. sınıfta alacaksın Borçlar ve İdareyi. Eğer sonradan geçersen 5. seneye uzamaz çünkü mesela borçlar özel almak için borçlar geneli geçmen gerekmiyor, ikisini beraber alabiliyorsun. Fakat yine de bütlerde vermeye çalış 3. sınıf zordur.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenac-iousD -- 30 Temmuz 2014; 16:42:15 >
  • 4 ders açıklandı 4ünden de büte kaldım hele o hukuk başlangıcını hiç beklemiyordum 80 beklerken 30 almak çok koydu
    İktisattan 1 puanım daha olsaydı geçiyordum
    Romayı da geçemezsem 5te 5 yapıcam. Şaka gibi
  • melisa81 kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenac-iousD -- 30 Temmuz 2014; 16:41:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melisa81

4 ders açıklandı 4ünden de büte kaldım hele o hukuk başlangıcını hiç beklemiyordum 80 beklerken 30 almak çok koydu
    İktisattan 1 puanım daha olsaydı geçiyordum
    Romayı da geçemezsem 5te 5 yapıcam. Şaka gibi

Romada hoca 50ye cekmis notu bi bak ona duyurularda var gecip gecmedigini nerden anladin gecme notunu 60 mi aliyosun hepsinde
    Iktisatta hoca ne yapmis oyle cok iyi gecti sinavim 35 almisim

• Gülriz hocadan büte kaldıysanız sınavda kendi yorumlarınızı çok katmamaya özen gösterin. Notlar zaten az yapılacak şey öneli yerleri ezberleyip sınavda aynen yazmak. Kendisi 1. sınıfların yeterli hukuki bilgiye sahip olmadığını bu yüzden çok yorum yapmamaları gerektiğini düşünüyor:D Tabi derste anlattıkları buna tezat ama.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenac-iousD -- 30 Temmuz 2014; 16:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenac-iousD

...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radar_ -- 29 Haziran 2014; 21:02:21 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.