Şimdi Ara

ANKARA - Herşey Dahil 99'liradan Başlayan Fiyatlarla Aracınızın Bakımını Yapıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara'da Şaşmaz Oto Sanayi'de yeni açtığımız iş yerimizde binek ve hafif ticari araçlarınızın Yağ bakımlarını ( Yağ + Yağ Filtresi + Hava Filtresi + Yakıt Filtresi + Polen Filtresi) yapıyor, fren balatalarınızı değiştiriyoruz.
    Üstelik her şey dahil 99 TL'den başlayan fiyatlarla.
    Bekliyoruz..
    Bilgi ve fiyat öğrenmek için mesajın altına yorum ve sorularınızı yazabilirisiniz.www.bedavabakim.com

ANKARA - Herşey Dahil 99'liradan Başlayan Fiyatlarla Aracınızın Bakımını Yapıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppzrg -- 22 Haziran 2020; 10:6:23 >

• İşyerimiz yeni açıldı. Uygun fiyatlarla aracınızın periyodik bakımını yaptırmak için randevu alabilirsiniz.
    0505 626 50 41
  • hayırlı olsun. daha önce aracımı forum üzerinden başka bir yere götürmüştüm memnun kalmıştım. bakım zamanı gelince sizleride değerlendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 22 Haziran 2020; 15:32:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

hayırlı olsun. daha önce aracımı forum üzerinden başka bir yere götürmüştüm memnun kalmıştım. bakım zamanı gelince sizleride değerlendireceğim.
    Çok Teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz.
    Saygılarımızla
  • Hayırlı olsun. Sanırım bakım malzemeleri bize ait ve sadece değişim ücreti alıyorsunuz. Doğru mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan68

Hayırlı olsun. Sanırım bakım malzemeleri bize ait ve sadece değişim ücreti alıyorsunuz. Doğru mu?
    Bakım malzemelerini ve filtreleri bizden aldığınız sürece işçilik için ücret almıyoruz. Malzemeleri de mümkün olduğunca uygun yazıyorum. Aracınız nedir? fiyat vereyim.
  • Abdürrahim bey'in aracının arka fren balata ve disk değişimi yapıldı.
    Kendisine teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.