Şimdi Ara

ANKARA GÜVENPARK'TA PATLAMA [ANA KONU] + ÖLÜ VE YARALI SAYISI ARTIYOR. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.423
Cevap
2
Favori
34.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.facebook.com/cagdastarih2/?fref=nf

bazı resimler var ama bakmanız iyi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

quote:

Orijinalden alıntı: RealW

quote:

Orijinalden alıntı: Standxalonedarknessx

Ülkeyi mi çok daha çok seviyorsun Ak partiyimi namusun ve şerefin üzerine bu soruya cevap ver.

ÜLKEMİ.

Bak hocam hükümet artık mücadele etmeye başladı. Çok büyük operasyonlar başladı. Özellikle Yüksekova için. Binlerce asker ve polis yanında yüzlerce tanklarla oraya yığıldı.

EĞER AKP BİR DAHA AYNI HATAYI YAPSIN DESTEKLEYEN ŞEREFSİZDİR.

la olm olay ankarada sen yüksekova diyosun

gözünüz yok ki at gözlüğünü çıkar diyim

Anlamadan cevap verme. Yüksekovaya yığınla sevkiyat yapıldı. Orada büyük bir operasyon yapılacak. Diyorum ki bunların amacı hükümeti hedef göstermek. Zaten gaza gelecek bir kitle var. Onun için söylüyorum. Anlamamışsın ne dediğimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• olay anı ne yazikki bu şekilde:http://tinypic.com/player.php?v=33jitkw&s=9#.VuhK87SLSt9
  • Benim de hergün gelip geçtiğim yer, insan çok farklı duygular hissediyor.

En çok üzüldüğüm şey halkın bu tür eylemleri artık kanıksamış olması.

Önce şehit haberlerine alıştık-tepki vermez olduk. Sonra yolsuzluğa yol

verdik şimdi ise dibimizde canlı bombalara tanık oluyoruz ve yine tepkisiz kalıyoruz.

Ülkemde insanlar ölüyor ama sadece öldükleriyle kalıyor
  • quote:

quote:

Ülkeyi mi çok daha çok seviyorsun Ak partiyimi namusun ve şerefin üzerine bu soruya cevap ver.

ÜLKEMİ.

Bak hocam hükümet artık mücadele etmeye başladı. Çok büyük operasyonlar başladı. Özellikle Yüksekova için. Binlerce asker ve polis yanında yüzlerce tanklarla oraya yığıldı.

3. Patlama olmuş daha ne kadar hata yapsın. Hata bile değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayı siyasete dökmeyin diye bağıranlar asıl siyaseti yapanlardır ve onların derdi başkadır.
    Yine aynı kafadan üyeler insanlara hakaret ediyor. Onlar sadece kendi özelliklerini sıralıyorlar.
    Ettikleri her hakaret kendi özelliklerinin bir parçasıdır.
    Konuya gelirsek güven park şehrin merkezindedir ve sürekli polis denetimi olan bir yerdir. Durum gerçekten çok acı. Allah canı yananlara yardım etsin.

• quote:

quote:

ÜLKEMİ.

Bu kayıplardan, patlamalardan sonra mücadele etmeye başlamasını marifetmiş gibi birde söylüyosun esas yapılması gereken bunlar olmadan önce gerekeni yapmasıydı bunca zaman göz yumdu şimdi o kadar insanımızı kaybettikten sonra mücadeleye başlıyor iş mi bu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şu olayda bile Akp ye sövenler , beddua edenler için daha önce yazdığımı tekrarlıyorum.
    Ben size beddua etmiyorum daha beterini söylüyorum; allah inşallah size tek başına gelmiş bir chp iktidarı gösterir.

• Gene her zamanki gibi yayın yasağı gelmiş. Konu kapanabilir.

Başkentte patlamalar olduğu halde bunda bile hiçbir sorumluluk almayan, laf söyletmeyen malum kesime diyecek bir şey yok. Siyaset yapmayın diyorlar ama bu olanlar onların yaptığı siyaset sonucu. Bence onlar siyaset yapmasın artık.
  • artık ailemden başka kimse umrumda değil bu iktidarı seçen onlar sonuçta
  • Ülke yakında büyük reformlara veya bölünmeye gider.Başkentte her ay bombalar patlıyor, devlet 3 ay boyunca yerleşim yerlerine giremiyor.Suriyeliler her gün sürekli çoğalıyorlar.

İmkanı olan kaçsın kurtarsın bu adamlar mezhepçilik uğruna daha büyük savaşa sokacaklar bizi son hamle olarak.
  • Daha gecen gun 7 orgut kandil de birlesti haberi yapildi bence bu olay da onla baglantili eskiden boyle haber bile yapilamazdi maalasef vaziyet kotu derhal iktidar degismeli
  • Yayın yasağı gelmiş yine.
  • Artık milletin kafası bu işte..! Yaralılar var ölenler var..Pisi pisine..Burada kim sorumlu ? Kim normal bir ülkede sorumlular belli zaten.Ama normal bir ülke.Normal bir ülke de eleştirilir hükümet..Ve istifa..Bu gayet de olağandır.Ama normal bir yerde !
    Fakat bizde suçlu hükümet değil ! Haşaa!! Ne demek canım olur mu öyle şey ? Kapıcı Hüseyin ,bakkal Rıza dır sorumlu olan..Onların suçlanması lazım..

Burada eleştiri geliyor adam diyor ki aha CEHEPE kafası ! Lan manyadaınız mı ? Bu kadar mı düştünüz !

Evet ne yazık ki bu kadar kutuplaştı insanlar..Bu kadar kinci olduk malesef.Son 15 yılda..Üstelik bu şekilde yetişen bir nesil var..Bu daha da kötü.

Even bende de CEHEPE kafası var ! Çok güzel..
  • Hala siyaset yapmayın diyenler var gerçekten gerizekalılar topluluğusunuz yemin ediyorum. Ulan masum insanlar ölmüş başkentte bomba patlamış adamların dediği lafa bak lan. Teröriste terör eylemi yaptı diye tepki göstermem onu yok etmeyene bu saldırıya göz yumana tepki gösteririm şunu bir türlü anlayamadınız ya da işinize gelmiyor yazıklar olsun size.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetle Juice -- 19 Şubat 2017; 14:43:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unibodydesignn

Beyler bu 3tür Kızılay'a gitmeye karar verip sonra boşver deyip gitmiyorum. Her karar verdiğimde bomba patladı. Yeminle bikaç dakika ile kurtuluyoruz ya.

Hocam geçen hafta, dün ve bugün orada oturdum. Benim de 3. defa atlatışım. Resmen karambole yaşıyoruz... Allah korusun önce ülkemizi sonra insanlarımızı malesef bir tek o kaldı elimizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi biz nasıl dışarı çıkacağız ? Her an her yerde bomba patlayabilir. Nasıl engel olacaklar buna ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika kendi vatandaşını uyarıyor. Bizimkiler hala 90 yıllık enkazı kaldırdık derdindeler sizin Allah belanızı versin.
  • quote:

Bende sana diyorum ki hükümet artık hatasını görmüş durumda. Chp böyle mi ? Herkes haberlerde görüyor neler olduğunu.

Eğer hükümet bir daha aynı hatayı yaparsa sonuna kadar haklısınız. Destekleyende şerefsizdir.

Haberlerde gösterilmesi istenen şeyler gözükür hala daha anlamamışlar.Gündemi sadece televizyondaki malum kanallardan takip edilirse tabiki bir böyle tipler ortaya çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.