Şimdi Ara

ANKARA GÜVENPARK'TA PATLAMA [ANA KONU] + ÖLÜ VE YARALI SAYISI ARTIYOR. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.423
Cevap
2
Favori
34.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Krone

Şimdi biz nasıl dışarı çıkacağız ? Her an her yerde bomba patlayabilir. Nasıl engel olacaklar buna ?

Şansa hocam şansa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok uzucu, umarim ulkemiz bidaha boyle uzucu olaylar yasamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Şu olayda bile Akp ye sövenler , beddua edenler için daha önce yazdığımı tekrarlıyorum.
    Ben size beddua etmiyorum daha beterini söylüyorum; allah inşallah size tek başına gelmiş bir chp iktidarı gösterir.

hava çok bulutlu kemik yağacak galiba
  • quote:

Şu olayda bile Akp ye sövenler , beddua edenler için daha önce yazdığımı tekrarlıyorum.
    Ben size beddua etmiyorum daha beterini söylüyorum; allah inşallah size tek başına gelmiş bir chp iktidarı gösterir.

Son 13 yıldır babam mı yönetiyor ülkeyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealW

quote:

Orijinalden alıntı: Standxalonedarknessx

Ülkeyi mi çok daha çok seviyorsun Ak partiyimi namusun ve şerefin üzerine bu soruya cevap ver.

ÜLKEMİ.

Bak hocam hükümet artık mücadele etmeye başladı. Çok büyük operasyonlar başladı. Özellikle Yüksekova için. Binlerce asker ve polis yanında yüzlerce tanklarla oraya yığıldı.

EĞER AKP BİR DAHA AYNI HATAYI YAPSIN DESTEKLEYEN ŞEREFSİZDİR.

Şaka mısın oğlum sen? Neymiş bir daha aynı hatayı yaparsa destekleyen şerefsizmiş. Böyle şeylerin hatası filan olmaz. O senin umursamadığın hata yüzünden kaç kişi öldü biliyor musun? Gel karşıma da seni silahla vuruyum, hakime de bir daha yaparsam şerefsizim derim. Anlar heralde.

• BU SABAH BABAM HABERLERDE GÖRMÜŞ AMERİKAN SİTESİNDE ADAMLAR DIŞARI ÇIKMAYIN FALAN DİYORMUŞ KENDİ VATANDAŞLARINA.

BUGÜN DE PATLAMA OLDU.

ADAMLAR BİLİYOR BİZİM İSTİHBARAT BİLMİYOR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrik79

https://mobile.twitter.com/RuslanLeviev/status/709067348536377344/video/1

Burada ki video da, otobüsün yanına beyaz bir otomobil yavaşlayıp yanaşıyor ve patlama o sırada oluyor. Bana kalırsa bomba bu otomobilde yüklü ve otobüs durağına girip patlatmışlar. Açıkça sivilleri hedef almış şerefsiz adi köpekler.
  • daha gecen ay patladi arabayla simdiki de kesin araba hemde basbakanliga 500 metre diyorlar vah guzel ulkem vah yaziklar olsun boyle iktidar a gitti can lar
  • Patlama ve yaralilar ile ilgili fotograf atmasaniz iyi olur. Onlarin ekmegine yag surmeyelim.

Allah yaralilar sifa versin olenlere rahmet eylesin. Umutsuzluga dusmeyin. Her karanlik tunelin sonunda aydinlik bir yol vardir. Eger umutsuzluga dusersek iste o zmn kaybederiz.

Zamani gelince onlem alamayanlarinda hesabi sorulacaktir muhakkak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Baranba'nın yazısıdır.
    şimdi onlar ülkemizde bomba patlatıyor demesinler diye patlamaya siyaset karıştırmayalım.

savcıyı makamında öldürürler siyaseti karıştırma, işçiler madende ölür siyaseti karıştırma, her gün patır patır şehit olur siyaset karıştırma, bombalar patlar siyaset karıştırma.

ona siyaset karıştırma, buna siyaset karıştırma... 15 yıldır bir boka siyaset karıştırmadık ve durum bu. rica ediyorum, bari bu seferlik siyaset karıştıralım.

başkentimizde bomba patlatabilecek o kadar çok düşman yarattık ki, hangisi olduğuna karar veremiyoruz.

Ağız birliğiyle herkes aynı şeyi söylüyor, ağızlarına sakız yapmışlar oy verdikleri partiyi korumak için elinden gelen her şeyi yapıyorlar.
  • Devlet Vatandaşının güvenliğini sağlayamıyorsa o organ işlevini yitirmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Canlı bombaları biliyoruz ama eylem yapmadan yakalamıyoruz çünkü hukuka saygılıyız "

Diyerek milleti aptal yerine koyan bir zihniyetten ne beklersin ki

Muhalif medyayı susturduktan sonra patlamalar da zamlar da yolsuzluklar da çığ gibi

• Fransa bir patlama oldu olağanüstü hal ilan etti, bizde artık her ay patlama oluyor hiçbir şey yapılmıyor.

Derdiniz başkanlık olmuş
  • Amerika'nın haberi oluyor bizim olmuyor yani ? Ben artık kuşkulanmaya başlıyorum ama hadi hayırlısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam 1940 veya daha önce doğdunuz sanırım. Tek başına chp iktidarını gördüğünüze göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar pm alıyorum bayağı..ben olay yerinde değilim,fotoğraflar ve videolar ile alakam yok..twitterda akıyor (du) --görüp burda paylaştım..
  • baskanlik gelene kadar durmak yok yola devam!
  • Reuters haber ajansına göre ankara'da ölü sayısı şu an için 29
  • quote:

Emin ol yanıbaşımızda kadın satan kafa kesenleri destekleyen bi hükümetimiz olmazdı
  • Başkanlık olur inş

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.