Şimdi Ara

Ankara Gross Marketler firsatlari (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
56
Favori
99.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdem Dengel

Dun Gimsadaydim
    ozellikle aldigim meyve sebzeler konusunda tek kelimeyle faciaydi
    ilk kez bu kadar kalitesiz meyve sebze gordum gimsada
    kirmizi et konusunda, yogun sirkulasyondan dolayi tercihim
    bir de cerezi gercekten ucuz

birde o meyve sebze için günün her saati dünyanın sırasını beklemek de cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TDB

Bunları yoğurt diye yemiyorsunuzdur umarım Vakumlanmış süt bunlar

Taze süt alıp kendi yoğurdunuzu yapın hem yarı fiyatına gelsin hem sağlıklı kalın.

nasıl yari fiyatına gelsin ?

bu aralar eker 4 kg yogurdu 9.99 tl ye aliyorum.

birde bu yogurtlar su orani azaltilmis sutten yapiliyor. yani buharlastirilarak su orani azaltiliyor.

tahminin soyluyorum 4kg yogurt icin en az 5 ile 5.5 lt çiğ süte ihtiyaç var.

5lt desek bile litresi 2tl de çiğ sütü ankara nerede aliyorsunuz?

heleki dediginize göre siz litresini 1tl den aliyor olmalisinizki yari yariya ucuza gelsin.

valla varsa yontem soyleyin bende alacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Ankara Gross Marketler firsatlari

hocam doğan gross mu burası? fiyatlar gerçekten çok iyi
  • Yazmayı unutmuşum burası nevgross

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıladam kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde oturuyorsunuz bilmem lakin Ankara'da mahalle sütçüleri 2 liraya veriyor litresini..sürekli alırız..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Yazmayı unutmuşum burası nevgross

bana pahalı gelmişti ancak siz bu fiyatları paylaştıktan sonra yeterli inceleme yapmadığımı farkettim. bu hafta macunköydekini ziyarete gideyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

Arkadaşlar Ankara'da Mamak Plevne Caddesinde Netiz Gross isminde bir mağaza var, ykb üye işyeri. Puan bile kullanabiliyorlar ancak kategorisi market mi emin değilim. Fiyatlar nevgross gibi çeşit daha sınırlı ama world kampanyalar için iş görebilir. Bilginize.

Eyvallah hocam aklımda olsun. İkea tarafında gross açılmıştı. İmini unuttum. Onda ortak pos var market kategorisinde. Puan alamamıştım.

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Ankagross tur öyle tahmin ediyorum hocam. İşe yararsa ne ala :).
  • bugün 1 ay aradan sonra pastırmacı gross, nev gross, rize gross ve ahm-et dörtlüsüne uğradım
    pastırmacı gross a ilk defa gittim ven benim için büyük hayal kırıklığı oldu. çeşit çok ama çok az raflar ve dolaplarda büyük boşluklar var çeşit olayı o kadar kötü ki mesela kağıt havlu olarak sadece solo ve selpak var, poşet demlik çay yok, axe deodorant yok mayonez sadece pınar var (ki eve sokmadığım dan o da benim için yok sayılır) kasap reyonu yok, tavukta sadece beypiliç var. İyi olarak söyleyebileceklerim ise abur cubur acaip ucuz, parex marka ürünler ve bulaşık-çamaşır deterjanları uygun birde aşağıda fotoğrafı bulunan zeytinyağını tartışmalıyız sonuç olarak büyük alışverişlerde aradığınız bir çok şeyi bulmakta zorluk çekeceğiniz ve fiyatlarda üç aşağı beş yukarı diğer groslarda aynı olduğundan buraya gitmeyerek bişey kaybetmezsiniz sadece olurda yolunuz düşerse alışveriş listenizdeki pahalı olan şeyleri alabilirsiniz.
    Sonrasında ahm-et e girdim. ahm-et bir önceki gidişime göre fiyatları baya arttırmış 50 liranın altında kuzu eti yok sadece tavuk aldım o da uygun olduğu için değil kendimce lezzetli olduğunu düşündüğüm için. yani ahm-eti de gidilmeye değer biyer olarak düşünmüyorum fotoğrafda fiyatları mevcut.
    Nev gross a ilk gittiğimde biraz pahalı olduğunu düşünmüştüm ama bu sefer daha detaylı inceledim. çeşit bakımından çok zengin city grossla yarışır. Sucuk konusunda kendilerini aşmışlar fiyatlar uygun formda kilosu 40 liraya sıcak fırsat olarak sunulan coşkun sucuk burada 35ten satılıyor. bakliyat gayet uygun içecek grubu da hoştu mesela aoç marka 1lt süt 3,25. Bütün bir alışverişiniz rahatlıkla yapılabilir. rize gross a göre nev gross da daha çok çeşit var ikisinden de 200 tl lik alışveriş yapsanız tahminimce 5 tl oynar o yüzden çok fark olmadığı için ikisinden birini seçseniz de olur. ama benim gözümde nev 1 adım önde rizeyi de pasta malzemeleri için kullanabilirsiniz.
    BONUS: karşıda ev gross die bir yer var sakın olaki girmeyin 150 liraya aldığım tost makinesinde 250 liralık etiket gördüm Ankara Gross Marketler firsatlariAnkara Gross Marketler firsatlariAnkara Gross Marketler firsatlariAnkara Gross Marketler firsatlari
  • Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam.

• hiç ayçiçek yağı alan var mı 18 lt lik son zamanlarda buralardan?

Yudum olin veya biryağ
  • quote:

Orijinalden alıntı: arayanbulur

hiç ayçiçek yağı alan var mı 18 lt lik son zamanlarda buralardan?

Yudum olin veya biryağ

hocam almadım ama 5 ltliklerin fiyatı 27,90 da hep sabitlenmiş hatta 18lt olanlarda litre hesabı yapınca 5lt ile aynı fiyata gelenler dahi vardı.
  • Ahm-Et'e bugün uğradım. Malesef hiç memnun kalmadım. Etlerin görüntüsü baya kötü ve özensizdi. İstediğim gibi et de alamadım.

Az yağlı kıyma istedim, baya baya yağlı kıyma çekti. Bu kadar yağlı istemiyorum dediğimde de "Ağğğğbi bu kaburga, yiyince bana dua edersin hehehe" gibi bir cevap aldım. Mevzu uzamasın dedim aldım geçtim. Artık dua mı ederim başka birşey mi ederim göreceğiz...

Gimat'dan et alınmaz derdim, fikrim değişmedi. Bir daha uğramayacağım kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Ahm-Et'e bugün uğradım. Malesef hiç memnun kalmadım. Etlerin görüntüsü baya kötü ve özensizdi. İstediğim gibi et de alamadım.

Az yağlı kıyma istedim, baya baya yağlı kıyma çekti. Bu kadar yağlı istemiyorum dediğimde de "Ağğğğbi bu kaburga, yiyince bana dua edersin hehehe" gibi bir cevap aldım. Mevzu uzamasın dedim aldım geçtim. Artık dua mı ederim başka birşey mi ederim göreceğiz...

Eğer kaburga etiyse hakkaten dua edersiniz ama işin trajik yanı yağsız istediğinizde istemediğiniz eti vermesi olmuş. Dediğim gibi kaburga etiyse ki çok yağlıdır ama hayvanın lezzet bakımından(antrikoz vs de dahil) en güzel yeridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Gross Marketler firsatlari

Ankaradaki arkadaşalar söylüyorum et aldığım tek yer et ve balık kurumu on numara etleri sürekli sürkülasyon var ve kıymayı 2 3 çekim halinde alabilirsiniz bu foto geçen haftanın

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Nevgross'un yeni şubesinin etleri düzenli ve taze oluyor. En az 7-8 çeşit et oluyor ve istediğiniz etten kıyma yaptırabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartall006

Ankaradaki arkadaşalar söylüyorum et aldığım tek yer et ve balık kurumu on numara etleri sürekli sürkülasyon var ve kıymayı 2 3 çekim halinde alabilirsiniz bu foto geçen haftanın

hocam haklısınız lakin ben iş çıkışı gidiyorum 5buçuk gibi bütün raflar boş. iki kere böle oldu sonra dedimki kendime lan angarada yaşıyoruz gideyim bunların balgattaki merkezine oradan alayım koskoca merkezdede yok olacak değilya bi gittim raflar bomboş dedim nie böle saat 3te bizde herşey biter dedi ne biçim iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Nevgross'un yeni şubesinin etleri düzenli ve taze oluyor. En az 7-8 çeşit et oluyor ve istediğiniz etten kıyma yaptırabiliyorsunuz.

hocam fiyatlar nasıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arikan51

quote:

Orijinalden alıntı: Kartall006

hocam haklısınız lakin ben iş çıkışı gidiyorum 5buçuk gibi bütün raflar boş. iki kere böle oldu sonra dedimki kendime lan angarada yaşıyoruz gideyim bunların balgattaki merkezine oradan alayım koskoca merkezdede yok olacak değilya bi gittim raflar bomboş dedim nie böle saat 3te bizde herşey biter dedi ne biçim iş anlamadım

Zaten oglen saatlernde de gitsen 30-50 dk sira beklemeden birak et alabilmeyi bir paket sosis bile alamazsin. BIM teyzelerinin degisik turevleri de burada var. Mafya gibiler. Disardan adama baksan durumu iyi degil dersin 5 kilo kiyma aliyor cikiyor. Lokantacilari soylemiyorum bile. Kasada beklesen 1500 tl tek kalem et alip giden var. Ama eti super.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Ahm-Et'e bugün uğradım. Malesef hiç memnun kalmadım. Etlerin görüntüsü baya kötü ve özensizdi. İstediğim gibi et de alamadım.

Eğer kaburga etiyse hakkaten dua edersiniz ama işin trajik yanı yağsız istediğinizde istemediğiniz eti vermesi olmuş. Dediğim gibi kaburga etiyse ki çok yağlıdır ama hayvanın lezzet bakımından(antrikoz vs de dahil) en güzel yeridir.

En son eryaman ankagross'tan aldım. görünüm iyiydi.
    kasap ilgiliydi.

fiyat normaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BennyGood -- 12 Mayıs 2017; 11:49:39 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.