Şimdi Ara

Ankara Gross Marketler firsatlari (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
56
Favori
99.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bunlardan hangisi world üye işyeri acaba???
  • Konu canlanmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu firmaların internet siteleri var mı? grossankara.com diye bir site var benzer fiyatlar sunuyor ama her çeşit ürün yok
  • ankaradaki o bölgedeki en ucuzu galiba nevgross , peki içki reyonu var mı citygross gibi??
  • içki ve sigara satmıyor nevgross
  • gross larda fena değil ama çok alakasız ve iş bilmez dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt10

içki ve sigara satmıyor nevgross

o zaman citygross a devam.
  • 30 Mart Pastırmacı Gross
    Ankara Gross Marketler firsatlari

12 Nisan City Gross

25 Nisan Pastırmacı Gross

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf07. -- 28 Nisan 2017; 10:41:14 >

• rdmkvlk R kullanıcısına yanıt
    Bunları yoğurt diye yemiyorsunuzdur umarım Vakumlanmış süt bunlar

Taze süt alıp kendi yoğurdunuzu yapın hem yarı fiyatına gelsin hem sağlıklı kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TDB -- 28 Nisan 2017; 11:40:40 >
  • Buyrun buda benden olsun.

Ayrıca akşam yaptığım alışveriş faturası.

• TDB T kullanıcısına yanıt
    hazır süt ve yoğurt zaralıdır diye kestirip atamam ama faydalıdır da diyemem. Mümkün olduğunca bilindik markaları tercih ediyorum. Herkes su katılmış süt alıp kaynatamıyor malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara ya taşınalı birkaç ay oldu ve şu bir gerçek ki yerel gross marketler açısından gayet zengin ve fiyatlar belkide Türkiyedeki en ucuz fiyatlar olabilir.

Pastırmacı gross hariç hepsine girdim (forum sayesinde de girmediğime acaip pişman oldum ilk işim oraya gitmek olacak) ve hepsinin birbirinden farklı özellikleri var sadece nevgross u çok pahalı buldum.

Analiz yapacak olursam ben ilk olarak hemen deodorant bölümünden axe ların fiyatına bakar ona göre ucuzluk oranını kafamda canlandırırım. mesela city grossta 7.90 rize grosta 6.90 gimsada 9.9 migrosta 11.90 sonrasında kategori olarak düşünürsek
    Meyve ve sebze konusunda city gross gerçekten çok kaliteli kesinlikle tavsiye ederim.
    kağıt havlu ve tuvalet kağıdında rize gross çok uygun.
    Su konusunda ise ben city gross u kullanıyorum 6lı 1.5lt olarak düşünecek olursak seğmenler 2,15 ondan memnunum onun dışında abant su kullanıyorum o da heryerde 3,00 zaten. çeşit olarak nev grossta çok marka var rize gross tada sultan su var 2,45 o da çok iyidir.
    sucuk konusunda city grosstaki özdanacı gayet kalitelidir. ama oradaki Zafer sucuk u kesinlikle önermem.
    şarküteri konusunda rize gross ta bol çeşit ve uygun fiyat vardır.
    kuruyemiş, pastane,köfte (kesinlikle köftesini deneyin),mezeler ve cam eşya grubunda gimsa diğerlerinden daha çeşitli ve uygun.
    konserve ve turşu tarzı gıdalarda rize gross u tercih ederim lezzetli ve fiyatlar uygun.
    tavuk olarak bu üçlü marketlerin karşısında ahm-et diye bi yer var tavuk fiyatları uygun ve lezzetli oradan alabilirsiniz.
    Et ve kıyma konusunda daha uygun ve kaliteli bir yere denk gelmişliğim yok heryer neredeyse aynı hazır tavuk almışken eti de alayım diyorum ve ahm-et den alıyorum.
    Alkol konusunda tabiki city gross
    Dondurulmuş gıdalarımı karides balık midye tarzı olanları metronun kendi markasından alıyorum hem lezzetli hem uygun.
    temizlik malzemeleri konusunda da forumdan anladığım kadarıyla pastırmacı gayet iyi.
    birde rize gross un alt katında pasta malzemeleri satılıyor benim hanım oraya hayran oradaki fiyatlarda gayet uygundur.

Ben genel alışverişlerimde böyle aylık olmayanları yol üstü olduğu için city grosstan alıyorum istanbul yolu üzerine geçen ay bir tane açıldı eski ismi cep gross olan yer city gross oldu.

bir dahakine fişlerin fotosunu çeker atarım.

• Dun Gimsadaydim
    ozellikle aldigim meyve sebzeler konusunda tek kelimeyle faciaydi
    ilk kez bu kadar kalitesiz meyve sebze gordum gimsada
    kirmizi et konusunda, yogun sirkulasyondan dolayi tercihim
    bir de cerezi gercekten ucuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Gross Marketler firsatlari

• Hocam ahm-et de fiyatlar nasıl hatırladığınız birkaç fiyat varsa makbule geçer

• Hakikaten hangilerininde yapı kredi pos cihazı var. Worlpuan kazanmak için lazım. Bazen gidiyorum ortak pos oluyor puan gelmiyor.

• hocam en son 20 gün önce gitmiştim tavuk fiyatları gayet uygun ve lezzetli özellikle kanatı tavsiye ederim ve köytür tavukları da mevcut. mesela kalça şiş in kilosu 11.90 yada 12.90 dı et olayına gelirsek piyasadakiyle aynı lakin firmaya ait ücretsiz verilen alışveriş kartı var ona %5 yada 10 indirim yapılıyor. öyle olunca hem uygun hemde ekstra indirimli almış oluyosunuz. mesela kıyma 34,90dı bide kuzu sac kavurmalık vardı 26,90dı (kampanyalı) ben gayet memnun kaldım. bu çarşamba tekrar gitcem fiyatları yazarım hocam
  • Sağolun hocam makbule geçer yazarsanız.

• Ankara Gross Marketler firsatlari

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Ankara'da Mamak Plevne Caddesinde Netiz Gross isminde bir mağaza var, ykb üye işyeri. Puan bile kullanabiliyorlar ancak kategorisi market mi emin değilim. Fiyatlar nevgross gibi çeşit daha sınırlı ama world kampanyalar için iş görebilir. Bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.