Şimdi Ara

Ankara Gross Marketler firsatlari (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
56
Favori
99.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 19sng19

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf07.

quote:

Orijinalden alıntı: 19sng19

Arkadaşlar grosslarda axess puanları geçerli mi kullanabiliyor muyuz bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

City gross'ta chip para kullanmıştım hocam. Yaklaşık 3 ay önceydi sanırım kullandığım tarih.

Sağol hocam deneyelim inşallah

Birde gimat tarafında ucuz bir oyuncakçı varmış grosslar gibi bilirmisiniz yerini acaba

Yok hocam bilmiyorum.

Grossların olduğu bölgeyi detaylı bilmiyorum. Bi boş günümde gidip keşif yapma fikrim var aslında

• 19sng19 kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim ucuz ve toptan oyuncak ziraat mahallesindeki oyuncakçılarda gimatta hiç duymadım görmedim..
  • Ben de sıklıkla nevgros'a gidiyorum. Yeni açılan yerde park sorunu ve kasada sıra bekleme sorunu kesinlikle yok. Kasalardan sonra satılan portakal suları ise resmen hayır amaçlı, portakal alıp sıksan o kadar mal edersin.
  • Birisi hayrına bu grossların olduğu yeri konum atabilirmi mapsten ?
  • Arkadaşlar Ankagross nerde bilen var mı? Galiba Nata Vega'ya yakınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tardisin Anahtarı -- 8 Ocak 2017; 0:15:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Dürten Kovboy

Arkadaşlar Ankagross nerde bilen var mı? Galiba Nata Vega'ya yakınmış.

Evet hocam oralarda. Daha 2 ay olmadı açılalı
  • Hesapli bebek mamasi alinacak yer varmi arkadaşlar

• abant 6'lı 1,5 litre su fiyatı güncel fiyat bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antor

Birisi hayrına bu grossların olduğu yeri konum atabilirmi mapsten ?

Nevgorss tavsiye ederim.

https://www.google.com.tr/maps/place/NevGross+Toptan+Market/@39.953722,32.7588443,17z/data=!4m5!3m4!1s0x14d349aba426855f:0x639d26145d266b28!8m2!3d39.95438!4d32.7595417?hl=tr

• BennyGood B kullanıcısına yanıt
    iki gün önce CityGross'da 3 liraydı.
  • Ankagross'u beğenmedim. Öyle aman aman indirim beklemeyin. Hani şehir içindeki marketlerde pahalılıktan şikayetçiysrniz bize gelin babında.

Ayrıca bu market Altunbileklerin pek bilen olmaz. Bana garip gelen içki de satmaları.. Şehir içindeki marketlerde yok ondan dedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GladeOtomatik

iki gün önce CityGross'da 3 liraydı.

bizim binanın yanindaki bim dede tane 1.6tl den 3.2 tl

yani uzun lafin kisasi anca 500tl lik ( oda cok dikkatli bir sekilde, aralara bol bol saglam kazik attiklari mallari almadan) alisveris yaparsan 500 tl de belki 30tl cebine kalir onunda 10tl si yakita gider. geriye kaldi 20tl.

migros candir.

• ottomanturk06 kullanıcısına yanıt
    Bu bahsedilen grosslarda uygun satılıyor bebek mamaları. Ben sma mamayı eczanelerde 28-30 TL ye alırken citygross nevgross da 23-24 TL ydi
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Biz Abant marka suyu ya Migros ya da Bim'den alıyoruz, 1.5 litre 55 Kuruş, 6 tanesi 3.30 Lira'ya geliyor.
    Henüz araba da olmayınca 30 kuruş'a değmez deyip almadık.

Benim asıl merak ettiğim bu Metro marketlerden (egzotik ürünler hariç) neden alışveriş yapıldığı, almayı planladığımız kimi ürünler Peynirci, Bildirici gibi marketlerle ya aynı ya da az da olsa pahalı idi. Elbette ucuz olan ürünler de var ama öyle ahım şahım bir ucuzluk görmedik.

Balık ve et reyonları güzel, ona laf edemem, hatun Asyalı olunca Balık reyonunun karşısındaki reyondan da epey alışveriş yaptık tabii.

Cidden Metro'dan deli gibi alışveriş yapan insanlar neden yapıyor?
  • GladeOtomatik G kullanıcısına yanıt
    İnsanlar o kadar yol alıp o alışveris arabalarini neden tepeleme dolduruyorlar hicbir fikrim yok.

sanirim sürü psikolojisi. herkes aliyor demekki var birsey diye dusunuyor olabilirler.

kampanya takip edenler migrostan sasmaz.

Bim a101 bildigin esnafin zincir market versiyonu. nerden dandik 2. kalite üretim yapan firma var bunlarin raflarinda.

Carrefoursa ise migros ile bim a101 arasinda bir yerde.

kampanya takip edenler icin migros 10 numara.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Aynen!

Kahve aldık AnkaGross'dan geçen ay, çok ucuzdu, bir de pul biber, onun dışında satın alacak Migros'da olmayan pek bir şey göremedik.

Metro'da Knorr, Maggie gibi hazır çorbalar (tek alındığında da koli ile alındığında da) Yunus'dan pahalı idi.

Nivea Deo-roll-on her yerde 8.90 Metro'da 9.90'dı.

Bunlar sadece aklımda kalanlar.

Çakma Buff turevi bir şey aldım zira sadece 1.50 TL ucuz geldi, hatuna da karides aldık, ölçmedim ama 6 açık kasa olmasına rağmen en az 10 dakika sıra bekledik. ve insanlar araba araba bir şeyler alıyor.

şaşırıyoruz valla.
  • Citygross'ta alkollü ürünler reyonu var. Türkiye'de daha ucuzunu görmedim. Şişe başına neredeyse 10 tl daha ucuz oluyor. Bira çeşitlerinde de 1 tl daha ucuz. Öyle Metro marketteki gibi esnaf olma şartı falan da yok, herkes alabiliyor.
    Diğer ürünler için karşılaştırmalı fiyatla ürün almak isterseniz Nevgross, Rizegross ve Pastırmacıgross'un yan yana olduğu yere bakabilirsiniz.
  • benim evim ankagrosa yakın ben oraya gidiyorum...
  • Bu grosslar ciktiktan sonra sehir ici marketler ucuzlamaya basladi. Simdi groslarla ayni fiyattan satis yapmak zorunda kaldilar. Onceden groslara gore sehir ici marketler pahaliydi.grosa gitmenin bi esprisi kalmadi.
  • Ankara'da GİMSA Gross marketlerden daha uygun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.