Şimdi Ara

Ankara Gross Marketler firsatlari (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
435
Cevap
56
Favori
99.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atm gross hakkında bilgisi olan varmi. Nerdedir fiyatlar nasıldır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da ki hangi gross bonus üye işyeri kartı kullanılıyor bilgisi olan var mi

• xkanax X kullanıcısına yanıt
    http://atmgross.com

Macun Mahallesi. 223. Cadde. No:19.

Yenimahalle / ANKARA

+90 312 397 16 68

+90 312 385 37 96

gokhan@gokhantoptan.com

Ptesi - Pazar: 8:00 - 21:00

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gimat gross & Nevgross 22.07.2018

Ankara Gross Marketler firsatlari

• Ankara gimat gross Tariş güney ege ---fiskobirlik ---süt ----sıcak bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemoliz75 -- 3 Ağustos 2018; 20:28:9 >
  • City gross 0.5 l laktozsuz gazman yapmayan süt 1.75 iyi değil mi

• Gimat gross. 1 Lt tam yağlı Pınar süt 1,99

Yalnız son kullanma tarihi 5 Eylül gibi bir şeydi.

• Nevgross bitmiş. Fiyatları mahalledeki marketlerle aynı seviyede ya da gitmeye değecek bir fark kalmamış durumda. Hatta A101, BİM ve mahalle marketlerinin kampanlarını takip edilirse daha ucuza geliyor...
  • Nevgrosa geçtiğimiz cumartesi gittim su fiyatlarını gördükten sonra artık gitmeme kararı aldım yaktığımız benzine değmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • su fiyatlar uçmuş durumfda groslarda. artık gitmenin bi anlamı yok. yerel marketlerde de o civar fiyatlar
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Dolar ile suyun alakası yok mu? Gittiğin tuvaletin bile dolarla alakası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Türk plastiği mi plastik neden elde ediliyor?

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O üretim yapan makinelerin parça , kimyasal vs ne varsa hep dolar. Bakımı vs hep dolar. Bunlarda maliyet hep.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Basınçlı su makinesinin içindeki motor kafadan made in chine yazıyor yeme beni görmesek neyse. Uzakdoğu veya alman veya amerikan malı. Onlarda dolarla geliyor. Montaj ve işçilik yerli olduğunu ebemde biliyor. Aylık 300 dolar maaşla çalışan türk kökenli çinli dolu ostim osb

Ayrıca bisküvi üreten makine yüksek teknoloji gerektiren ürünler değil.

Senin dolar kaybettiğin ürünler işçilik değil yüksek teknoloji gereken ürünler. Türkiye olarak yüksek teknoloji gerektiren ürünler üretemiyoruz ki ostim osb üretsin.
    Bisküvi makinesi gibi sac kalıp resisdanslı ürünler güzel birşey ama içindeki çin malı motorlarla 100 yerli saçmalıklarını bırakın.

Bırak yüksek teknolojiye , betondan yapılmış köprüye bile dolar ödüyorsun geçiş ücreti olarak. Hatta geçmesen bile ödüyorsun (osman gazi köprüsü 250 tl yi aştı). Dolara endeklisin işte neyi tartışıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 14 Ağustos 2018; 21:14:24 >
  • ülke ekonomoisinden ev ekonomisine geçebilir miyiz?

Malum bayramdan önce alışveriş yapacağız. hangi marketi önerirsiniz?

liste

tavuk
    baget
    sıvı yağ
    kuruyemiş
    çay
    deterjan
    yumurta
    peynir
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Mesajını yeni gördüm. Arkadaşlar biraz yazmış gerekeni. Şu an Türkiye'de dolar/euro ile alakası olmayan hiç bir şey yok.

fabrikalar yapılırken kullanılan iş makinalarından, onu şişeleyen makinalara, çıkan suyu taşıyan forkliftden, nakleden tırlara, nakleden tırların yakıtından, geçtiği yolların yapımında kullanılan iş makinalarına, en nihayetinde suyu evine getiren aracın yakıtına kadar her şey dolar ve euro ile ilişkili. Suyu dolaba koyarsan o da, cam bardaktan içersen onun yapımında kullanılan made in germany makianlar da.....
  • Bırakın bu adamlara laf anlatmayı...Giydiği donun bile fiyatı dolar-eurodan etkilenirken bu adamlar yerine gidin duvara laf anlatın,anlama şansı daha yüksek...
  • Sıcak bir şeyler varmı diye bakayım dedim ama yazılanlara bakılırsa burada kurak. Ama şunuda not bırakayım yakında aldığın nefes bile dolar-euro üzerinden ücretlenecek neyin kafasını yaşıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 18 Ağustos 2018; 11:5:39 >
  • Grosların alayı kazıkçı olmuş. Gros yazdıgına aldanmayın, fiyatlar piyasayla aynı.

İlk çıktıgında gros furyası cazipti şimdi tamamen bitti.

Artık mahalle bakkalı oldugu için Nevgrosun adını konu başlığından siliyorum.

Gerçek gros bilenler varsa söylesin o grosun adını konu başlıgına yazalım.

• Bende şuana kadar uygun fiyatlı gross market görmedim . Ankagross vardı buraya yakın yeni açılmışti o zamanlar. Orası da açıldığından beri yalnızca suyu uyguna sattı . Geri kalan her şey zaten daha küçük Makro market vs gibi yerlerde aynı fiyat.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.