Şimdi Ara

Ankara Gross Marketler firsatlari (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
56
Favori
99.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuvvaci

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Cmtsi günü İyigün Gross'taydım, genelde eve yakın olduğu için A101, Bim, Migros, Çağdaş'tan alışveriş yapıyorum. Fiyatları genel olarak hesaplı buldum. Merak eden olursa faturayı yükleyebilirim 400 küsür liralık alışveriş yaptım.

hocam paylaşabilirseniz çok sevinirim.

İyi Gün gross market alışverişim.

Ankara Gross Marketler firsatlari

• Bu haftasonu PASTIRMACIGROSS(04.11.2017)

330ML COCA COLA ZERO 0.99

700GR TORKU BANADA 10.49

1KG ÜLKER İÇİM TEREYAĞ 29.99

830gr AKFA SALÇA 3.89

4300gr AKFA SALÇA 18.89

10KG ARİEL MATİK 39.90

2*900 KOSLA HALI ŞAMPUANI 14.99

KOSLA TÜL+PARLATICI 14.99

PRİMA MEGA ÇOCUKBEZ 23.90

550ML ELİDOR ŞAMPUAN 8.89

550ML HEAD&SHOLDERS 11.49

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 4 Kasım 2017; 16:42:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01.01.2018 Nevgross

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ditto D kullanıcısına yanıt
    AOÇ sut çok pahalı değil mi? Litresi 5 TLye geliyor

Litrelik şişe 3.90 falan normalde

• fezalii kullanıcısına yanıt
    Yoğurt sütü diyor farklı bir şey olsa gerek...

• quote:

Orijinalden alıntı: ditto

01.01.2018 Nevgross

Yörükoğlu tost değil de kaşar peyniri ise çoook iyi

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Kaşar yazıyor zaten tosta kaşar diye yazamazlar..

• Yörükoğlu kaşar yarım yağlı.

• ankara keçiörene almini gross market açılmış giden varmı?

• burası GİMSA dan faha mı ucuz biz ankadarda hep gimsaya giderik başka market bilmeyiz

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    Ben her ikisinide gidiyorum. Nevgross daha ucuz gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: sebatet

burası GİMSA dan faha mı ucuz biz ankadarda hep gimsaya giderik başka market bilmeyiz

Ben aylık alışverişlerde hem nevgrossa hem de gimsaya giderim. İkisinde de çok fark olmasa da Nevgross'da gıda-temizlik ürünleri (su, maden suyu, sıvı yağ, bakliyat, deterjan, tuvalet kağıdı vb.) uygun oluyor, Gimsa'da hırdavat, kırtasiye, unlu mamüller, bisküvi/ çikolata ürünleri daha uygun oluyor... Meyve sebze hemen hemen aynı gibi ama Gimsa'da çeşit ve alım alanı daha çok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironic

quote:

burası GİMSA dan faha mı ucuz biz ankadarda hep gimsaya giderik başka market bilmeyiz

Ben aylık alışverişlerde hem nevgrossa hem de gimsaya giderim. İkisinde de çok fark olmasa da Nevgross'da gıda-temizlik ürünleri (su, maden suyu, sıvı yağ, bakliyat, deterjan, tuvalet kağıdı vb.) uygun oluyor, Gimsa'da hırdavat, kırtasiye, unlu mamüller, bisküvi/ çikolata ürünleri daha uygun oluyor... Meyve sebze hemen hemen aynı gibi ama Gimsa'da çeşit ve alım alanı daha çok...

gimsanının dandik küçük pazacı kılıklı suratsız ( adamların istisnasız hepsi işinden nefret ediyor) seçtirmeyen elletmeyen, çürüğü çarığı doldurup üstünede poşeti açama diye 2 düğüm eden manav ürünlerinin neresi ucuz oluyor çok merak ettim.

akıllı adam 3 kuruş fazla verir seçebildiği yerden alır.

rasyonellik farklı birşey.

o bölyeye 3-5 km yakınında değilsen hiçbirşey için benzin yaktığına değmez.

adam kuşbaşılı pide satıyor 8-9 tl gibi birşey..içi de 8-10 tane kuşmaşı et, geri kalanına basmış sağlıksız margarini. sen yağsız yedim diye için rahat etsin sonra bir bak yağ buram buram ağzını yakıyor, tonla su içme ihtiyacı.

Migros dururken bu marketler halt etmiş.

sadece nevgrosun yeşillik reyonunu seviyorum

reyhanından tut,kişnişine kadar hepsi var.

gimsa her yönüyle berbat ötesi 0.49 tl yeşilllik al, ineğin önüne at 5 dk burun kıvırır sonra açlıktan yer. adamlar halin nerde 0.2 tl satılan dandik malı var alıp geliyor..seçmede yok. ne aldıysa müşteriye geçiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 4 Ocak 2018; 23:54:16 >

• Gross marketlerde gercekten birkac urun uygun oluyor, sonra insanoglu acliktan cikmis gibi sepeti dolduruyorsun da dolduruyorsun fiyat karsilastirmadan, haftasonu kiyamet 10 kisi bir sepeti yittiriyor, aile icin guzel bir sosyal aktivite, ordan da ankamall'e mis gibi bir gun. Evi yakin olanlar icin gidilir de, benzin yakmaya degmiez grosslar icin.

• grosslar 2-3 sene öncesine kadar normal marketlere göre tüm ürünlerde ciddi ucuzdu. ama son zamanlarda malesef grossların bir kaç ürün dışında diğer marketlere göre ucuzluğu kalmadı! diğer marketlerde hafta sonları bazı ürünlerde indirim yapıyor iyi takip etmek lazım. bence bir kaç parça ürün için o kalabalığa girmeye değmez birde yakıt parası var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

Orijinalden alıntı: ironic

quote:

gimsanının dandik küçük pazacı kılıklı suratsız ( adamların istisnasız hepsi işinden nefret ediyor) seçtirmeyen elletmeyen, çürüğü çarığı doldurup üstünede poşeti açama diye 2 düğüm eden manav ürünlerinin neresi ucuz oluyor çok merak ettim.

akıllı adam 3 kuruş fazla verir seçebildiği yerden alır.

rasyonellik farklı birşey.

o bölyeye 3-5 km yakınında değilsen hiçbirşey için benzin yaktığına değmez.

adam kuşbaşılı pide satıyor 8-9 tl gibi birşey..içi de 8-10 tane kuşmaşı et, geri kalanına basmış sağlıksız margarini. sen yağsız yedim diye için rahat etsin sonra bir bak yağ buram buram ağzını yakıyor, tonla su içme ihtiyacı.

Migros dururken bu marketler halt etmiş.

sadece nevgrosun yeşillik reyonunu seviyorum

reyhanından tut,kişnişine kadar hepsi var.

gimsa her yönüyle berbat ötesi 0.49 tl yeşilllik al, ineğin önüne at 5 dk burun kıvırır sonra açlıktan yer. adamlar halin nerde 0.2 tl satılan dandik malı var alıp geliyor..seçmede yok. ne aldıysa müşteriye geçiriyor.

Ben gimsanın özellikle manav reyonu için çok iyi demedim. Çeşit ve alan olarak daha iyi dedim. Evet kalite olarak seçici olmanız gerekiyor hepsi de iyi değil ancak seçilebilen meyve sebze alanları da var. Ayrıca ben kasıtlı olarak çürük çarık koyan tezgahtar görmedim ancak gramaj olarak fazla koyabiliyorlar, ayrıca tezgahtarın verdiği ürünü beğenmezseniz almak zorunda değilsiniz koyarsınız bir köşeye. Gimsayı savunduğumdan değil ancak insana yönelik böyle yoğun hizmet sektöründe aldıkları maaş da tatmin edici değilse ve çoğunluğu herşeye itiraz eden bir müşteri yoğunluğu varsa bu tutum ortaya çıkıyor. Şahsen her alışveriş yaptığım görevliye ve kasiyere güleryüz ve teşekkür etmeye çalışıyorum, gerçekten zor işleri.

Ben sadece aylık alışveriş için gidiyorum. Toptan alım yaptığım için yaktığım benzine değiyor ayrıca her aradığımızı da bulabiliyoruz.

• Takip

• Gimatgross şubatın başında açılacakmış orada güvenliğe sormuştum tabi yetiştirebilirse açılışı o zamana.açılış diye belki indirim olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Gimatgross şubatın başında açılacakmış orada güvenliğe sormuştum tabi yetiştirebilirse açılışı o zamana.açılış diye belki indirim olabilir

orası acaip büyük. herhalde şimdiye kadar o kadar büyük bir yer görmedim ben market olarak. sanırım çok ortaklı bir girişim. bi sürü kişi malını satacak gibi bişi okumuştum. bakalım göreceğiz nasıl bi yer olacağını
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Onu da sordum tek başına bir yer olacakmış marketleri bir çatı altında toplamayacakmış. Nevgross un marketlerden hiçbir farkı kalmadı bir de bura ucuz olursa buradan yaparım bundan sonra alışverişi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.