Şimdi Ara

Ankara FORUM AVM'de sinema (pink) ücreti 8 tl (Salon Resimleri Eklendi)... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
91.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zam gelmiş herhalde 6 tl olmuş ama bu okuduklarımdan sonra 3 tl olsa anca giderim gibi geliyor iki tl daha ver ankamallde seyret :)
  • arkadaşlar bence bıraz abartılmış yorumlar
    makül fiyata sinemaya gidiyoruz tabıkı 4 dörtlük olmuyacak.
  • Salonları küçük belki ama malltepe park da 6 lira...ayrıca merkezi ve hiç değilse insan üşümüyor...
  • la bu kızılaydan forum ankaraya giden otobüs tam olarak neresinden kalkıo kızılayın ? bide nerede bırakıo önündemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilsimonline

katılıyorum arkadaşa , eğer paranız varsa o gecekondu dediğiniz yerden (ben çevresinde pek göremedimde) ovacıkdan yani paranız yettiği kadar arsa alın, birdahaki seçimlere kadar oranın imar planı değişip oraya yüksek bloklar yapıldığında aklınıza gelir burada yazdıklarım :)

o kadar buyuk yer 4 tane gecekondu ıcın yapılmadı adamlar 10-20 sene sonrasının ımar planlarını arastırıyor.ovacıkda koca koca bınalar yukselecek yakında.ben kecıorendeyım hafta sonları gıdıyorum bazen fıyatları uygun gıyım ozellıkle .a cıty gıbı fılan dandıkten outlet deıl bence tafsıye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAY-LAN

quote:

Orijinalden alıntı: tilsimonline

katılıyorum arkadaşa , eğer paranız varsa o gecekondu dediğiniz yerden (ben çevresinde pek göremedimde) ovacıkdan yani paranız yettiği kadar arsa alın, birdahaki seçimlere kadar oranın imar planı değişip oraya yüksek bloklar yapıldığında aklınıza gelir burada yazdıklarım :)

o kadar buyuk yer 4 tane gecekondu ıcın yapılmadı adamlar 10-20 sene sonrasının ımar planlarını arastırıyor.ovacıkda koca koca bınalar yukselecek yakında.ben kecıorendeyım hafta sonları gıdıyorum bazen fıyatları uygun gıyım ozellıkle .a cıty gıbı fılan dandıkten outlet deıl bence tafsıye ederım

AVM ye diğeceğim yok (sineması hariç) ama bulunduğu mahalleden bir cacık olmaz

• Beş sene sonra ordakiler seni beni beğenmez olur,
    Ben antaresin üstünde oturuyorum daha düne kadar çöplüktü orası iki senede beş adet gökdelen dikilecek, ikisi dikildi ,650 milyarlık daire satmaya başladılar; ağzımız açık kaldı Antarese açılış yapan firmaların yönetici ve eleman kadrosu benim mahalleye akın etti, emlaklar 20 şer kaat durduğu yerde arttı, kiraları hiç sormayın, emlakçılar bayram etti yani sonuç o beğenmediğiniz yerlerin hesabı kitabı alış verişi çoktan yapılmıştır. Bize de arada bir gezmek düşüyor...
    Yalnız forum sinemadan şikayetçi arkadaşların şikayetlerini müdüriyete bildirmeleri (ses vs konusunda) kesinlikle sonuç alınacak bir olasılık olaracaktır...Sonuçta ses izalasyonu zor birşey değil ...Forumun otoparkı cumartesi pazar full dolu oluyor zor yer bulunuyor....

• recep amcayı seyrettım dün
    salon doluydu
  • bugn romantik komedi filmine gittim görüşlerimmm

eksileri
    -personelleri çok itici çok abaza müşteriye saygı yok
    -ses sistemi berbat evimdeki 2+1 daha iyi
    -yandaki salondan aşırı derecede ses geliyorr sanki başka film izliyosn
    -perde fena değil ama yeterli değil
    -son olarakta salon çok soğuktu,izlerken elim ayağım buz kesti

artılar
    -ucuz fiyat
    -iki kişilik koltukları ( sewgiliyle arkadaşla gitmek için ideal)

çok zorunda kalmadıkca asla bidaha gitmem ;)
  • bende gittim dün d&r alışverişinde verilen biletlerle donduk tek kelimeyler zaten sinemanın olduğu bölüme geçince soğuk esiyor koltuklar şimdiden eskimiş yerlerinden çıkmış çalışanlar zaten tınnn valla eziyet gibi 6 tl bile fazla ancak beleşe gidilir
  • Tam gidiyordum bugün, dedim ki güzel forumumuzda vardı bununla ilgili başlık, bakalım son haberler nedir?
    Zamanında gitmiştim, biraz serinceydi ama salon dolu diye demek ki ben hissetmemiştim aşırı soğuğu. Duydum haberleri hemen vazgeçtim. Donanımhabere ve haber veren arkadaşlara duacıyım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

bende gittim dün d&r alışverişinde verilen biletlerle donduk tek kelimeyler zaten sinemanın olduğu bölüme geçince soğuk esiyor koltuklar şimdiden eskimiş yerlerinden çıkmış çalışanlar zaten tınnn valla eziyet gibi 6 tl bile fazla ancak beleşe gidilir

Salı günleri kamu personeli ile öğrencilere beleş yazıyordu dün gördüğüm kadarı ile :)
  • geçen gün titanların savaşını izledimm yeni görüşlerim

personeller değişmiş biraz daha güleryüzlü geldi..
    fiyatlar gerçekten uygun..salı günü kamu personeline ve üniversite öğrencilerine bedawa..10tllk alışverişlerde bedawa..ve ilginçtirki bide gençtütkcell kampanyası war yani 2 kişi gidince 3 tlye denk geliyor..birde menülerde görmek mümkün örnek olarak pizza + cola + bilet 7 tl flndı yanlş hatırlamıyorsam...10-15 tl parayla hem karın doyar hem film izlenr hemde yol paralrı karşılanır en büyük artısı bu bence
    hala soğukluk dewam ediyr..salonda 15 kişi fln olmasına rağmen ginede ısıtmıyorlar..nie anlamış değilim..
    hala ses problerim üst sewiyede filmi izlerken arkadan başka sesler geliyor ve ses kalitesi çok zayıf..

benm görüşlerm bunlar salona ve tasarıma diyeceğim bişey yok çok şık rahat ve perde gayet güzel..şu ısıtma ve ses problemlerini çözerlerse ki en büyük problem..bence aktif katılımı yüksek bir sinema göreceğiz...

edit= bazı arkadaşlar ulaşım nasl diye soruyor...aşağı eğlence göbekten 20dkya bir fln forum ankaraya giden dolmuşlar geliyor ve fiyatı öğrencilere sadece 1tl bilginiz olsn...dönüştede aynı dolmşlarla gelebilir veya saat 15-16 da fln kalkan forum ankaranın kendi servisleriyle bedawada gelebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkani06 -- 10 Nisan 2010; 12:09:42 >

• salı günü kamu personeline ve üniversite öğrencilerine bedava olan kampanyadan yararlanıp
    gitme fırsatım oldu,

izlenim olarak hava cok soğuk olmadığın ısı sıcaklığı normaldi,
    diğer salonlardan sesler azda olsa karışma durumu var.

koltuklar geniş rahat fakat biraz orta ve ön sıralardaysanız kafanısı yasladığız yer rahatsız,
    boyun ağrısı film boyunca kendini hissetdiriyor, başınız biraz önde kalıyor gibi oluyor perde
    biraz yukarda kalıyor , başlık kısmını tutup arkaya doğruda çıkartabiliyorsunuz ama ginede tam ayar olmuyor.
    tabii orta ve daha aşagı koltuklardasınız.
  • :) tüm olumsuz yanlarına rağmen güzel bir haber:)) HER SALI KAMU PERSONELİNE VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SİNEMA BEDAVA :))
  • şimdide emeklilere ve bayanlara beleş
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

şimdide emeklilere ve bayanlara beleş

kamu ve öğrencilere devam ediyor mu?
  • bilmiyomki acaba paralı girişler kaç para oldu bide içeri sovukmu yine geçen kış buz gibiydi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.