Şimdi Ara

Ankara FORUM AVM'de sinema (pink) ücreti 8 tl (Salon Resimleri Eklendi)... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
91.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fatih cim belli ki yaşın daha ufak; sen biraz büyüdükten ve bu hükumet gittikten sonra konuşalım bu hususu.
    Yoksa ergenekoncu diye alırlar

olay gelir, hippiilik vs. değil

quote:

Orijinalden alıntı: fatih.089

quote:

Orijinalden alıntı: ciko44
    Anlayan anladı

Yazmayayım dedim ama bu son mesajınla yazmak durumunda bıraktın beni.

Arkadaşım Ankamall ya da ne bileyim Cepa, Armada'da da apaçi dolu , kalkıpta AVM'yi genelleyen var mı?
    Hem belki sen de apaçisindir. AVM'ye göre sınıflandırma yapılması çok ama çok komik.

Sanki İstanbul Kanyon AVM çocuğuymuş gibi davranmayı bırakalım lütfen!

@Salvodor_07
    Ne anlatmak istedin , mesajın nedir merak ettim ama göremedim.

Bugün Nefes filmine giden arkadaşımla demin msnde görüştük. Tavsiye eden ben olunca, bana iyi bir sövdü.
    Salonda çok eksiklik varmış hala. Ben ona demiştim telefonları bile bağlanmamış diye :D

Eksileri:
    - Salonun ısıtma sistemi çalışmıyormuş. Donmuşlar film esnasında.
    - Koltuk harfleri ve numaraları daha yapılmamış, isteyen istediği yere otuyormuş. EGO sistemi yani.
    - Ses yalıtımı çok iyi değilmiş sanırım diğer salondaki seslerle birbirine karışıyormuş. Yalnız Nefes filminde sesler çok kötüydü bir şey anlamadık diyor fakat AFM'de de aynıydı durum. O filmden kaynaklı bir sıkıntı . Salondan değil yani.

Artıları:
    - Fiyatı çok iyi.
    - Salonları daha yeni ve temiz.
    - SIFIR REKLAM ile küt diye filme girmesi ve çıkması. Cinebonus ve AFM'lerde ki 30-35 dk reklamları düşününce çok iyi.

Sanırım daha doğru düzgün çalışan olmadığından, ortalıkta ne doğru düzgün bilet kesen varmış, ne kontrol eden!

• GÜNCEELL
  • Fiyat güzel gerçekten ama metroyla gidilememesi kötü.
    Ankamall de halk gününde izlemek yine en iyi seçenek benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

forum avm, dağın başında bir yerde, çevresi gecekondu bölgesi, fakat,o gecekondu bölgesinden giden tek tük kişidir oraya,haftasonları özellikle otoparkında yer yok,yani avm gezmesini seven belli bir gelir seviyesindeki insanlar gidiyor yine oraya..ilginç olan ise o dağın başına o kadar müşteri çekilebilmesi,asıl konu budur..

eğerki halk tipine göre değerlendirme yapılacaksa bakınız, karumun durumuna,sinek avlıyolarlar tek tek kapanıyor dükkanlar,nerde kaldı sosyetik karumcular

katılıyorum arkadaşa , eğer paranız varsa o gecekondu dediğiniz yerden (ben çevresinde pek göremedimde) ovacıkdan yani paranız yettiği kadar arsa alın, birdahaki seçimlere kadar oranın imar planı değişip oraya yüksek bloklar yapıldığında aklınıza gelir burada yazdıklarım :)

• Sinemanın zaten 5tl olması gerekirken, bir çok yerde 10 hatta 12tl bilet kesiyorlar... aslında durumu enayi gibi kabullenmesek, bir süre gitmesek ki ben gittiğim zamanları uygun fiyatlar günlerde gitmeye çalışıyorum zaten normale iner...

Sinema salonu işletenlerin 3 kişi gelsin ama paralı olsun zihiyetinin içine tüküreyim... Gerçi bu sadece bunlarda değil şu anda Ankara da ve diğer illerde yaşayan kişilerde bilir, yiyecek içecek işletmelerindede (lokanta pastane kafe vs gavur isimlendirmeleri yapılan yerlerdede) fiyatları tavana vurdurup sonrada neden kimse gelmiyor, nerede bu hlk demenin anlamı yok... İki laf edince aman efendim zarardayız vs oluyor... Hiç bir lokantanın siz istemeden fiş verdiğini gördünüz mü?

Neyse halk enayi oldukca sırta binen çok olur diyorum, bindirmek isteyende bindirsin diyorum artık...
  • bu gün tekrardan forum avm ye gitme fırsatı oldu

sinema salonu 3 ten 5 çıkmış arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

bu gün tekrardan forum avm ye gitme fırsatı oldu

Fiyat hala aynı mı? hangi filmler var?
  • şentepenin halkı geliyor genelde oraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

bu gün tekrardan forum avm ye gitme fırsatı oldu

Fiyat hala aynı mı? hangi filmler var?

halen aynı

nefes
    okul
    kolpaçino
    kanal-i-zasyon
    aşk geliyorum demez
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

şentepenin halkı geliyor genelde oraya

yürüyerekmi?
    yoksa 25-30bin tl lik arabalarıylamı?
    80-100 bin tllik cipleriylemi?

en fazla 2tl vererek ve tek dolmuşla ankamalla geliyor olmasınlar?
  • armada haftaiçi 8 tl sinemaları genelde boş oluyor tavsiye ederim, haftasonu 10 olabilir tam hatırlamıyorum genelde haftaiçi giderim sinemaya
  • 2012de gelmiş bazıları saçmalıyo oraya gitmek için şukadar şukadar benzin filan die onlara yanıtım ulusdan 261,262,263,268 türleri olan ego(kartlı) otobüslerine binmeleri 45 dk den yararlanınca 2,20TL ye patlıyo gidiş dönüş :) cinema pink güzel ama geçen hafta ısı ve ses sistemlerinde sorun olduğu için hem fazla zevk alamadım hemde biraz üşüdüm :)
  • salvador cevap için teşekkür ettim..

ben de gittim dün akşam. gerçekten 0 km araba gibi kokuyor içerisi.. biraz da soğuktu. iki kişilik koltuklardan da gördüm, güzelmiş. ama güzel. dar değil en azından. 5 lira da iyi fiyat.
  • hafta içi sinemalar bos salonda 4 kişi izledik filmi arada da kaçtık diğer filmden sesler geliyor soğuk daha tadilat var ve ses sistemi güzel değil. ilerde düzelir umarim.
  • Çok mu soğuk ya, o zaman bedava olsa izlenmez şu kış günü, yaptıklarıda ayıp yani, şikayet etmek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bilge_ -- 16 Kasım 2009; 10:38:36 >
  • açık olan salon saysı 7 olmuş arkadaşlar.
  • Beyler hangi filmler var? İnternet adresi varsa söyler misiniz? 2012 geldiyse gidebilirim.
  • Az önce 2012 iyi izledim.Salonda yaklaşık 10 kişi vardı.En büyük problem soğuk.Bileti verirken uyarıda (soğukla ilgili )bulunuyorlar.
    5 farklı film var.Hatırladıklarım ,Nefes ve Okan bayülgenin filmi.Telefon numaraları çalışıyor.Sanırım daha önce verilen numara yanlış.
    578 00 22 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
    Yalnız 2012 deki görüntüler olağanüstü.
  • Arkadaşlar sakın ama SAKIN. Bu sinemaya gitmeyin.. En azından sinema tamamen bitene kadar GİTMEYİN!
    Bakın şiddetle uyarıyorum gitmeyin diye.. Çünkü ben öyle bir hataya düştüm.Fiyatından da değil oradaydım.Gireyim dedim... Ovacığın soğuğunu kemiklerimde hissettim. İnanılmaz bir soğuk vardı.
    Derme çatma bir salon.Tavan bildiğiniz sacdı.Hiç bir yalıtım ısıtma unsuru yoktu.Bildiğiniz ağzımdan buhar çıka çıka izledim.
    Ayrıca ses sistemi berbat ötesi. Sesler boğuluyor ve centerdan gelen sesler anlaşılmıyor.
    Ses dengesi beter.
    Işıkları söndürmüyorlar, ışık açık izliyorsunuz.Tüm bunlara katlandınız diyelim, film sürekli 20 cm aşağı 20 cm yukarı titriyor.Sadece yazılar değil film film şeridi tamamen titriyor.Hiç bir şey anlaşılmıyor.Yediğiniz soğukda cabası...
    Bundan sonra isterse 1 TL olsun hiç bir şekilde bu sinemaya gitmeyeceğim...
  • Arkadaşlar ilk mesajlarımdan birinde sizleri uyarmıştım.
    Bende burada okuyup arkadaşıma önermiştim. Filmden gelince msnde arkadaşım da bana sövmüştü.

Gidip görmedim ama bu soğuk olayı nedir?
    Isıtmayı mı çalıştırmıyorlar da ücreti 5 TL yapıyorlar.

Hakkınızı arayın arkadaşlar.
    Şikayet edin direk forum merkezine.

Biliyorsunuz bütün illerdekini tek bir firma yapıyor.
    Haftasonu MM gideceğim o zaman bir bakayım nasıl bir yer açmışlar.

quote:

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattı Hakkında 444 888 9 Alo Forum Danışma Hattı, Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezleri'nin müşteri hizmetlerini telefon aracılığı ile sunmak için hazırladığı alternatif iletişim kanalıdır.

Sunulan Hizmetler ;

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattından 7 gün / 08:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattından yerel ve genel kampanyalar ve etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

444 888 9 Alo Forum Danışma Hattına hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi, talep,öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.