Şimdi Ara

Ankara Fende 53 kişi fullemiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl mezun olan arkadaşımın dediğine göre 53 kişi AYTde full çekmiş. TYTde ise 2 kişi 118 yapmış diğer ilk 50 ise 110-115 arasına yığılmış

Bundan çıkarılacak sonuç AYTnin gerçekten çok kolay olduğudur. TYT zaten eleyici bi sınavdı ondan kimsenn şüphesi yok

2010 geliyor gibi

Edit:ben de 2016 gibi geleceğini düşünüyordum ama malesef her gün daha da 2010a yaklaşıyo beklentim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D542F6122 -- 18 Temmuz 2018; 19:16:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankara fende fullemeyeni dövuyorlar zaten normal bir durum

• 2010 gibi geliyor diyenlerinin ağzını yırtıp boş kafataslarının içine beyin yerleştirmek istiyorum

• HeroTeamm H kullanıcısına yanıt
    +1
  • Abartı gibi geliyor ama çok çalışan ve(ya) çok zeki adamlar için AYTdeki süre ve soru sayısı eleyiciliği oldukça azalttı. Fullenebilir hale getirdi. Gününde olma, şans, dikkat, zihin açıklığı vs. gibi durumlar işin içine girdi iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pileysteysin -- 18 Temmuz 2018; 19:1:30 >
  • büyü bozuldu ve geleneksel konu açıldı dağılabiliriz arkadaşlar
  • Hocam senin istihbaratta ne güçlüymüş her gün yeni bilgilerle bize geliyorsunuz Davşan değil CIA mübarek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Areyouradyo -- 18 Temmuz 2018; 19:3:59 >
  • HeroTeamm H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim eskiden bazı dersleri full yapmak bile derece demekti şimdi önüne gelen bir şeyleri fullemiş. 2016da böyle değildi geriye 2010 kalıyo

• troll olduğunuz hakkında şüphelerim vardı birkaç konuda gördüğüm. Şimdi kesin kanıya vardım
  • Sıradaki ful çeken ilimiz neresi kayseri urfa ankara sırası neresiii

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • axlrose. kullanıcısına yanıt
    Ne trollüğümü gördün hocam

• Küsüratı vereyim de salladığım anlaşılmasın

• 68 tyt 17 ayt yapan adama 200k+ demiştiniz
  • Konu inandırıcı olmasa da, bahsettiğimiz okul Ankara Fen. Türkiye'deki en iyi 2-3 okuldan biri, 0.1'lik yüzdede olan öğrencilerin girdiği bir okul yani, Bayburt'tan felan bahsetmiyoruz bu sonuçlardan bir çıkarım yapamazsın.
  • axlrose. kullanıcısına yanıt
    O sıralamaları pek bilmiyorum herkes 150,130,170 sallıyodu bende ayt çok düşük göründü gözüme o yüzden +200 dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTeamm

2010 gibi geliyor diyenlerinin ağzını yırtıp boş kafataslarının içine beyin yerleştirmek istiyorum
    +1

• Bilmediğiniz bir konu hakkında konuşup hayalleri yıkmak hoş olmamalı..

• Ankara Fende 53 kişi fullemiş
  • hocam ahahhahahahahaha guldum ha baya djjdndnjdnsns

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.