Şimdi Ara

Ankara En Uygun Nissan Usta-Tamirci Tavsiye ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ankarada nissan almera 2002 comfort sedan aracımı yeni aldım bakım için götürebileceğim usta tavsiye edermisiniz fiyatı Uygun olan iyi anlayan işinin ehli insanlar varsa lütfen tanıdığınız yardımlarınızı bekliyorum fiyat olarak uygun ucuz olması lazım bütçem kısıtlı cunku alım satım sigorta ruhsat derken hiç param kalmadı.

• Şaşmaz'da Süleyman Usta var. Kendisi BMS Nissan yetkili servisinin başındaki ustasıydı (Nissan master teknisyen sertifikalı). BMS Hyundai yetkili servisi olarak devam edi,nce yola, kendisi ayrılıp şaşmazda kendi dükkanını açtı. Dükkanın ismi SM Service. Şaşmazda 2573. Sk. No:10/A adresinde yeri.
  • sasmaz da suleyman ustaya 4 yildir bakım icin gidiyordum 1 ay once once bakım sonra triger seti degisimi vs ve debriyaj baskı balata volant degisimi yaptirdim malzemeye disarda orjinal urun satan yerlerin iki kati fiyat istedi disardan kendim aldim geldim kalfayla cıraga isi hallettirmis keçe degisimi yapildi keçeden yag kaciyor sorumluluk kabul etmiyor keçe de sorun varmis aracin vites gecislerinde sorun var oda yine malzemedenmis kendisinde hic suc yok is bilmeyen kalfayla cırakla gunu kurtariyor bu sekilde esnaflik olmaz uzak durun kalfasinin keceyi yerine takamadıgını kabul etmesine ragmen tekrar işcilik ucreti istedi hadi yarıyarıya olsun dedik o zamanda dukkanda bulamadık surekli hastane doktor hikayesi var sanzıman yagı normalde 75.80 olurmus onu bile 80.90 aldirdi arac vites gecislerinde zorlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nissanjuke06 -- 8 Ocak 2018; 1:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nissanjuke06

sasmaz da suleyman ustaya 4 yildir bakım icin gidiyordum 1 ay once once bakım sonra triger seti degisimi vs ve debriyaj baskı balata volant degisimi yaptirdim malzemeye disarda orjinal urun satan yerlerin iki kati fiyat istedi disardan kendim aldim geldim kalfayla cıraga isi hallettirmis keçe degisimi yapildi keçeden yag kaciyor sorumluluk kabul etmiyor keçe de sorun varmis aracin vites gecislerinde sorun var oda yine malzemedenmis kendisinde hic suc yok is bilmeyen kalfayla cırakla gunu kurtariyor bu sekilde esnaflik olmaz uzak durun kalfasinin keceyi yerine takamadıgını kabul etmesine ragmen tekrar işcilik ucreti istedi hadi yarıyarıya olsun dedik o zamanda dukkanda bulamadık surekli hastane doktor hikayesi var sanzıman yagı normalde 75.80 olurmus onu bile 80.90 aldirdi arac vites gecislerinde zorlanıyor

ben arabayı satalı 3 yıl oldu kurtuldum cok sukur cunku masraf cıkardı 1000 tl harcamam gerektıgını soyledı suleyman usta bende verdim gitti bi daha eski ve lpg li arac almicam dedim kendime

• konu hort. Qashqaimin 40000 bakımı geldi ankarada iyi ve ekonomik usta arıyorum. Tavsiyelere açığım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.