Şimdi Ara

ANKARA DİREKSİYON KUTUSU TAMİRİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
101.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direksiyon kutusu bir kez tamir edildikten sonra daha sonraki tamirlerde genellikle randıman vermez. Tamiriyle uğraşmak yerine Ankara'daysan temiz bir çıkma direksiyon kutusu alıp komple değiştirmeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbulur

Direksiyon kutusu bir kez tamir edildikten sonra daha sonraki tamirlerde genellikle randıman vermez. Tamiriyle uğraşmak yerine Ankara'daysan temiz bir çıkma direksiyon kutusu alıp komple değiştirmeni tavsiye ederim.
    Direksiyon kutusu tamiri yapılır. Bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Köroğlu Oto Direksiyon Servisi
    Sincan Sanayi Sit.
    224.Cd No:2/1
    Sincan/ANKARA

hidrolikdireksiyonservisi.org/

Ahmet Şen
    0507 554 32 13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcanix -- 9 Ekim 2016; 18:50:11 >
  • NAKIŞ DİREKSİYON (Nakıs torna)
    DİREKSİYON KUTULARINDA YAĞ KAÇAĞI,TIKIRTI ARIZASI,AĞIRLIK ARIZASI YAPILMAKTADIR.TÜM ÇIKMA ARAÇLARIN DİREKSİYON KUTULARI MEVCUTTUR ELİMİZDE ÇIKMA VE SIFIR OLMAK ÜZERE.
    ELEKTRONİK DİREKSİYON KUTUSU,(EPS),HİDROLİK DİREKSİYON KUTUSU,HİDROLİK POWER (POMPA) ELEKTRONİK POWER (POMPA) TAMİRATLARI YAPILIR.
    TÜM YAPILAN İŞLERDE GARANTİ VERİLMEKTEDİR.
    TÜM YAPILAN TAKMA SÖKME TAMİRAT AYNI İŞ YERİ İÇERİSİNDEDİR.

Mehmet Ali Yazıcı
    -- 05464263406 --
    Sabit ANKARA DİREKSİYON KUTUSU TAMİRİ
    03123940766
    Mustafa Yazıcı
    05465070629

Merkez Sanayi Sitesi 1342 Cadde Eski (539) 43/A YENİMAHALLE ANKARA (İVEDİK ORG.SAN.)

• NAKIŞ DİREKSİYON (Nakıs torna)
    DİREKSİYON KUTULARINDA YAĞ KAÇAĞI,TIKIRTI ARIZASI,AĞIRLIK ARIZASI YAPILMAKTADIR.TÜM ÇIKMA ARAÇLARIN DİREKSİYON KUTULARI MEVCUTTUR ELİMİZDE ÇIKMA VE SIFIR OLMAK ÜZERE.
    ELEKTRONİK DİREKSİYON KUTUSU,(EPS),HİDROLİK DİREKSİYON KUTUSU,HİDROLİK POWER (POMPA) ELEKTRONİK POWER (POMPA) TAMİRATLARI YAPILIR.

Mehmet Ali Yazıcı
    -- 05464263406 --
    Sabit
    03123940766
    Mustafa Yazıcı
    05465070629

Merkez Sanayi Sitesi 1342 Cadde Eski (539) 43/A YENİMAHALLE ANKARA (İVEDİK ORG.SAN.)
  • Bugün foruma bakarak ben de nakış tornaya gittim direksiyonda bosluk vardi. Şener usta çok tatlı bir usta. Başta arızanın kutudan kaynaklandığını düşündük kutuyu tamir ettik ama yukardan da boşluk varmış. Arabanın işi yarına kaldı bakalım yarın detaylari yazarım :)
  • Cuma günü aracı teslim aldım şükür sorun sadece mafsaldaymış sağolsun şener abi çok kibar biri ve dürüst insan. Gittiğinizde her türlü yardımcı oluyorlar ve garanti veriyorlar kazıkçı olduklarına inanmıyorum salı günü tekrar gideceğim. İş yoğunluğundan girme şansım olmadı fakat özellikle benim gibi eski kasa puntosu olanlar için yeni başlık açabilirim boş olduğum zamanda. Eps ile ilgili de bir sürü bilgi edindim.
  • Direksiyon kutusu arızası için gittim Nakış Torna'ya ama keşke hiç gitmeseydim. 3-4 sefer gidip gelmek zorunda kaldım ve bana nereden baksanız 1.500 TL ye mal oldu. Her seferinde tamam diyorlar ama hep aynı sorun devam ediyor. En sonunda direksiyonum cadde ortasında takıldı ve arabayı oracıkta bırakmak zorunda kaldım. Kendileri arayıpta ya seni mağdur ettik, nedir durumun diye dahi sormadılar. Cok efendi insanlar ama mağdur olduğumu söylemek zorundayım. Lütfen bundan sonra yaparım dediğiniz işi yapın ve yapamadığınız işi ya başkasına yaptırın ya da insanları mağdur etmeyin! Cok uğrastırdı araba beni ama gene de hakkımı helal ediyorum.

LÜTFEN DAHA DİKKATLİ VE DAHA ÖZENLİ OLUNUZ.
  • 2008 yılından beri direksiyon kutu pompa tamiri yapmaktayız, gelişen teknolojiden her dönemde faydalanmayı bildik ve faydalanmaya devam ediyoruz, hidrolik direksiyon sistemlerinde olduğu gibi elektronik direksiyon sistemlerininde tamiri olmaktadır, elektrikli direksiyon kutusu ve elektrikli direksiyon pompası tamiri yapmaktayız, stoklarımızda çıkma ürünler bulunmaktadır.

iletişime geçin.http://www.merayhidrolik.com

https://www.facebook.com/direksiyoncu/
    05327255054
    05394714704
    02642419481

facebook sayfamızdan ve web sitemizden detaylı fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert Karapınar -- 24 Kasım 2017; 13:12:30 >

• NAKIŞ TORNA - ŞENER USTA

ARACIMI SAAT 17:00 GİBİ GÖTÜRDÜM ARIZA TESPİTİ VE FİYAT İÇİN ŞENER USTAYI BULDUM VE GERÇEKTEN ANLATILDIĞI GİBİ BU İŞİN DUAYENLERİ BAKTILAR VE DİREKSİYONDA BOŞLUK OLDUĞUNU VE TAMİR OLMASI GEREKTİĞİ SÖYLEDİLER ASLINDA BEN YAPTIRMAK İÇİN GİTMEMİŞTİM( NAKİT AÇISINDAN )KREDİ KARTINA TAKSİT OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ USTA 3 SAATTE BİTTİ VE MEMNUNUM TAVSİYE EDERİM .
    3 SAATTE YAPILAN VE FİYAT (SADECE İŞCİLİK)
    DİREKSİYON KUTUSU TAMİRİ 500 TL
    ÖN AMORTİSÖR TAKOZ VE BİLYALARI 100 TL
    ÖN TEKER PORYA BİLYALARI 50 TL
    TOTAL : 650TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot106

NAKIŞ TORNA - ŞENER USTA

ARACIMI SAAT 17:00 GİBİ GÖTÜRDÜM ARIZA TESPİTİ VE FİYAT İÇİN ŞENER USTAYI BULDUM VE GERÇEKTEN ANLATILDIĞI GİBİ BU İŞİN DUAYENLERİ BAKTILAR VE DİREKSİYONDA BOŞLUK OLDUĞUNU VE TAMİR OLMASI GEREKTİĞİ SÖYLEDİLER ASLINDA BEN YAPTIRMAK İÇİN GİTMEMİŞTİM( NAKİT AÇISINDAN )KREDİ KARTINA TAKSİT OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ USTA 3 SAATTE BİTTİ VE MEMNUNUM TAVSİYE EDERİM .
    3 SAATTE YAPILAN VE FİYAT (SADECE İŞCİLİK)
    DİREKSİYON KUTUSU TAMİRİ 500 TL
    ÖN AMORTİSÖR TAKOZ VE BİLYALARI 100 TL
    ÖN TEKER PORYA BİLYALARI 50 TL
    TOTAL : 650TL

Kesinlikle gitmeyin. Arabada ne olursa olsun direksiyon kutusu diye sökerler 400 500 paranızı alıp çarparlar 2 gün sonra git tanimamazliktan gelirler

• quote:

Orijinalden alıntı: nksdrks06

NAKIŞ DİREKSİYON (Nakıs torna)

Mehmet Ali Yazıcı
    -- 05464263406 --
    Sabit
    03123940766
    Mustafa Yazıcı
    05465070629

Kesinlikle gitmeyin. Arabada ne olursa olsun direksiyon kutusu diye sökerler 400 500 paranızı alıp çarparlar 2 gün sonra git tanimamazliktan gelirler

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimedo

burada öğrendiğim nakış torna'ya gittim.
    Şener Usta ile tanıştım.
    her zaman arabamı götürdüğüm motorcu ustamın "bişeyi yok" dediği direksiyonun arızasını tesbit etti ve tamirini de yaptı.
    araba citroen xsara-2.
    herşey dahil bana 350 TL'ye maloldu.
    +20 TL rot balans.
    helal hoş olsun.

ankara ivedik org sanayi 30. cadde 539/43

NAKIŞ TORNA

Şener YAZICI
    0.533.742.22.73

• quote:

Orijinalden alıntı: bay mağdur

Direksiyon kutusu arızası için gittim Nakış Torna'ya ama keşke hiç gitmeseydim. 3-4 sefer gidip gelmek zorunda kaldım ve bana nereden baksanız 1.500 TL ye mal oldu. Her seferinde tamam diyorlar ama hep aynı sorun devam ediyor. En sonunda direksiyonum cadde ortasında takıldı ve arabayı oracıkta bırakmak zorunda kaldım. Kendileri arayıpta ya seni mağdur ettik, nedir durumun diye dahi sormadılar. Cok efendi insanlar ama mağdur olduğumu söylemek zorundayım. Lütfen bundan sonra yaparım dediğiniz işi yapın ve yapamadığınız işi ya başkasına yaptırın ya da insanları mağdur etmeyin! Cok uğrastırdı araba beni ama gene de hakkımı helal ediyorum.

LÜTFEN DAHA DİKKATLİ VE DAHA ÖZENLİ OLUNUZ.

• Aracım Opel Meriva 2004. Aynı kronik direksiyon tikirtisi bende de oldu.

Ankara NAKIŞ OTO ya götürüp torna yaptırdık. 500₺ tuttu. Aradan 4000km gecti. Sorun tekrar etti. Bilginize.

Keşke, keşke uygun bir fiyata sunsalardi da servisten sıfır parça alsaydık. Hem sıfır hem revizeli ürün olurdu. Yoksa bu dert insanı arabadan soğutur.
  • Arkadaşlar aracımızın direksiyonundaki boşluk ve yağ kaçağı için kayseride direksiyon tamircisine götürdük,tamir yaptılar ve tamam dediler 800 tl para verdik ardından 1 hafta geçmeden eskisinden çok yağ akıtmaya başladı garantili olduğunu söyleyip tekrar yaptılar bu kez 2 hafta sonra tekrar yağ kaçırma başladı tekrar getir yapalım dediler sövecektim ama terbiyem musade etmedi,sıfırını 650 tl verip aldım şerefsizler 800 tl paramı yediler,size tavsiyem sıfır alıp taktırın sonra çok pişman olursunuz tamir düzen tutmuyor,garanti verdiklerine inanmayın,sanayiyi yol yapıyorsunuz.
  • Arkadaşlar merhaba, Ankara'da uzun zamandır direksiyon kutusu tamiri için araştırma yapıyordum birçok yere giderek bire bir görüşüp sorunum hakkında bilgi ve fiyat aldım ancak hiç olumlu sıcak yer bulamamıştım ki kafamdan geçen sıfır almaktı yaptırma masrafı edene kadar. Tesadüfen googleden arama yaparken Kılıç kardeşler direksiyon servisi diye bi siteye girdim aradım telefonda ön görüşme yaparak yerlerine gittim ertesi günü ilgileri ve alakaları oldukça iyiydi ön teshis kontrol için hiç ödeme talep etmeden aracımı teshis ettiler sorunun asıl kaynaklanan yerini bularak durumu söylediler fiyat olarakta uygundu garantide verdiler ve yaklaşık 6 aydır hiç sorun yaşamıyorum. Kısacası Temiz işçilik yapıyorlar ve öncelikleri PARA değil işin kesin ve hızlı çözülmesi. Sanayideki diğer esnaflara göre fiyatları oldukça uygun. İşlerine olan saygı, sevgi ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim Ankara Direksiyon Tamirine. kesinlikle tavsiye ederim güven ve sağlamlık konusunda. sürekli servis değiştirmek yerine tek servisle daima çalışmak en iyisidir. Tüm Araç Markalarına Direksiyon Tamir Hizmeti Veriyorlar. Telefonları; 03122780553 GSM: 0 536 778 13 23 - 0 532 591 06 68 Bahçekapı Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi Şaşmaz Oto San. Sit. 2551 Cadde 2537 Sokak, Şaşmaz Blv. No: 16, 06105 Etimesgut/Ankarahttps://www.kilickardeslerdireksiyonservisi.comWeb Siteleri ANKARA DİREKSİYON KUTUSU TAMİRİ [simage]https://store.donanimhaber.com/2f/d6/87/2fd6875ba29acbcad0a5916658fda458.jpg [/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: yazici06

ankara ivedik org sanayi 30. cadde 539/43 direksiyon tamiri yapılır uygun fiyata..

NAKİŞ TORNA

Şener YAZICI iletişim 0.533.742.22.73

Murat ŞİMŞEK iletişim 0.536.736.60.44

Benn 25 yıldır bu isi yapıyorum dıreksıyon tamırı freze dısk tornasıdır fakat bu ısı tam anlamıyla yamak ıcın ustalık ıstyen bı ıstır tecrube ısteyen bı ıstır bazıları yapıyo 300.400 tl pra verıyo bıdaha preblem oluyo en saglıklısı bı kere yapıp tam yapmaktır ısın en dogrusu arayan olursa bılgı verılır gorusulur ..
    Slm usta Reno captur sol ayağımın altında aracın direksiyonunu sağa sola çevirdiğinde tıkır tıkır yapıyor sıkıntı direksiyon kutusumu?
  • nksdrks06 N kullanıcısına yanıt

Direksiyon tamiri için gittim. Kutunun değişmesi gerektiğini söylediler. Kendi kutularına işçilikle birlikte 4000₺ fiyat verdiler. Kutuyu kendim götürsem 400₺ işçilik alacaklarıni söylediler. Çıkmacidan kendim direksiyon kutusu buldum. 2000₺ ye. Kutuyu almadan cikmaci kontrol etti ve sağlam olduğunu söyledi. Kutuyu getirdim nakış direksiyona. Kutuyu taktılar ve kutu arızalı dediler. Kutuyu cikmaciya tekrar götürdüm. Kutu gözümün önünde bağladılar ve sağlam olduğunu gördüm. Meğer nakış direksiyondaki vatandaşlar kendi elindeki kutuyu bize kaktirmak icin bir jaki bağlamadan bırakıyorlarmis. Bütün jaklari taktigimizda kutunun sağlam olduğunu gördük. Gitmeden iki kez düşünün.

• proserkertel P kullanıcısına yanıt

Direksiyon tamiri için gittim. Kutunun değişmesi gerektiğini söylediler. Kendi kutularına işçilikle birlikte 4000₺ fiyat verdiler. Kutuyu kendim götürsem 400₺ işçilik alacaklarıni söylediler. Çıkmacidan kendim direksiyon kutusu buldum. 2000₺ ye. Kutuyu almadan cikmaci kontrol etti ve sağlam olduğunu söyledi. Kutuyu getirdim nakış direksiyona. Kutuyu taktılar ve kutu arızalı dediler. Kutuyu cikmaciya tekrar götürdüm. Kutu gözümün önünde bağladılar ve sağlam olduğunu gördüm. Meğer nakış direksiyondaki vatandaşlar kendi elindeki kutuyu bize kaktirmak icin bir jaki bağlamadan bırakıyorlarmis. Bütün jaklari taktigimizda kutunun sağlam olduğunu gördük. Gitmeden iki kez düşünün.

• bay mağdur B kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.