Şimdi Ara

Ankara Dijital Foto Baskı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
14.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler ankara içi dijital fotoğraflarımızı uygun fiyata bastırabilieceğimiz yerler hakkında bilgisi olan var mı?
    Ben bir kaç fotoğrafçıyı gezdim iki çeşit fotoğraf kağıdından bahsediligyor
    1.Kodak Rolay 10*15 için 0,25ytl
    2.Kodak Endura 10,15 için 017 ytl fiyat istendi bu iki kağıt arasında ne gibi bir fark var bilen var mı? Bir fotoğrafçı bana enduranın profesyonel kağıt olduğunu amatör çekimlere olmayacağını dahaa fazla hata veerdiğini söyledi aslı varmıdır?Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: adase

İyi günler ankara içi dijital fotoğraflarımızı uygun fiyata bastırabilieceğimiz yerler hakkında bilgisi olan var mı?
    Ben bir kaç fotoğrafçıyı gezdim iki çeşit fotoğraf kağıdından bahsediligyor
    1.Kodak Rolay 10*15 için 0,25ytl
    2.Kodak Endura 10,15 için 017 ytl fiyat istendi bu iki kağıt arasında ne gibi bir fark var bilen var mı? Bir fotoğrafçı bana enduranın profesyonel kağıt olduğunu amatör çekimlere olmayacağını dahaa fazla hata veerdiğini söyledi aslı varmıdır?Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Arkadaşım rolay ve endura farkını bilmiyorum ama kızılay- nergis sokaktaki best colorun kağıt kalitesini beğeniyorum ben. kağıt biraz daha kalın diyebilirim. ankara dışında yaşarken, bulunduğum ilde kağıt kalitesini beğenmediğim için yıllık izinlerde ankara'da buradan baskı alıyordum. tonlamalarda da biraz oynama yapıp veriyolar. yaklaşık 10 yıldır hep ordan baskı alıyorum. fiyat 0,25 ytl...

media markt'ta 10 kuruşa baskı yapıldığını yazmıştı biri ama kalitesine bakmak lazım.

• şu media markt olayınıda öğrenmek lazım söyleidğniz gibi olmadı 5 adet fotoğraf çekip 3ünde de deneme amaçlı bastıracam uygun bir zamanda adet çok olunca 0.05 lira bile farkedio 600 e yakın foto bastırmayı düşnüom:) ilginiz için teşekkürler
  • ben ykm nın arka sokağındakı tripoddan alıyorum prof baskıları gayet iyi baskıalrı ama 10-15 te nasıllar bilmiyorum ben hep buyuk boy çıkartıyordu. aile fotografları gibi fotograflarıda evımın yakınındakı copy center larda bastırıyorum a4 baskıyı 30-40 kuruşa basıyorlardı, a4 te 4 tane stndart fotograf alır.size tavsiyem anı fotografıysa copy centerlardı yoska 600 tane fotografa bir servet odemek lazım gelir malum..

quote:

şu media markt olayınıda öğrenmek lazım söyleidğniz gibi olmadı 5 adet fotoğraf çekip 3ünde de deneme amaçlı bastıracam uygun bir zamanda adet çok olunca 0.05 lira bile farkedio 600 e yakın foto bastırmayı düşnüom:) ilginiz için teşekkürler
  • eskiden kızılay metronun içerisinde bir yer vardı adını hatırlamıyorum ama güzel baskı ve fiyatı vardı...
  • Ben geçici olarak taşra bir ildeyim bana tanesine 500 ykr fiyat verdi fotoğrafçının biri o zaman 1500 resim var basılacak fotoğraf makinasını da bırakmak lâzım demiştim de gülüşmeler olmuştu...Arkadaşların bazıları 10 kuruştan bahsediyorlar ama MediaMarkt mıdır değilmidir bilemem?
  • hocam henüz 10 kuruş fiyat alamadım metrodaki yer 25 kuruş , tripoda da gittim 20 ila 19 kurul fiyat aldım bir paralel sokakta duygu fotoğrafçılıkta en az 200 adet foto getirmek şartı ile 18 kuruş fiyat aldım kağıtlar kodak royal bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adase -- 29 Ağustos 2008; 21:53:12 >
  • gerçi pmden de yazdım ama buraya taşımak daha ii sanırım @sugarboy hocam eğer ankaraya gelebilme imkanınız yok ise fotoları bana dvd de ulaştırırsanız size fotoları basabilirim 1500 foto derken ciddimisiniz :)
  • 1500 foto mu @Alperkon yazmış onu :)

quote:

gerçi pmden de yazdım ama buraya taşımak daha ii sanırım @sugarboy hocam eğer ankaraya gelebilme imkanınız yok ise fotoları bana dvd de ulaştırırsanız size fotoları basabilirim 1500 foto derken ciddimisiniz :)
  • Adase arkadaş PM attım görüşelim!!!
  • Adase arkadaş baskı fiyatı konusunda var mı yeni bir gelişme?
  • yolladığım yerelr dışoında yok hocam valla media markt olayınıda yakın ibr arkadaş bkasada yazsa keşke
  • fotoğraf baskı siparişlerinizi www.fotvi.com'dan verebilirsiniz arkadaşlar.
    ben birkaç kez kullandım bu siteyi. internet üzerinde çok araştırma yaptım.
    bulabildiğim en ucuz fotoğraf baskı fiyatları buradaydı. ayrıca baskıları da gayet kaliteli.

yeni üye olanlara da 25 adet fotoğraf baskı hediye ediyorlar.
    benden söylemesi...

• 2,5 sene sonra konuyu tekrar canlandırsam bir cevap alabilir miyim acaba?
  • Yyl: 2014
    Yer: Ankara

Varmy fiyat konusunda bilgisi olan? Avm'nin birinde bir ma?azada otomatik makineden dijital basky için 10*15 ebadyna 0,49TL isteniyor. ?ayet 0,25TL altynda bir rakam bulursam çok resim bastyryrym.
    Bilgisi olanlara ?ükran ederim.
  • Bir de ben hortlatayım konuyu. Nereyi tavsiye edebilirsiniz? Yarın çıkartmam gerekiyor yaklaşık 20 fotoğraf.
  • Ceteris Paribus kullanıcısına yanıt
    Kardeşim şu an ben de arıyorum bulabilirsen bana da söyler misin? Ben de 20 kadar çıkarıcam
  • Bende arıyorum hocam. Düzgün bir yer bulursanız haber edin.

Magnet yapan yer var mıdır acep?
  • Merhabalar, Ankara için uygun yer var mı acaba soru soran var ama cevap veren olmamış hiç.
  • bi de ben hortlatiyim acaba var mi ankarada ucuz ve kaliteli foto baski cikarabilcegimiz yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.