Şimdi Ara

ANKARA'DAN SATILIK (PSP 3004) Fiyat düştü.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver1978 -- 19 Mart 2012; 10:52:47 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: silver1978

Arkdaşlar lütfen çok pahalı yok, daha ucuzu var, bu fiyata olurmu vs.... gibi formumuzda kirllik yaratacak mesajları yazmayalım.

Durumunuzu bilmeniz de bir şey tabii. İyi satışlar size.
  • Yazmayacaktım ama ağır tahrik yapmış arkadaş...
    Fantazi olsun diye açılan bir ilan....
  • ersyno

Yazmayacaktım ama ağır tahrik yapmış arkadaş...
    Fantazi olsun diye açılan bir ilan....

-------------------
    fantazi ilanlar nasıl bir şey lütfen bilimsel ve ilimsel olarak açıklarmısınız.
    forumda fantazi ilanlar diye bölüm açıp orda derinlemesine tartışma platformu mu kursak yada imza kampanyası mı yapsak.
    açıklamalarınız ben çok etkiledi çok ama çok teşekkür ederim.

• Etkilendiğin belli zaten .Tebrik ederim seni.Hatadan dönmek de bir erdemdir...Mesajım üstüne fantazinden vazgeçip hemen fiyatı 380'den 290'a indirmişsin ama hala mantık çerçevesinde alınacak rakamlardan çok uzaktasın...
    Daha çoookkk ilanını güncelleyip fiyatı aşağı çekersin.Ya da tok satıcı ayağına yatıp evinde psp'yi misafir etmeye devam edersin...
  • ersyno arkadaşım

elbette fiyat yüksek diye düşürdüm.
    ama herşeyin söylenme üslubu vardır.
    lütfen anlatırmısın psp'm sana ne yaptı bu uslupla yazmaya devam ediyorsunuz ????

ilanım hakkında bu şekilde çok pahalısın yok ilanı çok güncellersin gibi sanki senin malını sana geri kazıklamaya çalışıyormuşum gibi düşünceler ile yazmanızın manasın nedir??

psp'm başımın tacı çok da severek kullandığım bir konsol fakat işden güçden fırsat olmadığından dolayı elimi sürecek vakitim olmadığından satıyorum bari kullanmak isteyen kullansın. Yazık evde kılıfında duruyor.

bak ne güzel rütben çavuş , mesaj sayın 50 yi geçmiş.
    birisine düşüncelerini karşı tarafın her hangi bir şekilde incitmeden söylemenin yolu olan pm (özel mesaj) atmayıda biliyorsundur,
    ilanımı kirletmek niye varsa söyleyeceğiniz pm atın bende ne gerekliyse yaparım.
    benden bu kadar. bundan sonra satış dışında hiçbir yorumu cevaplamıyacağım.
    Umarım bundan sonra başkalarını incitmezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver1978 -- 16 Mart 2012; 9:37:22 >

• İncittiysem kusura bakmayın...
    Ama siz de bence ilan açarken insanları tahrik edecek yazılar yazmak yerine ürününüzün özelliklerini ön plana çıkaran yazılar yazmalısınız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.