Şimdi Ara

Ankara'dan İstanbul'a en ucuz nasıl giderim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Sorum başlıktaki gibi. Bağcılara gideceğim. Google Map'ten baktığımda en üstteki köprüden götürüyor. Normal paralı otoyolu kullansam, akıncılar gişesinden başlayıp Ankaradan, nasıl gidebilirim Bağcılara? Birinci köprüyü mü kullanacağım ikinciyi mi hiç anlamadım. İstanbul trafiğini de bilmiyorum. En kolay nasıl ulaşabilirim?

Bir de paralı yolu kullanmayıp eski yoldan gitsem nasıl olur? Aracımda hgs namına hiç bir şey yok. Yarın yola çıkmam gerekebilir. Kaçak geçebiliyor muyum? Daha sonradan öderim sıkıntı yok. Bariyer falan var mı giriş çıkışlarda? Yoksa direkt geçebiliyor muyuz kaçak şekilde?

Çok teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar gördüğüm üzere istanbul yönünde bolu tünelinde çalışma varmış. Kilometrelerce kuyruk var diye paylaşım yapmışlar. Yarın gideceğimi düşünürsek ücretsiz yolu kullanmam daha mı mantıklı olur? Trafiğe girersem mahvolurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muthisbishi -- 30 Temmuz 2022; 18:36:57 >

• Abanttan çıkarsın eski yola geçersin, kaynaşlıdan tekrar otobana girersin.
    Hgs 15 gün süre içinde alırsan cezası yok.
    İstanbul içini bilemiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam yandex trafiği yükleyin. Waypoint olarak istanbul girişinde tem otoyolundaki gişeleri ve bağcıları ekleyin. Çıkan rotayı takip edin. Trafiğe takılmak istemiyorsanız iş çıkış saatine denk gelmeyin sakın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Plan iptal oldu. Teşekkürler arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.