Şimdi Ara

Ankara'daki ALFA yetkili servis/satış bayisi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
18.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • illaki açılacak bu bu bayi ama inşallah servis konusuna biraz özen gösterirler. . sanki istanbuldaki servislerde daha ayrıntılı aksesuarların takılması söz konusu. . istanbulda yapılmış olan bazı şeyleri üstün otonun servisine sorduğumda yapılmadığını söylemişlerdi hep. .
    quote:

Orijinalden alıntı: CouragePapillon

bir kez daha konuştum, temmuz sonu cevabını tekrar aldım...
  • bir gelisme var mi arkadaslar?
  • Acildi mi arkadaslar goren duyan var mi?
  • + up

Konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Bugün araç hakkında bilgi almak için İzmir i aramak zorunda kaldım Türkiye' nin başkentinde Alfa bayisi yok saçmalığa bakarmısınız
  • 1 aydır temmuz sonu diyorlardı... fıss
  • Ustun oto servise devam ediyomu ben asil onu merak ediyorum
  • Ankara'daki Alfa bayisi kapanalı neredeyse yıl olacak.
  • var mı bir gelişme :S:S ?
  • Ben umudumu yitirdim artik . .
  • Umutsuzluğa gerek yok arkadaşlar, Eskişehir yolunda sadece Alfa yetkili satıcı ve servisi açılmak üzere..Biraz daha sabretmek gerekiyor. Uzun süredir koskoca başkentte bir yetkili satıcının olmaması bence esas ithalatcı olan Koç grubunun ayıbıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Techinn60

Umutsuzluğa gerek yok arkadaşlar, Eskişehir yolunda sadece Alfa yetkili satıcı ve servisi açılmak üzere..Biraz daha sabretmek gerekiyor. Uzun süredir koskoca başkentte bir yetkili satıcının olmaması bence esas ithalatcı olan Koç grubunun ayıbıdır.

o konuda şüphe yok canım. . ayıp ötesi hatta. . bu mudur yani alfa ya verilen önem distribütörü tarafından. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Techinn60

Umutsuzluğa gerek yok arkadaşlar, Eskişehir yolunda sadece Alfa yetkili satıcı ve servisi açılmak üzere..Biraz daha sabretmek gerekiyor. Uzun süredir koskoca başkentte bir yetkili satıcının olmaması bence esas ithalatcı olan Koç grubunun ayıbıdır.

Bu bilgi net-kesin bilgi mi ?

Ağustos ayı içerisinde açılacağı doğru mu ?
  • Bayrama açılmış olacağına dair kuvvetli duyumlar var. Eskişehir yolu Mesa kavşağına gelmeden sağa yukarı doğru mobilyacıların da olduğu bina kompleksine açılacağını biliyorum. Hatta Lancia ve Chrysler de olacak bünyelerinde.
    Tüm Alfistlere müjde diyebilirim.
  • ya bu nasıl bişeydir alfa romeonun nerdeyse heryerde bayisi var ama başkentimiz ankarada 1 senedir ne bayi ne servis var ! sırf bu yüzden gulietta'dan vazgeçmek zorunda kalcam gibi, hiç bi yerdede bi bilgi yok açılcakmı açılmıcakmı , açılcaksa ne zaman açılcak..of arkadaş
  • Servis vardi bikac ay once aslinda kapatmismi ki ustun alfa yi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

Servis vardi bikac ay once aslinda kapatmismi ki ustun alfa yi??

Ya onemli olan benim icin su anda bayi olmasi cunku alfa romeo giulietta almak istiyorum ama iste yok bayi fln
  • ben de bayiyi bekliyorum, 2 aydır araç almayı erteliyorum ha bugün ha yarın bayi açılacak diye. Ama hala ses yok !
  • quote:

Orijinalden alıntı: CouragePapillon

ben de bayiyi bekliyorum, 2 aydır araç almayı erteliyorum ha bugün ha yarın bayi açılacak diye. Ama hala ses yok !

yok abi böle bişi , bende sırf bu yüzden volvo c30 a yöneldim son 1 hafta artık haber geldi geldi gelmedi malesef 1 yıldır istediğim arabayı alamıcam
  • giuliettayı bu şekilde beklerken c30 a da yönelmeyin hocam be. . ben şahsen istanbula gitmeyi veya başka bir ile gitmeyi düşünürdüm alfa için. . ankarada hala açmadılar ama bir de şu yandan bakın aracı satamadıkça ankara yollarında görülme ihtimali de azalıyor eşsizliği pekişiyor yani aracın tabiki tercihi siz ereceksiniz ama giu yla çekeceğiniz ilgiyi c30 la asla toplayamazsınız. . araçların teknik özelliklerini zaten daha iyi bilirsiniz siz volvoyu pek bilmiyorum kıyaslayamayacağım o yüzden. .
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.