Şimdi Ara

Ankara'daki ALFA yetkili servis/satış bayisi (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
18.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: roto

hayır daha açılmadı oyalıyıp duruyorlar,guletta qv alacağım ama param yeterse subaru sti alacağım.yıl sonuna kadar kesin açılacakmış.

Sene sonuna dogru acilirsa saka gibi yani. Bunca zamandir bekliyoruz.
  • 1600 cc üzeri sıfır araçlarda ÖTV ciddi arttı arkadaşlar. 2.000 cc ve üzeri dün 100 bin tl olan araç bugün 125 bin oldu..Şaka gibi:))
  • Allah'tan istediğim araba 1400 motor. Onun bile vergisi çok fazla da artık 1600 ve üstü motorlu araçlara kimse yanaşmaz diye düşünüyorum.
  • gulietta qv alacağım,1750 cc sanırım.vergisi kaçlira olmuştur. ayrıca euroyu arttırırlarmı satın alırken.şuanda 2450 euro 34250 euro.
  • quote:

gulietta qv alacağım,1750 cc sanırım.vergisi kaçlira olmuştur. ayrıca euroyu arttırırlarmı satın alırken.şuanda 2450 euro 34250 euro.

1.6 - 2.0 arasındaki değişim fiyata %12.5 luk bir artış getiriyor . . yani 38000 euroyu geçer heralde. euro kurunu da arabayı teslim aldığın aya göre kuru kaçta sabitledilerse o ayki fiyattan hesaplarlar. .
  • ewt arabayı 38000 yuro yaptılar,zaten pek satmayan alfalar iyce düşecek italya 1-2 yıl sonra kapatır türkiye bayilerini gibime geliyor.alfalar yuroyu ileride düşürebilirmi?
  • quote:

ewt arabayı 38000 yuro yaptılar,zaten pek satmayan alfalar iyce düşecek italya 1-2 yıl sonra kapatır türkiye bayilerini gibime geliyor.alfalar yuroyu ileride düşürebilirmi?

açılmış mı dostum ankaradaki bayi??
  • ankaradaki alfa bayi 1 kasımda açılacak, 15indeki açılış arabalar yetişmediği için yapılamadı.
    ben ordaki elemanı (satış görevlisi) tanıdığım için test sürüşü yapmıştım.
    alfanın sitesini ev arkdaşım yaptığı için gelişmeleri yakından takip ediyorum :)
  • güzel bir haber.ankaranın neresine açılacak satış bayisi.
  • quote:

güzel bir haber.ankaranın neresine açılacak satış bayisi.

Galiba eskisehir yolundaki mesa kavsagina acilacak. . Ama o kavsagin neresine tam bilemiyorum. .
  • ankaraya yeni taşındığım için tam bilemiyorum ama kabaca tarif edeyim.

eskişehir yolu üzerinde olcak bayi, ankara dan eski şehir yoluna çıkıyorsunuz gordionu geçiyorsunuz yolun sağ tarafında araç bayileri var mobilya mağazaları var, opel bayisini geçiyorsunuz, sağ tarafta doğtaş mobilya var hemen onun yanındaki bina, biraz yokuş biyerde oluyor eskişehir yolunun, biraz ilerisinde trafik ışıkları mevcut.
    dilerim anlaşılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

ankaraya yeni taşındığım için tam bilemiyorum ama kabaca tarif edeyim.

eskişehir yolu üzerinde olcak bayi, ankara dan eski şehir yoluna çıkıyorsunuz gordionu geçiyorsunuz yolun sağ tarafında araç bayileri var mobilya mağazaları var, opel bayisini geçiyorsunuz, sağ tarafta doğtaş mobilya var hemen onun yanındaki bina, biraz yokuş biyerde oluyor eskişehir yolunun, biraz ilerisinde trafik ışıkları mevcut.
    dilerim anlaşılmıştır

eğer yanlış hatırlamıyorsam tarif ettiğiniz yerde önceden bir peugeot bayi ve servisi vardı. heralde orası...
  • Düzelteyim izninizle, toyota-akota bayisi vardı.
  • ewt 1 kasımda açılacaksa güzel.sanırım sparişleri hemen alabilirler bir sorun olmaz.yuroyu biraz düşürmeleri gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CouragePapillon

Düzelteyim izninizle, toyota-akota bayisi vardı.

Hocam toyota -akota teee hacettepeköprüsüne gelmeden önceydi:)).Bahsedilen yerde eskiden ne vardı bilmıyorum ama toyota akota varan tesislerinin yanındaydı. Yani çok daha geride kalıyordu. Şimdi bahsi geçen yere yolun kenarına uyduruk bir levha koymuşlar, yeni yerleri orası sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CouragePapillon

Düzelteyim izninizle, toyota-akota bayisi vardı.

tarif edilen yerdeki peugeot bayisinin adını da biliyorum fakat reklam olmaması için yazmamıştım. gerçi o firma battı ama neyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reelnumber -- 21 Ekim 2011; 9:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulturgay

ankaradaki alfa bayi 1 kasımda açılacak, 15indeki açılış arabalar yetişmediği için yapılamadı.
    ben ordaki elemanı (satış görevlisi) tanıdığım için test sürüşü yapmıştım.
    alfanın sitesini ev arkdaşım yaptığı için gelişmeleri yakından takip ediyorum :)

bi zahmet arkadaşa söylede o zaman alfa romeo opsiyon seçeneklerinin fiyat listesini tekrar koysun siteye
  • :)

bu arada ben BMW alcam gibi
  • eskiden alfa sayfasında opsiyon fiyatları daha ayrıntılı netti ama şuan giulietta opsiyon fiyatında bir netlik yok ne olduda böyle oldu.
  • gelişmeleri yakından takip ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.