DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Ankara'daki ALFA yetkili servis/satış bayisi
237
Cevap
0
Favori
17.359
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Alfa Romeo >> Ankara'daki ALFA yetkili servis/satış bayisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      22 Mesaj
      08 Ekim 2010 12:14:02 Konu Sahibi
      Daha önce Üstün Oto'da olan yetkili satış-servis hizmeti sona ermiş. Şu anda Ankara'da Alfa satın alabileceğiniz ve var olan Alfa'nızı bakıma götürebileceğiniz yetkili bir Alfa bayisi bulunmuyor. İstanbul'daki çağrı merkezini arayıp sorduğumda bana verilen cevap bu şekilde. Müşteri temsilcisine ben arabamı servise götürmem gerekirse nereye götürüceğim dediğimde aldığım cevap size Eskişehir'in numarasını verelim oldu. Şaka gibi!..

|
      |

• Onbaşı
      22 Mesaj
      12 Ekim 2010 22:42:17 Konu Sahibi
      Bu konuda herhangi bir bilgisi ya da duyumu olan var mı arkadaşlar? Bir arkadaş yeni bayii Ford Tan Oto olacak demişti galiba.
      |
      |

• Yarbay
      2906 Mesaj
      13 Ekim 2010 08:48:44
      Fiat servisleri bakıyor sanırım..
      Erzurum'daki Fiat bayi artık satış yapmadıklarını ama yetkili servis hizmetlerine devam ettiklerini söylemişlerdi..
      En yakın satış Ankara veya Samsun'da demişlerdi bana da.. Alırsam (TCT bekliyorum gerçi..) buraya teslim ederler mi, etmezlerse 'sıfır' araçla 1000km uzun yola çıkılır mı? Bende bu muallakta kaldım..
      |
      |

2010 Honda Civic HB 1.8 I-VTEC A/T Siyah
    • Teğmen
      181 Mesaj
      13 Ekim 2010 10:58:44
      Umursamazlıklarının sonucu olsa gerek.
      |
      |

• Yarbay
      2202 Mesaj
      13 Ekim 2010 15:28:40
      barış bey in artık alfada olmamasına üzüldüm doğrusu. . . aracımı alırken de satış sonrası her yanına uğradığımda da gayet güzel ilgilenmişti ve yardımcı olmuştu bana. . umarım yeni yerde tekrar başlar . .
      |
      |

• Yarbay
      2202 Mesaj
      13 Ekim 2010 15:32:51
      bildiğim kadarıyla yetkili fiat servisleri alfalarla ilgileniyor (alfa olmayan iller için). . ben de 10bin bakımı için fiat servise götürmeyi düşünüyordum bulunduğum ilde alfa yok ve de verdikleri servis kitapçığında fiat servisi servis olarak gösterilmiş. . .
      |
      |

• Onbaşı
      32 Mesaj
      14 Ekim 2010 15:15:08
      Birmot
      Üstün Oto.
      Alfin
      Alfa Line
      |
      |

"Imagination is more important than the knowledge."
    • Yarbay
      6036 Mesaj
      15 Ekim 2010 18:20:41
      Ben bu haberi yeni görüyorum.Ankara' da bu araçlara sahip olan vatandaşların muhattap alabileceği bir yerin olmaması düşündürücü bence.Fiat servisleri ne kadar yardımcı olabilirler orasıda ayrı bir soru işareti.Bu arada ford tan otonun yeni alfa bayisi olabileceğini ben söylemiştim.Çünkü fiat bayiliği açacaklarını biliyorum.Yanına alfa bayiliği ekleyebileceklerini düşünüyordum ve halada düşünüyorum.Şuan ne durumdalar hiçbir fikrim yok.Ama muhtemelen çok zaman geçmeden Ankara' yada alfa bayisi mutlaka açılacaktır.Valla bende o kadar para olsaydı gider ilk ben açardım
      |
      |

Fenerbahçe büyüklüğü, ne kupa büyüklüğü, ne de şampiyonluk büyüklüğüdür.Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür ki, adı konamaz.

İslam ÇUPİ
    • Yarbay
      2202 Mesaj
      15 Ekim 2010 18:51:38
      bu ford tan bayi nerde dostum?? gerçi fiat falan açacakları yer başka bir yerde olur herhalde
      |
      |

• Onbaşı
      22 Mesaj
      16 Ekim 2010 23:12:00 Konu Sahibi
      Ankara'da eninde sonunda bir firmaya vereceklerdir satış/servis yetkisini. Ancak Julyet'in yeni lanse edildiği bir zamanda bayilik anlaşmasının biteceği gün gibi belli iken bununla ilgili anlaşmaları önceden yapmamak, Ankara'yı hiçe saymak gerçekten büyük bir yönetim zafiyetidir. Alfa'yı Koç grubu ilk defa aldığında işi gayet ciddi yapıyordu, o zamanlar 4 tane yetkili firma vardı. Kabul edelim artık Alfa ve Delta'yı sanki zul gibi görüyorlar.
      |
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      25 Ekim 2010 12:09:21
      Arkadaşlar, alfa'nın yeni Ankara bayisinin kim olduğu konusunda bilgisi olan varmı? Alfa'nın resmi internet sitesinde Ankara'da kimse görünmüyor. Başkent olduğunu unuttular mı acaba..
      |
      |

• Yarbay
      2043 Mesaj
      25 Ekim 2010 17:51:07
      Ankara gibi bir yerde alfa romeo bayisinin olmaması cidden trajikomik. Üstün oto cidden yetersiz kalıyordu. Dileğim, alfa romeo nun son zamanlardaki çıkışıyla beraber bu işi ciddi şekilde yapabilcek, alfa romeo kullanıcılarının araçları hakkında hertürlü konuda kendilerini güvende hissedebileceği ve alfa romeo alma düşüncesi olan Ankara lıların ihtiyaç duyabileceği her türlü ilgiyi bulabileceği bir bayinin "alfa bayisi" ünvanını alması..
      |
      |

• Teğmen
      181 Mesaj
      27 Ekim 2010 13:18:08
      Sadece bayi değil servis de yok.
      |
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      27 Ekim 2010 15:51:27
      Ben başka şehirlerdeki alfa bayileri ile görüştüğümde ankaradaki fiat servislerinin araçlara baktıklarını söylediler. Doğru mu acaba? bilgisi olan var mı?
      |
      |

• Teğmen
      235 Mesaj
      27 Ekim 2010 19:51:22
      Var arkadaşlar ankarada istanbul yolu üzerinde şaşmaz sanayisine girmeden yanda ALFA,DACIA VE FIAT servisi var aynı yerde bu üçü
      |
      |

"Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık, ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız.Televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. Ve bu yüzden çok kızgınız."
    • Çavuş
      92 Mesaj
      27 Ekim 2010 22:45:38
      Sanıyorum bahsettiğiniz şaşmazdaki yer üstün oto. Onlar alfa satışını bıraktılar ama servis konusunda bir bilgim yok.
      |
      |

• Teğmen
      181 Mesaj
      28 Ekim 2010 21:18:59
      Alfa Romeo'nun web sitesine göre ne bayi var ne de servis.
      |
      |

• Yarbay
      2202 Mesaj
      28 Ekim 2010 21:26:49
      üstün oto fiata devam ediyormu arkadaşlar??
      |
      |

• Teğmen
      156 Mesaj
      31 Ekim 2010 18:33:23
      Büyük rezillik ya, benim gibi alfa hayranı bir ankaralı'nın alfa romeo almaması için başlıbaşına bir sebeptir bu. Bu kadar mı basiretsiz olur bir tedarikçi grup.. Bir tanıdığımın baya aklına girmiştim, giulietta almaya karar vermişti ama beni arayıp "ankarada alfa alacak bayii yokmuş" demesin mi. İnanmadım, internete baktım, hakikaten yokmuş. Utanılacak bir durum.
      |
      |

• Çavuş
      92 Mesaj
      31 Ekim 2010 19:22:09
      Arkadaşlar, koç grubu İstanbul izmir mersin dışındaki bütün satış bayilleri ile olan sözleşmelerini performans yetersizliliği sebebiyle feshetmiş. Yeniden ihaleye çıkmış. Ben arabamı mersinden aldım. Sanırım yeni yışın başında da ankara alfa hizmete girer (benim ki sadece bir tahmin)
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.